Резултати от Търново Ултра 2021

На 11 април 2021 се проведе шестото издание на Търново Ултра. Състезанието е едно от първите за годината, които предлагат ултрамаратонска дистанция.

Организаторите от СК Браун Тим предлагат избор от четири дистанции трейл бягане – 14, 28, 48 и 71 км. Възможно е участието и с МТБ на 30 и 48 км. Наличен е и дуатлон 48км МТБ + 48км трейл. Всички стартове и финали се състоят на Финалната Арена – Летен Театър в Парк “Марно Поле” във Велико Търново.

Търново Ултра
МястоНомерИмеОтборВреме
1476Ясна ПетроваСКЛА "Русе Кар Моторспорт"1:05:22
2425Милена Тодорова1:06:57
3470Виктория Бойкова1:17:41
4339Ния ЙотоваASICSFrontRunner1:23:25
5362Боряна Ангелова1:26:02
6480Яна Пенева"Истрос" - Русе1:26:45
7475Бояна ПапазоваiRun1:31:01
8433Емилия ЙордановаЗелена Стъпка1:33:10
9501Ekaterina MozheykoAdidas Runners Sofia1:36:03
10391Незабравка ПанчеваWild MountɅin HeɅrts1:37:04
11410Нурджан Кадир1:37:11
12490Йоана Парталозова1:37:15
13358Теодора Василева1:38:34
14320Елена Тинкова1:39:37
15431Ирена Цанкова1:40:20
16445Лидия Вълковa1:40:53
17349Надежда СтояноваТрапезица 19541:41:34
18319Златомира Николоваadidas Runners Sofia1:42:43
19452Krasimira Zabunova1:42:50
20464Мария-софи Милева1:42:57
21414Емилия Павловаadidas runners Sofia1:44:53
22408Ivaila Mihailova1:45:46
23513Феодора Димитрова1:45:54
24360Михаела Луканова1:46:11
25489Теодора Тодорова1:48:13
261013Лора Станчева1:50:03
27459Mihaela Nikolova1:50:06
28460Tanya Nacheva1:50:06
29308Стефка Ганева1:51:33
30418Aleksandra Licheva3eXtreme1:51:46
31411Ivana ZehovaStadium Forever1:52:47
32478Поли ПетричанскаTичане Му е Майката1:52:51
33427Деница Панайотова1:54:44
341004Йоанна Арсова1:55:20
35373Десислава Маркова1:55:58
36337Antonia KondevaТуида Сливен1:56:40
37367Грета Момчева1:56:40
38389Адриана АнтоноваWild MountɅin HeɅrts1:59:37
39340Екатерина Кондева2:00:01
40450Mariela Micheva2:00:32
41406Славена Лазарова2:01:17
42443Жанета Пондалова2:01:39
43328Веси Велинова2:02:28
44473Вероника Гунчева2:04:04
45382Мария Каравасилева2:04:16
46386Мартина Тодорова2:05:34
47442Паолина Гочева2:07:09
48496Анита Борисова2:07:42
49394Gloria Angelova2:07:46
50332Силвия РадушеваРадушеви2:08:19
51428Галя ГеоргиеваКоренче2:11:31
52398Севдалина Иванова2:13:06
53311Ирина Павлова2:14:16
54377Райна КостоваiRun2:14:38
55334Радосвета КироваObichai.bg2:16:55
56324Емилия Ламбева2:21:09
57325Тони ГанчеваСтадиона Forever2:21:09
58409Darina CherkezovaRocket Snails2:23:15
59447Ростислава КьорчеваBrownTeam2:23:17
60326Sofia KazakovaТичане Му е Майката2:25:45
61457Ели ДжераховаPerun2:28:19
62416Цонка Ковачева3eXtreme2:34:05
63417Rumyana Grozeva3eXtreme2:34:06
64446Десислава Иванова2:40:42
65310Мартина Лазарова2:41:40
66504Силви Георгиева5kmrun.bg3:18:22
DNS306Нина Стойнева-
DNS344Евелина Цонев-
DNS368Yana Hristova-
DNS379Станимира ДимитроваСини камъни-
DNS397Мая Харизанова-
