Резултати от Sofia Morning Run 2021

Традиционно в последната неделя на октомври се проведе Sofia Morning Run. На 31 октомври 2021 се проведе десетото издание на състезанието, което бе в тон с Helloween.
Победителите в генералното класиране са:

5К:
Десислава Лазарова и Николай Бачийски
Росица Петрова и Нанко Казаков
Маринела Цекова и Павлин Тодоров

10К:
Екатерина Можейко и Самюел Папо
Милена Маринова и Никита Бузокин
Теодора Петкова и Гавраил Даракчиев

20К:
Тоня Тонева и Васил Костадинова
Десислава Горчева и Величко Манолов
Даниела Стоянова и Пламен Пенов

Sofia Morning Run
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Desislava LAZAROVAЮниверсал1. (F U18)20:17:0020:11:00--
2.Rositsa PETROVAAsics FrontRunner Bulgaria20:20:0020:18:007
3.Marinela TSEKO21:15:0021:13:00'+1:02
4.Viktoriya GENOVA21:52:0021:50:00'+1:39
5.Lilia IVANOVA25:15:0025:12:00'+5:01
6.Kristina TONEVA25:33:0025:29:00'+5:18
7.Viara STOEVA2. (F U18)25:33:0025:29:00'+5:18
8.Mariya SHISHEVADXC Technology25:38:0025:33:00'+5:22
9.Bogdana MANOVAДечица26:06:0026:04:00'+5:53
10.Tsvetina TODOROVAVivacom running team26:20:0026:14:00'+6:03
11.Malika ATTIYA26:47:0026:36:00'+6:25
12.Gergana HANDJIYSKAАкадемиците27:01:0026:56:00'+6:45
13.Iva IVANOVA27:25:0027:21:00'+7:10
14.Ralitsa MILANOVADynamo Software27:52:0027:39:00'+7:28
15.Plamena STANEVADXC27:52:0027:42:00'+7:31
16.Yolita DONCHEVADynamo28:18:0028:05:00'+7:54
17.Yoana BOGDANOVA3. (F U18)28:13:0028:08:00'+7:57
18.Margarita STOEVAChaos28:31:0028:21:00'+8:10
19.Viliyana MUTAFOVAOfficeRnd28:39:0028:25:00'+8:14
20.Iva IVANOVA28:39:0028:29:00'+8:18
21.Irina KULIK28:41:0028:30:00'+8:19
22.Nadezhda VELKOVA29:22:0029:04:00'+8:53
23.Veselina PIRISHANCHINADXC29:22:0029:06:00'+8:55
24.Zornitsa PETROVADXC34:27:0029:06:00'+8:55
25.Sofia MIHALEVADXC Rainbow29:30:0029:27:00'+9:16
26.Marina MARCHOVSKA30:07:0029:44:00'+9:33
27.Nadezhda GADZHEVAAtos30:05:0029:44:00'+9:33
28.Gabriela GEORGIEVAБързам бавно29:48:0029:45:00'+9:34
29.Zdravka BOUDINOVA29:54:0029:49:00'+9:38
30.Vanessa MANOLOVAНани, нани30:11:0029:52:00'+9:41
31.Niya MITEVADynamo30:06:0029:53:00'+9:42
32.Radina IVANOVA30:17:0029:55:00'+9:44
33.Lidia ATTIYA30:17:0030:06:00'+9:55
34.Sara MARCOVA30:36:0030:18:00'+10:07
35.Pavlina TODOROVA30:41:0030:23:00'+10:12
36.Nadia AUAL30:43:0030:32:00'+10:21
37.Radina GANCHEVA30:54:0030:35:00'+10:24
38.Dilyana KARAASENOVA36:00:0030:40:00'+10:29
39.Asya PLEVNELIEVA-PETKOVAIBM40:50:0030:41:00'+10:30
40.Mariana SPITZENSTAETTER1. (F 45+)31:05:0030:42:00'+10:31
41.Yoanna STOICHKOVADynamo Software31:01:0030:47:00'+10:36
42.Zvezdina ILIVANOVA31:12:0030:54:00'+10:43
43.Nikoleta NIKOLOVA31:20:0030:58:00'+10:47
44.Magdalena YANTAHTOVAOfficeRnD Team31:24:0031:08:00'+10:57
45.Yoana PETROVAMyTojo31:18:0031:11:00'+11:00
46.Teodora SLAVCHEVAAtos31:38:0031:18:00'+11:07
47.Magdalena SENCZYSZYNRunimals31:48:0031:19:00'+11:08
48.Tsvetomira IVANOVA31:44:0031:27:00'+11:16
49.Maria STANCHEVADXC31:44:0031:28:00'+11:17
50.Liyana PEEVAПчеличките31:54:0031:45:00'+11:34
51.Valentina STOYANOVA31:56:0031:48:00'+11:37
52.Martina DONEVAМакерел32:10:0031:58:00'+11:47
53.Temenuzhka PETROVA-SOFRONIEVA2. (F 45+)32:16:0032:06:00'+11:55
54.Stela GRIGOROVAAmadeus33:00:0032:33:00'+12:22
55.Tsvetomila GORANOVAAmadeus33:02:0032:34:00'+12:23
56.Stanimira ATANASOVA33:06:0032:50:00'+12:39
57.Parashkeva BAKSHEVAAtos33:36:0032:51:00'+12:40
58.Vera VLADIMIROVAсем. Владимирови4. (F U18)33:08:0032:56:00'+12:45
59.Rositsa ANEVAМакерел33:11:0033:00:00'+12:49
60.Iva MECHKUNOVARuthless to Systems, Kind to Individuals33:39:0033:15:00'+13:04
61.Antoniya PETROVA33:33:0033:17:00'+13:06
62.Kamelia KISYOVA33:35:0033:19:00'+13:08
63.Vasilka STOYANOVA33:43:0033:24:00'+13:13
64.Raya RAEVA33:42:0033:34:00'+13:23
65.Iva TANEVA33:45:0033:36:00'+13:25
66.Emanuela MITREVA34:00:0033:38:00'+13:27
67.Elena DERMENZHI33:50:0033:41:00'+13:30
68.Svetla BAEVA34:49:0034:41:00'+14:30
69.Silvia BORISOVA35:16:0034:51:00'+14:40
70.Ralitza BEDRINOVA35:16:0034:52:00'+14:41
71.Trayana DONEVA35:16:0034:54:00'+14:43
72.Deni MINKOVA40:12:0035:02:00'+14:51
73.Miroslava MITSOVAБързам бавно35:25:0035:21:00'+15:10
74.Yuliya UZUNOVA36:01:0035:28:00'+15:17
75.Margarita STOILOVA35:58:0035:41:00'+15:30
76.Daniela TODOROVA36:15:0036:00:00'+15:49
77.Vladimira LULOVA36:33:0036:17:00'+16:06
78.Mariya GEORGIEVA49:44:0036:29:00'+16:18
79.Ivona LALOVSKAAtos36:45:0036:37:00'+16:26
80.Yana RYAHOVA36:51:0036:42:00'+16:31
81.Darina DANCHOVA37:00:0036:51:00'+16:40
82.Lina DIMOVATechnoRun36:59:0036:52:00'+16:41
83.Iva VESELINOVA37:07:0037:01:00'+16:50
84.Nikolay RADEVДебелите Старчета37:42:0037:29:00'+17:18
85.Stanislava GOROSTANOVAEPAMazings37:58:0037:36:00'+17:25
86.Viktoria DIMITROVA37:47:0037:37:00'+17:26
87.Nikoleta GARKOVA37:47:0037:37:00'+17:26
88.Tatyana HRISTOVA38:14:0037:57:00'+17:46
89.Plamena PEYCHEVAMFG38:14:0037:57:00'+17:46
90.Bilyana CADIOLIAtos52:01:0038:46:00'+18:35
91.Svetoslava DUNKOVA39:25:0039:07:00'+18:56
92.Gergana STOYCHEVANOVATEL39:52:0039:12:00'+19:01
93.Darina CHERKEZOVA39:43:0039:26:00'+19:15
94.Sirma DIMITROVAПанчаревски котенца5. (F U18)49:53:0039:46:00'+19:35
95.Maria KANTAREVA40:08:0039:58:00'+19:47
96.Evelina SIMEONOVAМиЕв40:52:0040:35:00'+20:24
97.Tatyana TRENDAFILOVARACFC3. (F 45+)41:20:0040:44:00'+20:33
98.Teodora SARAKOSTOVARACFC41:20:0040:45:00'+20:34
99.Daniela MITEVA41:28:0041:17:00'+21:06
100.Anna NIKOLOVARACFC4. (F 45+)43:01:0042:25:00'+22:14
101.Dayana VESELINOVABee43:01:0042:58:00'+22:47
102.Tsvetelina KIRILOVAAtos45:34:0045:14:00'+25:03
103.Julia HRISTOVA46:04:0045:46:00'+25:35
104.Susana BANDEIRARafeirinhxs47:32:0047:18:00'+27:07
105.Márcia CABRALRafeirinhxs47:32:0047:19:00'+27:08
106.Clementine HAELVOETno team51:54:0051:11:00'+31:00
107.Gergana GEORGIEVA52:27:0052:12:00'+32:01
108.Ivanina VLADIMIROVAсем. Владимирови53:25:0053:12:00'+33:01
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Nikolay BACHIYSKITrendafilka Nemska19:08:0019:06:00--
2.Nanko KAZAKOVЧирпан бяга19:28:0019:27:0021
3.Pavlin TODOROV19:35:0019:34:0028
4.Emil TODOROVCorteva20:37:0020:35:00'+1:29
5.Kaloyan DIMITROV20:37:0020:36:00'+1:30
6.Georgi KARAVASILEVDraftkings21:00:0020:59:00'+1:53
7.Vasil TODOROVHopper21:30:0021:27:00'+2:21
8.Dimitar MILEVHopper21:53:0021:50:00'+2:44
9.Petar VALCHANOV5kmrun22:10:0022:07:00'+3:01
10.Konstantin MAVRODIEVAmadeus23:37:0023:03:00'+3:57
11.Radostin YORDAAtos23:31:0023:13:00'+4:07
12.Boyan KIROVAstea Runtastic23:58:0023:38:00'+4:32
13.Philip GEORGIEVКуцо, кьораво, сакато24:15:0023:57:00'+4:51
14.Borislav MISHOVSKIMelexis24:14:0024:07:00'+5:01
15.Hakan HYUSEINEPAMazings25:25:0024:20:00'+5:14
16.Ivan PETKOV24:45:0024:37:00'+5:31
17.Vasil SARIEVИспанската Отбора24:56:0024:42:00'+5:36
18.Emil PAVLOVHopper24:48:0024:45:00'+5:39
19.Dimitar SOTIROV25:06:0024:54:00'+5:48
20.Stefan BALIYSKI25:19:0025:15:00'+6:09
21.Aleksandar GARKOVNOVATEL1. (M 45+)25:29:0025:16:00'+6:10
22.Dragomir MASHOV25:30:0025:22:00'+6:16
23.Hristo GEORGIEV25:33:0025:23:00'+6:17
24.Delyan MIHAYLOVOfficeRnd25:52:0025:27:00'+6:21
25.Stefan KRASTEV25:49:0025:28:00'+6:22
26.Anton STOEV25:49:0025:45:00'+6:39
27.Borimir KANCHEVVivacom running team26:16:0026:08:00'+7:02
28.Vesselin GENADIEVAtos26:20:0026:10:00'+7:04
29.Aleksandar GROZEVAmadeus26:44:0026:25:00'+7:19
30.Martin NEDYALKOVDynamo Software26:39:0026:26:00'+7:20
31.Ivan MISHEV26:46:0026:31:00'+7:25
32.Borislav KRACHANOV26:42:0026:39:00'+7:33
33.Ivaylo GLUHCHEVAmadeus27:08:0026:41:00'+7:35
34.Georgi YORDANOV26:56:0026:48:00'+7:42
35.Ivaylo MIHOVAmadeus27:53:0026:55:00'+7:49