DNS423Десислава Коеджикова-
DNS435Магдалина Налджиева-
DNS439Ivanka DimitrovaБири4Баири-
DNS467Моника Георгиева-
DNS497Росица Мусева-
DNS1003Преслава Димитрова-
МястоНомерИмеОтборВреме
1712Александър СпасовTeam Skisharki/ Жулистан1:01:58
2426Ивайло ВълевСКЛА"Феникс-2004"1:02:19
31008Мартин Аргиров1:02:32
4424Владимир Оряшков1:05:25
5393Дилян Бояджиев1:07:36
6471Светослав Панов1:10:09
7357Ивелин ИвановСпринт 2020 Велико Търново1:14:49
8422Naiden Radnev1:17:26
9505Кирил Николов1:17:32
10430Zdravko TaralovTraVening1:19:27
11516Константин БозевКлуб: СК “Палазов”1:20:40
12420Симеон ГлабаданидисAdidas Runners Sofia1:22:26
13336Kiril Dzankyshev1:22:41
14366Николай Кичуков1:23:42
15515Георги СтояновG-six1:24:00
16507Стефан Цанков1:24:17
17506Андрей Ночев1:24:23
18354Николай ХалачевРусе Тича1:24:51
19495Николай СтамболийскиiRun1:25:17
201001Симеон ВеневOlandsport1:25:19
21440Емил ЙотовAsicsFrontRunner1:25:27
22514Димитър ДимитровZlatitsa Run1:25:41
23500Dragomir Terziev1:26:02
24487Робърт Стоянов1:26:34
25400Дилян Хаджииванов1:27:08
26301Teodor GeorgievWild MountɅin HeɅrts1:27:08
27322Галимир Цветанов1:28:24
28351Златемир МилановBlack ParcheZ1:28:26
29421Станислав Колев1:29:11
30385Филип Цветков1:29:14
31503Генади Дочев1:29:44
32370Кирил Станчев1:29:46
33363Георги Каравасилев1:31:18
34378Симеон ЖелевКК Глиган1:31:22
35361Румен ПанайотовКК Глиган1:31:37
36318Николай Илиев1:31:59
37303Борислав Борисов1:32:00
38437Николай Николаев1:32:33
39341Rayko NikolovTri Team Varna1:33:34
40365Драгомир Нейков1:33:46
41419Николай ДачевTeatro Beach1:33:50
42458Георги ПетковДиви рози1:33:53
43395Ivan G. ivanovadidas Runners Sofia1:34:00
44364Цветомир Илински1:34:04
45493Александър Минчев1:36:19
461014Марин Георгиев1:36:23
471015Николай Софрониев1:36:24
48401Veliyan Deliyski1:36:27
49330Мартин БърдаровЕкотой1:36:28
50466Тодор ПътърлиевSelectBG1:36:51
51348Деян Кънев1:37:00
52482Evgeni IvanovBrownteam1:37:08
53510Тодор СтояновБързите костенурки1:37:10
54491Петър Иванов1:37:15
55315Николай Наков1:37:35
56384Радослав Цветков1:37:49
57492Александър Андреев1:38:24
58407Mariyan Yabandzhiev1:38:29
59404Слави Шишманов1:39:06
60388Петър Филев1:39:06
61485Светослав Марков1:40:08
62376Жечо Маринов1:40:27
63392Станислав ИвановWild MountɅin HeɅrts1:40:30
641012Нено ИлиевТурягити1:41:11
651011Виктор Симеонов1:41:27
66455Преслав Пенев1:41:38
67517Мирослав Николов1:41:47
68454Иван Пеев1:42:18
69483Калоян Дечев1:42:43
70387Филип Димитров1:42:55
71448Nikolay KolevBegach Running Club1:44:26
72352Dimitar StefanovGondor1:44:39
73359Мартин Косев1:46:11
74350Мартин КолевBlack ParcheZ1:46:41
75305Лазар Кирилов1:47:15
76313Тодор Костадинов1:50:41
77312Boris Shabanov1:51:34
78477Пламен СлавовТичане Му е Майката1:52:52
79479Valentin Metodiev1:53:30
80413Aleksandr HachatryanATLANT1:53:32
81402Йордан КосевLeeroy Jenkins1:53:49
82499Александър ТодоровЧрез Спорт Към Знание1:54:46
831005Пламен Сурчев1:55:19
84498Atanas Georgiev1:56:52
851007Михаил Михайлов1:57:58
86434Георги Начев1:59:09
87444Ivan Beltchev2:00:19
88472Николай Бундев2:04:04
89432Калоян КолевZomBie Run2:05:31
90338Павел ДончевВсе някой трябва да е последен Ултра2:05:46
91342Диян КрушевТехБалон2:06:46
92309Lyubomir Filipov2:07:10
93323Явор ДоневRunners of Ruse2:07:18
94441Тихомир Гочев2:07:20
95403Ивелин НиколовLeeroy Jenkins2:09:39
96405Александър Жигаурсов2:11:08
9715Петър Георгиев2:12:30
98468Ivan Savchev2:13:24
99327Николай Колев2:14:39
100369Ангел Ангелов2:15:43
101372Мартин Димитров2:15:43
102371Господин Лалев2:16:42
103307Димитър Фърчанов2:22:49
104356Stanko Stankov2:44:04
105381Андрей ДимитровGoAndy3:08:51
106383Borislav Kapukaranov3:08:53
107380Димитър ДимитровGoAndy3:08:53
DNS304Цветан ИвановСливен-
DNS314Николай КоновскиКК Глиган-
DNS321Емил ЦвятковДо Края на Безкрая-
DNS333Константин ЦонковObichai.bg-
DNS375Пламен Стефанов-
DNS396Ilian Milev-
DNS438Milko Boshnakov-
DNS451Драгомир Игнатов-
DNS453Стоян Банев-
DNS461Валентин Стефанов-
DNS481Жоро Ковачев-
DNS1002Христо Кабаджов-
МястоНомерИмеОтборВреме
1758Кристина Иванова2:35:24
2762Силвия МладеноваASP Run2:54:39
3652Stefana Vasileva2:57:21
4753Милена Савова2:59:51
5710Jane Dimitrova3:05:49
6625Катя ДженковаIRUN3:10:53
7570Denitsa Zaykovaadidas Runners Sofia3:11:24
8552Севелина Кирова3:13:11
9726Vesi Stoqnova3:16:09
10730Силвия Данчева3:17:23
11693Деница РадоеваAdidas Runners Sofia3:21:01
12719Кристина Шекерлийскаadidas Runners Sofia3:25:07
13631Радостина ИвановаIRUN3:25:40
14603Vasilena Uzunovastadiona_forever3:29:38
15633Калина Бъчварова3:31:01
16607Десислава Димова3:31:05
17746Margarita StoyanovaMontana3:31:34
18609Веселина ИвановаРусе Тича3:33:37
19650Nedka Tsanova3:39:52
20725Полина ПетроваiRun3:40:24
21689Daniela Kamburova3:52:38
22577Светлана КироваSisters in crime3:53:24
23649Ивалина Кирова3:55:15
24659Яна ПауноваTrux Service3:56:32
25662Severina KolevaLABRADOR/5KMRUN3:57:16
26700Даниела СтояноваAdidas Runners Sofia3:57:24
27592Радосвета АлексавдроваAdidas Runners Sofia3:57:25
28555Лилия Чолакова4:02:18
29627Ана Ангелова4:02:47
30556Даниела Минчева4:06:10
31591Здравка ХиноваМики Маус4:06:26
32734Radina Staneva4:08:33
33741Виктория Саксанова4:09:33
34572Николета Костова4:11:38
35666Mariya IvanchovaAzimut4:17:53
36723Петя Панайотова4:27:56
37622Росица Степанова4:36:22
38670Veronika Yordanova4:37:23
39599Boryana Iliykova4:39:55
40680Веселина Джумалиева4:40:57
41738Anita DimitrovaAdidas Runners Sofia4:57:01
42618Валентина Трънкова5:02:33
43581Николина Ламбева5:02:34
44645Боряна КостоваiRun5:12:40
45732Анна ТюфекчиеваUzana5:14:20
46731Никол КараивановаUzana5:14:21
47736Диляна Нейкова5:29:49
DNS562Vania NovakovaSKO Sini Kamuni-
DNS648Елена ГвоздейковаСини камъни-
DNS657Зорница ХристоваASICS Frontrunner-