36.Miroslav STOYANOVOfficeRnd27:35:0027:21:00'+8:15
37.Ivaylo REZHEVDXC27:33:0027:26:00'+8:20
38.George ANDONOVAmadeus2. (M 45+)28:26:0027:27:00'+8:21
39.Kolyo KOLEVAmadeus28:30:0027:28:00'+8:22
40.Ivan IVANOVDXC27:31:0027:28:00'+8:22
41.Aleks KASHEVAmadeus28:30:0027:30:00'+8:24
42.Petar ALEKSANDROVVivacom running team27:45:0027:37:00'+8:31
43.Aleksandar SLAVOVAstea27:49:0027:42:00'+8:36
44.Vladimir VLADIMIROVсем. Владимирови27:53:0027:47:00'+8:41
45.Iliya MARKOV38:22:0028:07:00'+9:01
46.Petyo AVRAMOV28:50:0028:12:00'+9:06
47.Panayot VLADIKOVBegach28:28:0028:17:00'+9:11
48.Hristo DEKOVMelexis28:26:0028:17:00'+9:11
49.Stoyan GEORGIEVEPAMazings28:49:0028:27:00'+9:21
50.Martin ANGELOV28:49:0028:31:00'+9:25
51.Yavor LILYANOVEPAMazings28:53:0028:31:00'+9:25
52.Miroslav STOEVTechnoRun28:45:0028:38:00'+9:32
53.Hristina NENOVAEPAMazings29:04:0028:44:00'+9:38
54.Nikolai PANTCHEV29:14:0029:02:00'+9:56
55.Svetoslav MICHEV29:22:0029:06:00'+10:00
56.Ivan MIRCHEVDXC.technology29:25:0029:08:00'+10:02
57.Antoniy PETROVVivacom running team29:16:0029:08:00'+10:02
58.Rosen IVANOVOfficeRnd29:26:0029:11:00'+10:05
59.Marcelo SARTORI29:18:0029:15:00'+10:09
60.Nikolay STOYKOV29:30:0029:19:00'+10:13
61.Konstantin VUTOV29:36:0029:25:00'+10:19
62.Yoan VLADIMIROVсем. Владимирови1. (M U18)29:45:0029:39:00'+10:33
63.Ivaylo TOROMANOV30:02:0029:44:00'+10:38
64.Martin BAHOVAtos30:02:0029:52:00'+10:46
65.Borislav ILIEV29:59:0029:52:00'+10:46
66.Boris BUSHEVНани, нани30:11:0029:53:00'+10:47
67.Radoslav ENCHEV30:23:0029:58:00'+10:52
68.Plamen PENEV30:09:0030:00:00'+10:54
69.Georgi NIKOLOVNOVATEL3. (M 45+)30:16:0030:02:00'+10:56
70.Ivelin MONEVAmadeus30:38:0030:04:00'+10:58
71.Dimo DONCHEV30:42:0030:23:00'+11:17
72.Alexander PENEV2. (M U18)30:35:0030:31:00'+11:25
73.Nikolay PAVLOVDXC Technology30:52:0030:40:00'+11:34
74.Giorgi KVIRAIAAmadeus31:41:0030:42:00'+11:36
75.Stanislav PETRUNOVAtos32:16:0030:58:00'+11:52
76.Ivan VALCHANOV JRDynamo3. (M U18)31:20:0031:00:00'+11:54
77.Petar TSONKOVEPAMazings31:22:0031:02:00'+11:56
78.Trayko TRAYKOVTechnoRun31:13:0031:05:00'+11:59
79.Tsvetozar DIMITROVAtos31:51:0031:06:00'+12:00
80.Todor PETROVMyTojo31:17:0031:11:00'+12:05
81.Hayg MANUKYANAtos32:17:0031:26:00'+12:20
82.Tsvetan RAYKOVЛабрадор32:01:0031:51:00'+12:45
83.Marin KOZHUHAROVAtos32:17:0031:57:00'+12:51
84.Velichko YOTOVMelexis32:23:0032:14:00'+13:08
85.Mesut HADZHIOSMAN32:34:0032:20:00'+13:14
86.Atanas GROZDANOVTechnoRun32:30:0032:21:00'+13:15
87.Antoniy POPOVTechnoRun32:33:0032:26:00'+13:20
88.Georgi MILEVAtos33:36:0032:50:00'+13:44
89.Stole STOIMENOVAtos33:07:0032:56:00'+13:50
90.Milen ANGELOVAtos33:31:0033:00:00'+13:54
91.Todor ILIEV33:45:0033:30:00'+14:24
92.Dimo HRISTOVInter Cars Bulgaria34:32:0034:10:00'+15:04
93.Radoslav TZVETANOV34:20:0034:13:00'+15:07
94.Rumen RADOYTSEV34:41:0034:37:00'+15:31
95.Tsvetan VLADIMIROVAtos36:04:0035:53:00'+16:47
96.Panayot CHAFKAROVМаци1. (M 55+)36:16:0036:11:00'+17:05
97.Melina EVTIMOVA36:32:0036:17:00'+17:11
98.Boyan KAZANDZHIEVIuvo Group36:32:0036:18:00'+17:12
99.Stoil STOILOV37:09:0036:51:00'+17:45
100.Nikolay RADEVДебелите Старчета37:42:0037:29:00'+18:23
101.Martin PETKOVVivacom running team38:09:0038:00:00'+18:54
102.Ivan NIKOLOVAtos39:13:0039:03:00'+19:57
103.Gorski ALEXLesno.bg4. (M 45+)49:12:0039:05:00'+19:59
104.Borislav TRENDAFILOVПчеличките39:31:0039:22:00'+20:16
105.Vassil HRISTOV5. (M 45+)40:05:0039:46:00'+20:40
106.Angel KALACHEVNOVATEL2. (M 55+)40:40:0039:59:00'+20:53
107.Samuil ALEKSOVEPAMazings50:35:0040:20:00'+21:14
108.Lyubomir ORESHAROVEPAMazings50:35:0040:21:00'+21:15
109.Ivan VALCHANOVDynamo6. (M 45+)41:54:0041:35:00'+22:29
110.Ventsislav NESHEV7. (M 45+)42:09:0041:44:00'+22:38
111.Léon TAMBOURKOVSKYTurbo snails4. (M U18)42:52:0042:49:00'+23:43