DNS671Росица ПетроваASICS FrontRunner Bulgaria-
DNS690златина ГенчеваСК "Чумерна"-
DNS720Iva Gatzina-
МястоНомерИмеОтборВреме
1694Владимир Илиев2:02:57
2752Милен Ковачков2:07:31
3742Петър Иванов2:12:20
4729Evgeniy PopovБири4Баири2:23:11
5557Стилиян Аврамов2:23:20
6660Daniel KubashlievЖулистан2:26:17
7691Danny Stones2:32:57
8594Димитър МитевNo Team2:33:44
9761Георги-Филикс Дейвид ЕтъриджСК “Палазов”2:35:28
10727Красен Пингов"Спорт и здраве" гр. Гоце Делчев2:37:16
11640Георги Петков2:37:33
12567Todor PopovTRI Team Varna2:37:33
13756Антонио Ковачев2:39:59
14568Georgi Latsin2:42:51
15610Evgeniy TsvetovTRS2:43:39
16576Валентин БебовКСК Русе2:44:43
17636Павел Георгиев"Компас-Крос" - Русе2:48:33
18739Georgi DobrevКошмарно Къси Крачета2:49:15
19571Янчо КостовiRun2:50:40
20699Асен Митев2:51:47
21676Александър Тошевadidas Runners Sofia2:52:47
22735Атанас ВълевVariant 52:52:50
23674Dimitar DimitrovMitakis2:53:02
24683Емил Йорданов2:53:04
25705Daniel GospodinovBiri4Bairi2:53:30
26613Славян Марков2:55:31
27593Евелин Жечевadidas Runners Sofia2:56:09
28721Martin Ivanov2:56:09
29716Iskren IvanovBegach Running Club2:56:15
30616Александър Станев2:56:59
31563Николай Писаров5 km run2:57:09
32588Kalin Rusev3:00:29
33697Христо АлтънчевIrun3:02:05
34745Милен ИвановПлевен3:02:40
35605Йосиф Йосифов3:04:58
36706Здравко ЗдравковGreenLife3:05:22
37757Петър Цонков3:06:55
38764Марин Дамянов3:07:42
39629Петко ЧиковBegach / Protos3:08:09
40589Младен СакаджиевМики Маус3:10:26
41664Vasil VelichkovASICS Frontrunner Bulgaria3:10:28
42596Nikolay ArsenovAdidas Runners Sofia3:11:20
43709Светослав Светиев3:12:07
44646Даниел Медаров3:12:23
45763Крум НейковZlatitsa Run3:13:19
46623Радослав Тодоров3:13:29
47715Hristo Gergov3:13:57
48574Нишан Такворян3:16:15
49728Николай Димитров"Спорт и здраве" гр. Гоце Делчев3:16:58
50751Румен ДимитровКайлъшка Долина - Плевен3:20:20
51621Цветан Цветанов3:20:57
52611Димитър Генчев3:23:19
53698Иван Ангелов3:26:07
54768Петър Ванев3:27:06
55614Пламен ЧерневMelexis3:29:24
56656Данаил Мечев3:30:44
57749Rostislav Zlatev3:31:00
58704Yordan Mitev3:31:03
59638Christo DimitrovT03:31:31
60597Петър Пенев3:33:20
61667Иван ХаджиценевGawana3:36:15
62602Стефан Куцаров3:37:05
63711Emil Gergov3:37:11
64759Асен ВатевТаласъми3:38:18
65665Bogdan Bogdanov3:38:39
66733Mladen Manolov3:39:30
67634Plamen MarkoviRun3:39:35
68617Pavel Todorov3:40:12
69655Тихомир Цветков3:40:16
70569Борислав Илийков3:40:16
71553Трифон Хаджийски3:40:17
72582Dimitar SolakovAutochoice3:41:24
73708Иван Лебанов3:43:10
74558Pavel Iliev3:43:35
75718Петко Дилчевadidas Runners Sofia3:45:08
76587Недко Николов3:45:34
77675Никодим МариновRunners of Ruse3:45:39
78737Димитър Братованов3:46:55
79672Даниел Иванов3:47:03
80630Орхан Чакъров3:47:21
81573Станислав Петушев#дедоемашина3:49:17
82654Dilyan TsirkovInspired Rookies3:49:45
83678Dimitar SeykovLeeroy Jenkins3:51:08
84754Димитър Щърбанов3:51:10