112.Radostin EVTIMOV45:38:0045:06:00'+26:00
113.Ivaylo HRISTOV5. (M U18)46:04:0045:45:00'+26:39
114.Viktor PETROVRunimals48:44:0048:15:00'+29:09
DSQGeorgi LAZAROVBegachDSQDSQ20:35:00DSQ
DSQIvo IVANOVGarata - Run TogetherDSQDSQ47:26:00DSQ
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Ekaterina MOZHEIKO45:42:0045:41:00--
2.Milena MARINOVA47:05:0047:03:00'+1:22
3.Teodora PETKOVA47:13:0047:10:00'+1:29
4.Pavlina DRAGNEVAFourth47:21:0047:17:00'+1:36
5.Desislava TSVETANOVAVivacom running team48:56:0048:51:00'+3:10
6.Bogdana PEEVAAsics FrontRunner49:00:0048:57:00'+3:16
7.Elena AKALIYSKAКуцо, кьораво, сакато49:16:0049:02:00'+3:21
8.Kalina HLEBARSKA49:15:0049:13:00'+3:32
9.Neli SAMARDZHIEVA50:08:0050:06:00'+4:25
10.Aleksandrina SLAVOVAScalefocus51:32:0051:29:00'+5:48
11.Dimitra GILOVA1. (F U18)52:08:0052:06:00'+6:25
12.Elena CHURUKOVA53:58:0053:56:00'+8:15
13.Darina NACHEVAСкалички1. (F 45+)54:36:0054:27:00'+8:46
14.Stiliana MIHAYLOVA55:09:0055:09:00'+9:28
15.Irina PESHINACrossFit 68155:21:0055:16:00'+9:35
16.Snezhana BEZUSКуцо, кьораво, сакато55:30:0055:17:00'+9:36
17.Vesela PENCHEVA2. (F 45+)55:38:0055:29:00'+9:48
18.Lina GEORGIEVA55:38:0055:31:00'+9:50
19.Ralitsa TSVETKOVADXC Rainbow56:08:0056:01:00'+10:20
20.Marinela TRINGOVA56:29:0056:12:00'+10:31
21.Donka SHURELOVATechnoRun56:49:0056:42:00'+11:01
22.Iva IVANOVABegach57:13:0057:02:00'+11:21
23.Anna KRUMOVA57:29:0057:04:00'+11:23
24.Marina STAMENOVAMelexis57:27:0057:17:00'+11:36
25.Dilyana HALVADZHIEVA57:38:0057:22:00'+11:41
26.Martina MILKOVSKA58:20:0058:15:00'+12:34
27.Svetlana IVANOVA59:42:0059:14:00'+13:33
28.Yoana KIRILOVA59:37:0059:29:00'+13:48
29.Nancy ATANASOVA59:48:0059:36:00'+13:55
30.Mariya RADEVA1:00:0959:48:00'+14:07
31.Plamena MAKSIMOVAFoodie González1:05:111:00:08'+14:27
32.Boriana SOUGAREVA5kmrun.bg3. (F 45+)1:00:211:00:14'+14:33
33.Isabelle DEMANSEMelexis4. (F 45+)1:01:051:00:56'+15:15
34.Tsveti PETROVAOfficeRnd1:01:371:01:17'+15:36
35.Mihaela PETROVAT&M²1:02:201:02:03'+16:22
36.Tatyana GEORGIEVAТ&М²1:02:201:02:04'+16:23
37.Kremena KALINOVA5. (F 45+)1:02:261:02:11'+16:30
38.Desislava VENEVA1:02:181:02:11'+16:30
39.Sevelina KRACHUNOVADXC Rainbow6. (F 45+)1:02:291:02:21'+16:40
40.Valentina PAVLOVA1:02:251:02:22'+16:41
41.Anna STOEVA1:02:441:02:33'+16:52
42.Gabriela GEORGIEVABegach1:04:081:03:46'+18:05
43.Stoyanka SHISHKOVA1:04:181:03:59'+18:18
44.Zvezda RUSEVAAmadeus1:04:131:04:01'+18:20
45.Teodora DOMUSCHIEVAПанчаревски котенца1:04:501:04:21'+18:40
46.Gergana MIRONOVATechnoRun1:04:461:04:37'+18:56
47.Rayna NIKOLOVAVivacom running team7. (F 45+)1:05:201:05:11'+19:30
48.Dilyana DOBRINOVA1:05:221:05:17'+19:36
49.Ana TODOROVASourcelab1:05:391:05:28'+19:47
50.Petya SPASOVA1:10:401:05:34'+19:53
51.Yordanka CHAVORINA-KONDAREVAВраните8. (F 45+)1:05:481:05:37'+19:56
52.Teodora TODOROVAAtos9. (F 45+)1:06:101:05:49'+20:08
53.Tanya TARALOVA10. (F 45+)1:06:221:06:06'+20:25
54.Irma ATANASOVASourcelab1:06:581:06:48'+21:07
55.Mariya TODOROVAAtos1:07:221:07:04'+21:23
56.Raya SERGEEVA1:08:371:08:23'+22:42
57.Ivana NAYDENOVA1:09:141:09:02'+23:21
58.Boryana MITEVATechnoRun1:09:141:09:04'+23:23
59.Dobrinka DIMITROVA1:09:431:09:21'+23:40
60.Stanislava VASILEVA2. (F U18)1:11:381:11:32'+25:51
61.Mirna MATOV1:11:511:11:34'+25:53
62.Nelly IVANOVANirvana1:11:511:11:35'+25:54
63.Monika HRISTOVADraftkings1:11:481:11:41'+26:00
64.Irem YAMANRunimals1:12:031:12:00'+26:19
65.Stanislava VALEVA1:13:341:13:34'+27:53
66.Vanya KUYUMDZHIEVABegach1:14:121:13:50'+28:09
67.Milena PETKOVA1:15:011:14:59'+29:18
68.Violeta YONKOVA1:16:261:16:02'+30:21
69.Magdalina GUENOVA11. (F 45+)1:17:181:16:58'+31:17
70.Rositsa BODUROVADXC Technology1:17:571:17:33'+31:52
71.Yuliyana VASILEVA-3. (F U18)1:18:021:17:55'+32:14
72.Polina BOEVA1:19:501:19:39'+33:58
73.Elena NIKOLOVA1:20:511:20:35'+34:54
74.Dobrinka MIHAYLOVAVivacom running team12. (F 45+)1:26:041:25:36'+39:55
75.Monika KOVACHKA-DIMITROVA13. (F 45+)1:29:041:28:45'+43:04
76.Lyubka CHAUSHEVAAtos1:31:011:30:45'+45:04
77.Nikol ARSHINKOVA1:39:481:38:56'+53:15
DNFVeneta TZEKOVACrossFit 681DNFDNF28:08:00DNF
DNFVesela LALOVAКуцо, кьораво, сакатоDNFDNF31:03:00DNF
DNFIskra NACHEVAСкаличкиDNFDNF33:15:00DNF
1.Samuel PAPOT39:00:0038:58:00--
2.Nikita BUZOKIN42:10:0042:07:00'+3:09
3.Gavrail DARAKCHIEV1. (M 55+)42:37:0042:34:00'+3:36
4.Momchil SHOYLEV43:03:0043:01:00'+4:03
5.Yanko MARINOV44:04:0044:01:00'+5:03
6.Stefan MINCHEV44:57:0044:49:00'+5:51
7.Ivo ZLATEVVivacom running team45:18:0045:16:00'+6:18
8.Todor TODOROV46:38:0046:36:00'+7:38
9.Roman NIKOV47:00:0046:56:00'+7:58
10.Rumen GROZEVScalefocus47:09:0047:00:00'+8:02
11.Milen METEVМиЕв52:14:0047:11:00'+8:13
12.Nasko BASHEV1. (M 45+)47:58:0047:56:00'+8:58
13.Yordan YORDANOV48:27:0048:22:00'+9:24
14.Nikola BUSHNYAKOVCommerzbank AG48:59:0048:54:00'+9:56
15.Dimitar LESHTAROV49:25:0049:15:00'+10:17
16.Ivan TOPLIYSKICrossFit 68150:09:0050:05:00'+11:07
17.Kalin DIMITROVМакерел50:28:0050:11:00'+11:13
18.Veselin CHOBANOVBegach55:25:0050:21:00'+11:23
19.Valeri BUCHINSKIEPAMazings55:57:0050:54:00'+11:56
20.Ivaylo KONDAREVВраните2. (M 55+)51:30:0051:19:00'+12:21
21.Nikolay IVANOVAtos51:35:0051:33:00'+12:35
22.Nikolay ANGELOV51:57:0051:52:00'+12:54
23.Angel PETRICHANSKIТичане му е майката52:01:0051:54:00'+12:56
24.Dimiter TODOROV2. (M 45+)51:57:0051:54:00'+12:56
25.Aleksandar GETOVCrossFit 68157:05:0052:00:00'+13:02
26.Dimitar DIMITROVVivacom running team52:20:0052:15:00'+13:17
27.Slavi SAVOVTechnoRun3. (M 45+)52:22:0052:15:00'+13:17
28.Pavel NEDKOVCrossFit 68157:20:0052:17:00'+13:19
29.Mihail BONCHEV53:16:0052:40:00'+13:42
30.Mario GEORGIEV53:07:0052:44:00'+13:46
31.Trayan MIHAYLOV53:00:0052:47:00'+13:49
32.Venislav KIRILOV53:16:0053:03:00'+14:05
33.Andrea FRARE53:17:0053:13:00'+14:15
34.Lyubomir GESHEVEndava53:28:0053:16:00'+14:18
35.Blagovest MIHAYLOV4. (M 45+)53:23:0053:18:00'+14:20
36.Boris DIMITROVEPAMazings56:18:0053:30:00'+14:32
37.Mihail MARKOVBegach53:34:0053:30:00'+14:32
38.Nikolay GEORGIEV53:52:0053:36:00'+14:38
39.Vasil DARAKCHIEV54:03:0053:38:00'+14:40
40.Vasil VASILEVVivacom running team5. (M 45+)53:51:0053:41:00'+14:43
41.Marin BARNEKOV53:59:0053:42:00'+14:44
42.Kaloyan KALCHEV53:48:0053:43:00'+14:45
43.Ivo MARINKOV54:00:0053:49:00'+14:51
44.Filipos POLIKARPU54:02:0053:59:00'+15:01
45.Yordan VASILEV59:08:0054:03:00'+15:05
46.Adrian VLADIMIROVIBM Bulgaria54:19:0054:06:00'+15:08
47.Gospodin GEORGIEV54:23:0054:11:00'+15:13
48.Aleksandar VELCHEV59:23:0054:20:00'+15:22
49.Veselin VITANOV55:08:0054:46:00'+15:48
50.Georgi ALEXANDROVSourcelab54:57:0054:47:00'+15:49
51.Ivaylo IVANOV#gladnizasport54:51:0054:49:00'+15:51
52.Vladimir IVANOV55:09:0055:04:00'+16:06
53.Valery DACHEVCrossFit 68155:13:0055:06:00'+16:08
54.Lyubomir NIKOLOVTechnoRun55:16:0055:09:00'+16:11
55.Todor MAKASHELOV55:16:0055:12:00'+16:14
56.Hristo PANOV55:33:0055:24:00'+16:26
57.Lazar GETSKOVSKI55:45:0055:28:00'+16:30
58.Nicolas SIMONNEMelexis6. (M 45+)56:10:0056:01:00'+17:03
59.Kaloyan KOLEVZomBie Run56:27:0056:08:00'+17:10
60.Kieran MCDONALD3. (M 55+)56:16:0056:10:00'+17:12
61.Viktor KALENDERSKI56:29:0056:11:00'+17:13
62.Krasimir GEORGIEVVivacom running team56:37:0056:30:00'+17:32
63.Simeon TSONEV56:47:0056:45:00'+17:47
64.Kircho KIREVAstea57:14:0056:52:00'+17:54
65.Valentin GEORGIEVVivacom running team57:11:0057:06:00'+18:08
66.Krasimir BALABANOVТаласъми7. (M 45+)57:29:0057:12:00'+18:14
67.Krasimir KAMENOV57:27:0057:25:00'+18:27
68.Nikola KIREVBoxer57:47:0057:34:00'+18:36
69.Mihail MIHAYLOVScalefocus58:13:0057:52:00'+18:54