85673Павел Йорданов3:53:30
86615Ivan CholakovLeeroy Jenkins3:54:52
87740Асен Дапев3:54:55
88651Венцислав ТончевРусе Тича3:55:15
89590Мирослав СакаджиевМики Маус3:55:41
90658Симеон СимеоновTrux Service3:56:32
91747Hristo Hristov3:56:43
92724Георги Арсов3:57:13
93639Йордан Иванов3:57:18
94755Радослав Илиев3:58:07
95692Светослав Лашев3:58:07
96620Mariyan Mlechenkov3:59:11
97686Slav SlavovПолендаци4:00:06
98653Йордан ГеоргиевMB4:00:40
99643Hristo PeevT04:01:30
100564Ferihad Ferad4:03:56
101695Крум ПенчевСКЛА"Феникс-2004"4:05:43
102679Милен Кунов4:06:16
103600Martin MateevGreenlife Alfa Runners4:07:33
104566Георги КърчевBegach / GreenLife4:07:33
105722Kostadin GanchevBegach4:08:39
106647Georgi SimeonovQuills4:11:31
107578Деан ГиневStrong & бетон ~ S & Б4:12:33
108554Руслан Иванов4:12:36
109606Атанас Чилингиров4:14:48
110687Ангел АлексиевПолендаци4:28:29
111661Ivan KumanovLABRADOR/5KMRUN4:33:04
112717Валентин Василев4:40:43
113743Калоян Желев4:41:23
114586Иван СтефановРусе4:59:14
115635Николай Ноев5:02:44
116601Йовиян Стоилов5:03:03
117682Srebrin Bushev5:08:19
DNS559Dimitar ZhelyazkovVariant 5-
DNS561Konstantin KochukovБански старец-
DNS579Ангел ЖелезовStadionaForEver-
DNS608Dobrin Burov-
DNS668Илиян Харизанов-
DNS669Румен Колев-
DNS684Боян Бресковски-
DNS688Николай Начев-
DNS707Anton KoevБири4Баири-
DNS713Васил Атанасов-
МястоНомерИмеОтборВреме
1905Валерия ДимитроваBrown Team5:34:44
2884Вяра Петева5:39:39
3856Никол Камарашева5:48:29
4840Vasilena DimitrovaСофийски планински клуб5:48:30
5902Елена ТодороваМонтана6:13:11
6857Светла Станева6:23:35
7816Снежана Терзиева6:38:15
8847Vera Delipavlova6:47:57
9820Димитрина Червенлиева6:57:12
10870Кремена КамбуроваAdidas Runners Sofia7:03:56
11859Ралица ИлиеваМного сме, силни сме!8:03:39
12889Правда Найденова8:27:03
13861Dafinka PenevaМного сме, силни сме8:29:54
14825Галина Михова8:31:00
15869Моника Неделчева9:29:50
МястоНомерИмеОтборВреме
1802Plamen PenovСофийски планински клуб4:19:04
2911Калин ВасилевTarnovoRuns4:23:57
3891Todor GeorgievЖулистан4:33:15
4875Rosen RusevЖулистан4:36:47
5827Александър ИвановICDSOFT4:48:18
6892Димитър Карамихов4:50:32
7826Христо Иванов4:52:00
8872Иван ГочевотборЪТ4:52:00
98Stefan MihovБАСИ КЕФА4:57:31
10910Виктор БратковAR Sofia5:01:30
11895Пламен Маринов5:03:54
12842Mladen Antonov5:09:18
13896Любен Любенов5:10:27
14876Aлександър Христов5:12:07
15854Йордан Тодоров5:21:09
16855Георги Карагьозов5:24:46
17836Михаил МиневРусе5:25:49
18868Nikolay Lichev3eXtreme5:29:52
19867Стоян СтояновPhi Molds5:29:53
20865Мартин Митин5:35:57
21807Васил ТрифоновБаси Кефа Бургас5:37:23
22885Барбун БарбуновБаси Кефа5:37:44
23900Диан Киров5:42:48
24817Иво Андреев5:44:30
25879Тодор Прокопов5:45:51
26894Георги ЯневГруба Селска Сила5:54:21
27888Филип НасърAdidas Runners Sofia5:54:26
28839Цветин ГеоргиевЗлатица Рън6:01:43
29823Георги СтоичковЗлатица рън6:01:43