70.Yavor PETKOVAstea Runtastic58:27:0058:04:00'+19:06
71.Svetlin SERAFIMOVSS Team58:18:0058:05:00'+19:07
72.Dimitar MILANOV58:20:0058:10:00'+19:12
73.Valentin SLAVOVFoodie González1:03:2658:22:00'+19:24
74.Nikola NENCHEV1. (M U18)58:49:0058:37:00'+19:39
75.Tsvetan NENCHEV58:49:0058:38:00'+19:40
76.Viktor STAYKOVCrossFit 68159:22:0059:17:00'+20:19
77.Stefan ATANASSOV8. (M 45+)1:00:0959:54:00'+20:56
78.Petar MILANOV1:00:1759:59:00'+21:01
79.Nikolay STAMBOLIYSKIDXC Rainbow1:00:241:00:16'+21:18
80.Apostol IVANOV9. (M 45+)1:00:301:00:28'+21:30
81.Lyudmila SAVOVA10. (M 45+)1:00:391:00:30'+21:32
82.Daniel HRISTOV1:00:501:00:47'+21:49
83.Daniel IVANOV1:01:281:01:04'+22:06
84.Boris MARINOVOfficeRnd1:01:381:01:11'+22:13
85.Adrian DIMITROVOfficeRnd1:01:381:01:17'+22:19
86.Lyudmil NIKODIMOV1:01:381:01:17'+22:19
87.Bobby MANOVCanyon Runners Team1:01:411:01:22'+22:24
88.Vladimir YORDANOV1:02:041:01:48'+22:50
89.Konstantin IOTZOV1:02:271:02:24'+23:26
90.Hristo DANEV1:03:081:02:47'+23:49
91.Martin DIMANOV1:04:021:03:43'+24:45
92.Todor PANEVSintez Podcast Studio1:04:351:04:06'+25:08
93.Chavdar FILIPOV1:04:571:04:32'+25:34
94.Vasil VASILEV1:05:451:05:42'+26:44
95.Lyuboslav YORDANOV1:06:281:06:24'+27:26
96.Maksim VASILEV11. (M 45+)1:06:551:06:47'+27:49
97.Stanislav BOTEV1:07:051:06:49'+27:51
98.Krasimir TSALOVSKIAtos1:07:051:06:59'+28:01
99.Svilen GEORGIEV12. (M 45+)1:08:451:08:11'+29:13
100.Vladimir MAKALOSKIIBM Bulgaria1:09:141:09:02'+30:04
101.Yordan SIMEONOV1:09:231:09:03'+30:05
102.Oleg DINCHEV1:10:011:09:47'+30:49
103.Nikolay PASHKUROV1:10:171:10:04'+31:06
104.Ivaylo KEREMIDARSKI1:10:411:10:27'+31:29
105.Ivo UMLENSKIIBM1:11:221:11:11'+32:13
106.Nikola PUMPALOVDXC1:12:061:11:53'+32:55
107.Dobi SLAVOVAtos1:30:571:30:41'+51:43
108.Dimitar GEORGIEVВечно втори1:39:471:38:56'+59:58
DNFSvetlin ALEKSANDROVCrossFit 681DNFDNF26:39:00DNF
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Samuel PAPOT39:00:0038:58:00--
2.Nikita BUZOKIN42:10:0042:07:00'+3:09
3.Gavrail DARAKCHIEV1. (M 55+)42:37:0042:34:00'+3:36
4.Momchil SHOYLEV43:03:0043:01:00'+4:03
5.Yanko MARINOV44:04:0044:01:00'+5:03
6.Stefan MINCHEV44:57:0044:49:00'+5:51
7.Ivo ZLATEVVivacom running team45:18:0045:16:00'+6:18
8.Todor TODOROV46:38:0046:36:00'+7:38
9.Roman NIKOV47:00:0046:56:00'+7:58
10.Rumen GROZEVScalefocus47:09:0047:00:00'+8:02
11.Milen METEVМиЕв52:14:0047:11:00'+8:13
12.Nasko BASHEV1. (M 45+)47:58:0047:56:00'+8:58
13.Yordan YORDANOV48:27:0048:22:00'+9:24
14.Nikola BUSHNYAKOVCommerzbank AG48:59:0048:54:00'+9:56
15.Dimitar LESHTAROV49:25:0049:15:00'+10:17
16.Ivan TOPLIYSKICrossFit 68150:09:0050:05:00'+11:07
17.Kalin DIMITROVМакерел50:28:0050:11:00'+11:13
18.Veselin CHOBANOVBegach55:25:0050:21:00'+11:23
19.Valeri BUCHINSKIEPAMazings55:57:0050:54:00'+11:56
20.Ivaylo KONDAREVВраните2. (M 55+)51:30:0051:19:00'+12:21
21.Nikolay IVANOVAtos51:35:0051:33:00'+12:35
22.Nikolay ANGELOV51:57:0051:52:00'+12:54
23.Angel PETRICHANSKIТичане му е майката52:01:0051:54:00'+12:56
24.Dimiter TODOROV2. (M 45+)51:57:0051:54:00'+12:56
25.Aleksandar GETOVCrossFit 68157:05:0052:00:00'+13:02
26.Dimitar DIMITROVVivacom running team52:20:0052:15:00'+13:17
27.Slavi SAVOVTechnoRun3. (M 45+)52:22:0052:15:00'+13:17
28.Pavel NEDKOVCrossFit 68157:20:0052:17:00'+13:19
29.Mihail BONCHEV53:16:0052:40:00'+13:42
30.Mario GEORGIEV53:07:0052:44:00'+13:46
31.Trayan MIHAYLOV53:00:0052:47:00'+13:49
32.Venislav KIRILOV53:16:0053:03:00'+14:05
33.Andrea FRARE53:17:0053:13:00'+14:15
34.Lyubomir GESHEVEndava53:28:0053:16:00'+14:18
35.Blagovest MIHAYLOV4. (M 45+)53:23:0053:18:00'+14:20
36.Boris DIMITROVEPAMazings56:18:0053:30:00'+14:32
37.Mihail MARKOVBegach53:34:0053:30:00'+14:32
38.Nikolay GEORGIEV53:52:0053:36:00'+14:38
39.Vasil DARAKCHIEV54:03:0053:38:00'+14:40
40.Vasil VASILEVVivacom running team5. (M 45+)53:51:0053:41:00'+14:43
41.Marin BARNEKOV53:59:0053:42:00'+14:44
42.Kaloyan KALCHEV53:48:0053:43:00'+14:45
43.Ivo MARINKOV54:00:0053:49:00'+14:51
44.Filipos POLIKARPU54:02:0053:59:00'+15:01
45.Yordan VASILEV59:08:0054:03:00'+15:05
46.Adrian VLADIMIROVIBM Bulgaria54:19:0054:06:00'+15:08
47.Gospodin GEORGIEV54:23:0054:11:00'+15:13
48.Aleksandar VELCHEV59:23:0054:20:00'+15:22
49.Veselin VITANOV55:08:0054:46:00'+15:48
50.Georgi ALEXANDROVSourcelab54:57:0054:47:00'+15:49
51.Ivaylo IVANOV#gladnizasport54:51:0054:49:00'+15:51
52.Vladimir IVANOV55:09:0055:04:00'+16:06
53.Valery DACHEVCrossFit 68155:13:0055:06:00'+16:08
54.Lyubomir NIKOLOVTechnoRun55:16:0055:09:00'+16:11
55.Todor MAKASHELOV55:16:0055:12:00'+16:14
56.Hristo PANOV55:33:0055:24:00'+16:26
57.Lazar GETSKOVSKI55:45:0055:28:00'+16:30
58.Nicolas SIMONNEMelexis6. (M 45+)56:10:0056:01:00'+17:03
59.Kaloyan KOLEVZomBie Run56:27:0056:08:00'+17:10
60.Kieran MCDONALD3. (M 55+)56:16:0056:10:00'+17:12
61.Viktor KALENDERSKI56:29:0056:11:00'+17:13
62.Krasimir GEORGIEVVivacom running team56:37:0056:30:00'+17:32
63.Simeon TSONEV56:47:0056:45:00'+17:47
64.Kircho KIREVAstea57:14:0056:52:00'+17:54
65.Valentin GEORGIEVVivacom running team57:11:0057:06:00'+18:08
66.Krasimir BALABANOVТаласъми7. (M 45+)57:29:0057:12:00'+18:14
67.Krasimir KAMENOV57:27:0057:25:00'+18:27
68.Nikola KIREVBoxer57:47:0057:34:00'+18:36
69.Mihail MIHAYLOVScalefocus58:13:0057:52:00'+18:54
70.Yavor PETKOVAstea Runtastic58:27:0058:04:00'+19:06
71.Svetlin SERAFIMOVSS Team58:18:0058:05:00'+19:07
72.Dimitar MILANOV58:20:0058:10:00'+19:12
73.Valentin SLAVOVFoodie González1:03:2658:22:00'+19:24
74.Nikola NENCHEV1. (M U18)58:49:0058:37:00'+19:39
75.Tsvetan NENCHEV58:49:0058:38:00'+19:40
76.Viktor STAYKOVCrossFit 68159:22:0059:17:00'+20:19
77.Stefan ATANASSOV8. (M 45+)1:00:0959:54:00'+20:56
78.Petar MILANOV1:00:1759:59:00'+21:01
79.Nikolay STAMBOLIYSKIDXC Rainbow1:00:241:00:16'+21:18
80.Apostol IVANOV9. (M 45+)1:00:301:00:28'+21:30
81.Lyudmila SAVOVA10. (M 45+)1:00:391:00:30'+21:32
82.Daniel HRISTOV1:00:501:00:47'+21:49
83.Daniel IVANOV1:01:281:01:04'+22:06
84.Boris MARINOVOfficeRnd1:01:381:01:11'+22:13
85.Adrian DIMITROVOfficeRnd1:01:381:01:17'+22:19
86.Lyudmil NIKODIMOV1:01:381:01:17'+22:19
87.Bobby MANOVCanyon Runners Team1:01:411:01:22'+22:24
88.Vladimir YORDANOV1:02:041:01:48'+22:50
89.Konstantin IOTZOV1:02:271:02:24'+23:26
90.Hristo DANEV1:03:081:02:47'+23:49
91.Martin DIMANOV1:04:021:03:43'+24:45
92.Todor PANEVSintez Podcast Studio1:04:351:04:06'+25:08
93.Chavdar FILIPOV1:04:571:04:32'+25:34
94.Vasil VASILEV1:05:451:05:42'+26:44
95.Lyuboslav YORDANOV1:06:281:06:24'+27:26
96.Maksim VASILEV11. (M 45+)1:06:551:06:47'+27:49
97.Stanislav BOTEV1:07:051:06:49'+27:51
98.Krasimir TSALOVSKIAtos1:07:051:06:59'+28:01
99.Svilen GEORGIEV12. (M 45+)1:08:451:08:11'+29:13
100.Vladimir MAKALOSKIIBM Bulgaria1:09:141:09:02'+30:04
101.Yordan SIMEONOV1:09:231:09:03'+30:05
102.Oleg DINCHEV1:10:011:09:47'+30:49
103.Nikolay PASHKUROV1:10:171:10:04'+31:06
104.Ivaylo KEREMIDARSKI1:10:411:10:27'+31:29
105.Ivo UMLENSKIIBM1:11:221:11:11'+32:13
106.Nikola PUMPALOVDXC1:12:061:11:53'+32:55
107.Dobi SLAVOVAtos1:30:571:30:41'+51:43
108.Dimitar GEORGIEVВечно втори1:39:471:38:56'+59:58
DNFSvetlin ALEKSANDROVCrossFit 681DNFDNF26:39:00DNF
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Tonya TONEVA1:30:581:30:57--
2.Desislava GORCHEVA1:41:591:41:57'+11:00
3.Daniela STOYANOVAadidas Runners Sofia1:45:381:45:33'+14:36
4.Vanya DIMITROVADXC1:46:501:46:48'+15:51
5.Lyubomira NIKOLOVAАзимут1. (F 45+)1:48:551:48:50'+17:53
6.Marina GALEVARunningPrincess1:57:351:57:26'+26:29
7.Desislava NIKOLCHEVABegach2:03:142:03:00'+32:03