30897Атанас Парашкевов6:04:27
31843Vladislav MarinovAdidas Runners Sofia6:08:58
32821Христо боевDetroit Runners BG6:09:43
33814Николай МладеновЛАБРАДОР6:17:38
34866Деян Антов6:17:38
35849Николай Тодоров6:19:31
36871Борислав Димитров6:21:59
37887Dimitar Dimkin6:22:49
38845Станислав Шопов6:30:51
39890Стойко СтойчевЗЕЛЕНА СТЪПКА - РАЗГРАД6:36:43
40813Deyan Dimov6:38:34
41833Стефан Алексиев6:39:40
42804Георги Драгоев6:42:31
43818Джованбатиста ФикераAdidas Runners Sofia6:45:02
44880Krasimir Zhekov6:46:35
45852Mitko MitkovFrodo / Godech6:46:36
46828Иван СавевWhite Hats6:47:42
47815Цветомир УзуновWhite Hats6:47:42
48848Martin Varbov6:47:57
49801Симеон Стефанов6:59:31
50862Цветомир Демерджиев7:00:27
51835Велин Балийски7:00:37
52877Metodi Simeonov7:01:57
53831Здравко ИвановASICS FrontRunner Bulgaria7:02:17
54809Методи АнгеловThe Cookie Monster7:02:50
55822Александър ДафиновDetroit Runners BG7:12:19
56882Nikolay Gankov7:14:31
57834Svetoslav Zhelyazkov7:18:15
58903Anton BashevECP7:20:05
59808Ivan Stefanov7:22:34
60901Петър Сталев7:26:31
61838Симеон Янков7:30:49
62909Милослав Куцев7:38:29
63803Владимир ДаскаловБаси Кефа7:40:44
64832Валентин ДиневBeer Bastards7:40:45
65904Borislav AntonovECP7:40:48
66886Христо Копаранов7:46:27
67811Stanislav Marchev7:54:52
68806Иво Иванчев7:57:17
69858Добромир ГеновМного сме, силни сме!8:03:38
70812Радослав ТеневПрасковка8:27:03
71860Miroslav GenovМного сме, силни сме8:29:54
72907Димитър Михайлов8:31:07
73846Кирил Шопов9:29:51
DNF863Ivan Nedkov4:08:48
DNF810Aleksandar YankovProject X-
DNS70Viktor BratkovAR Sofia-
DNS805Васил Васев-
МястоНомерИмеОтборВреме
1977Валентина Тодорова9:18:40
2993Детелина Радославова10:07:16
3981Симона Райчева11:08:15
DNS969Iva RoussevaХумус с чесън-
[table “88” not found /]

Вижте още

Резултати от Маратон Кюстендил 2021

Резултати от Маратон Кюстендил 2021

На 19 септември 2021 се проведе Маратон Кюстендил. Дистанциите на състезанието са две - полумаратон 21.0975 км и класически маратон 42.195 км. Трасето е със старт финал площад „Велбъдж“ пред община Кюстендил и представлява една обиколка от 21км.[table id=281...

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2021

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2021

На 12 септември 2021 се проведе XL Драгалевци Dynamic. Състезание от XLkmrun календара на 5kmrun. Трасето се намира в района на Туристически Информационен Център „Витоша“, Драгалевци. На същата дата в района на София се проведе и друго подобно състезание по планинско...

Резултати от BACK TO NATURE: RUN+ WIN

Резултати от BACK TO NATURE: RUN+ WIN

На 12 септември 2021 се състоя състезанието по планинско бягане BACK TO NATURE: RUN+ WIN. Състезанието се проведе в района на Панчарево, София като предложи две трасета - 7км и 14км. Събитието бе благотворително – част от събраната сума ще бъде изразходвана за дарение...