8.Desislava VODENICHAROVA2. (F 45+)2:03:392:03:29'+32:32
9.Lora STANCHEVAFOSTATA2:07:092:06:58'+36:01
10.Argiri CHIRAKMANIFOSTATA2:30:492:30:33'+59:36
DNFMartina NACHEVADXCDNFDNF1:00:22DNF
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Vasil KOSTADINOV1:21:141:21:11--
2.Velichko MANOLOV1:21:351:21:3423
3.Plamen PENOV1:21:441:21:4332
4.Kostadin KOSTADINOV1:29:091:29:06'+7:55
5.Stefan KASEVSofia Green Tour1:30:321:30:25'+9:14
6.Evgenii TSVETOV1:31:121:31:09'+9:58
7.Valentin ORESHKOVHopper1. (M 45+)1:34:391:34:35'+13:24
8.Hristo HRISTOV1:34:461:34:44'+13:33
9.Petyr PANAYOTOV1. (M 55+)1:34:521:34:47'+13:36
10.Ivaylo DAMYANOVДечица1:36:011:35:58'+14:47
11.Yavor HRISTOVAtos1:36:301:36:24'+15:13
12.Zahari DIMITROV1:37:281:37:20'+16:09
13.Hristo MACHIKOV1:37:391:37:36'+16:25
14.Stefan MANDEVBegach1:38:171:38:10'+16:59
15.Stanimir STATEVVivacom running team1:39:021:38:57'+17:46
16.Nikola IVANOV1:39:141:39:04'+17:53
17.Anton GEORGIEV1:41:441:41:31'+20:20
18.Dec TUDOR2. (M 45+)1:41:411:41:39'+20:28
19.Slavi KOSTOVШкола за характери1:41:441:41:41'+20:30
20.Dimitar SAVOVAtos1:45:411:45:37'+24:26
21.Aleksandar IVANOV1:46:411:46:38'+25:27
22.Momchil MARINOV1:48:161:48:09'+26:58
23.Viktor METODIEVKeep Your Pace1:48:331:48:27'+27:16
24.Simon HAUBRICH1:48:431:48:38'+27:27
25.Louis LORA-RONCO1:48:431:48:38'+27:27
26.Kiril STOEV1:48:581:48:55'+27:44
27.Borislav BUMBAROV5kmrun3. (M 45+)1:49:261:48:55'+27:44
28.Viktor IROBALIEVDraftkings4. (M 45+)1:50:311:50:18'+29:07
29.Valeri MANCHEVBoxer1:50:551:50:47'+29:36
30.Ivan STANCHEV1:56:141:56:10'+34:59
31.Petar ROGACHEV1:56:401:56:33'+35:22
32.Momchil IGNATOV5. (M 45+)1:58:571:57:59'+36:48
33.Boian SIMEONOV1:58:081:58:02'+36:51
34.Ivan MITEV1:58:141:58:05'+36:54
35.Metodi SIMEONOVBegach1:58:231:58:10'+36:59
36.Svetoslav ILIEVAmadeus6. (M 45+)1:59:401:59:32'+38:21
37.Zdravko SOTIROV1:59:491:59:40'+38:29
38.Alexander PETROVDXC Technology2:03:582:03:45'+42:34
39.Rumen PAVLOV2:04:092:03:59'+42:48
40.Nikolay MILENKOVDXC Technology2:04:452:04:45'+43:34
41.Naiden TRIFONOVАГРО КУЛТУРА!2:05:122:05:02'+43:51
42.Alexander DANCHEVBegach7. (M 45+)2:07:122:06:13'+45:02
43.Boyko BLAGOEVBegach2:08:482:08:31'+47:20
44.Petar APOSTOLOVDXC2:09:252:09:19'+48:08
45.Georgi GEORGIEV2:12:312:12:28'+51:17
46.Petar DIMITROVПанчаревски котенца8. (M 45+)2:13:472:13:37'+52:26
47.Tihomir LAZAROV2:16:552:16:44'+55:33
48.Galin GETOV2:18:322:18:12'+57:01
49.Nikola VESELINOVDXC2:20:222:19:42'+58:31
50.Antonio SKOKLEV2:21:482:21:32'+1:00:21
51.Miroslav STEPANOV2:24:342:24:24'+1:03:13
52.Stoyan NIKOLOV2:26:472:26:38'+1:05:27
53.Marin MARINOV2:27:472:27:35'+1:06:24
54.Marin MARINOV2:27:472:27:35'+1:06:24
55.Martin DIMITROVFOSTATA2:30:502:30:33'+1:09:22

Вижте още

5 ползи от загрявката преди бягане

5 ползи от загрявката преди бягане

Загрявката преди бягане е важна. Независимо дали става дума за състезание или за обикновена тренировка. Важи и за повечето спортове, а не само конкретно за бягането. В следващите редове можете да видите първо 5 ползи от затрявката преди бягане, а след това и 5 съвета...

Резултати от The Big Tech Run 2021

Резултати от The Big Tech Run 2021

На 28 ноември 2021 се проведе шестото издание на The Big Tech Run. Състезанието се проведе традиционно на територията на Sofia Tech Park и предложи на участниците избор от две дистанции - 5 или 10 км. 5 лева от цената на всяка такса за участие бяха дарени на Народно...

Резултати от XL Бонсови поляни 2021

Резултати от XL Бонсови поляни 2021

На 21 ноември 2021 се проведе XL Бонсови поляни. Състезание по планинско бягане, организирано от 5kmrun. Трасето и тази година традиционно бе създадено от Спортен клуб по ориентиране Валди - София. Както подсказва името на състезанието, то се проведев района на...