Резултати от Пазарджик Рън 2021
На 8-ми септември 2021, сряда, се проведе четвъртото издание на Пазарджик Рън. Състезанието е с трасе в парк Острова на река Марица. Дължината е 1786 метра като се правят три обиколки, за да се получи общо 5.36км. Освен индивидуално бягане на Пазарджик Рън се проведе и щафета.
Run Bulgaria
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Наталия КременскаЧерно море - Варна19:53:00--
2.Памела ЕниЖулистан20:08:0015
3.Симона ГочеваБерое - Стара Загора22:28:00'+2:35
4.Мария ЛазароваСК Шампион Пазарджик23:26:00'+3:33
5.Десислава ЛазароваЮниверсал - София24:22:00'+4:29
6.Кристина ДенинаСК Олимпиец25:05:00'+5:12
7.Ивелина СтефановаМПК Хебър26:11:00'+6:18
8.Сара-Мари РамаданиСК Шампион Пазарджик26:20:00'+6:27
9.Теодора МариноваСК Шампион Пазарджик27:21:00'+7:28
10.Виктория ПеневаСК Шампион Пазарджик28:26:00'+8:33
11.Михаела ЗоноваСК Шампион Пазарджик30:24:00'+10:31
12.Наталия ШоповаСК Шампион Пазарджик30:55:00'+11:02
13.Божидара ПетеловаПазарджик31:09:00'+11:16
14.Иванка СтоиловаСК Шампион Пазарджик31:39:00'+11:46
15.Виолета НориеваСпортно училище Пазарджик32:47:00'+12:54
16.Симона КерезоваСК Шампион Пазарджик33:30:00'+13:37
17.София БожиловаСК Шампион Пазарджик33:34:00'+13:41
18.Мариета НенчеваСК Шампион Пазарджик33:37:00'+13:44
19.Николина БаневаГомес - Пазарджик33:41:00'+13:48
20.Милица ТерзийскаСК Шампион Пазарджик34:49:00'+14:56
21.Йоана ЗаприноваПазарджик36:08:00'+16:15
22.Мария СпасоваСК Шампион Пазарджик36:47:00'+16:54
23.Габриела КанчеваСК Шампион Пазарджик37:16:00'+17:23
24.Анна ЙордановаОДК - Пазарджик - Меджикс40:54:00'+21:01
25.Даяна ДимоваОДК - Пазарджик - Меджикс43:22:00'+23:29
26.Йоана БайгъноваТорнадо-Карате43:45:00'+23:52
Обиколка 2
27.Савина ДудоваСК Торнадо Пазарджик21:02:00'+7:48
28.Симона СираковаТорнадо-Карате25:12:00'+11:58
29.Любомира ЛазароваОДК - Пазарджик - Меджикс26:27:00'+13:13
30.Дани АнтоноваОДК - Пазарджик - Меджикс26:27:00'+13:13
31.Соня СавоваОДК - Пазарджик - Меджикс27:19:00'+14:05
32.Ивана ГеоргиеваОДК - Пазарджик - Меджикс27:24:00'+14:10
33.Мария АралановаОДК - Пазарджик - Меджикс27:25:00'+14:11
34.Теодора НиколоваОДК - Пазарджик - Меджикс27:25:00'+14:11
35.Стоянка ГеноваБенковски-Багминтон27:41:00'+14:27
36.Марина ХристосковаБенковски-Багминтон27:42:00'+14:28
37.Жасмина ИвановаОДК - Пазарджик - Меджикс28:30:00'+15:16
38.Маргарира МитринскаОДК - Пазарджик - Меджикс30:54:00'+17:40
39.Елена БюутюневаОДК - Пазарджик - Меджикс30:59:00'+17:45
40.Дима ТодороваОДК - Пазарджик - Меджикс31:08:00'+17:54
41.Елина ТерзийскаОДК - Пазарджик - Меджикс31:08:00'+17:54
42.Елена КонсуловаОДК - Пазарджик - Меджикс31:12:00'+17:58
43.Ивана АпостоловаОДК - Пазарджик - Меджикс31:35:00'+18:21
44.Анна МинчеваОДК - Пазарджик - Меджикс31:49:00'+18:35
45.Деница ХалачеваОДК - Пазарджик - Меджикс32:09:00'+18:55
46.Ева ФилиповаОДК - Пазарджик - Меджикс32:30:00'+19:16
47.Габриела ЧалъмоваОДК - Пазарджик - Меджикс32:30:00'+19:16
48.Виктория ШумароваОДК - Пазарджик - Меджикс32:30:00'+19:16
49.Румяна ЗабуртоваПазарджик35:49:00'+22:35
50.Венелина НиколоваОДК - Пазарджик - Меджикс43:21:00'+30:07
51.Цветелина ЙотоваОДК - Пазарджик - Меджикс43:21:00'+30:07
Обиколка 1
52.Виктория ВелковаСК Олимпиец9:28:00'+2:58
53.Ана-Никол ДудоваОДК - Пазарджик - Меджикс16:02:00'+9:32
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Мартин БалабановАтлет Мездра17:12:00--
2.Николай КауфмантАтлет Мездра17:14:002
3.Кристиян ИвановБерое Стара Загора17:27:0015
4.Иван ИвановПанагюрище17:43:0031
5.Емил ГроздановСК Шампион17:48:0036
6.Чудомир ЧерногоровАтлет Мездра18:37:00'+1:25
7.Мартин ЧеканскиЮниверсал - София18:49:00'+1:37
8.Любомир ГермановСК Олимпиец19:29:00'+2:17
9.Димитър ЩерковДетелина22:04:00'+4:52
10.Кристиян ЧорлевСпортно училище Пазарджик23:22:00'+6:10
11.Венцислав ГелеменовХебър 191823:57:00'+6:45
12.Христоско БосневХебър 191823:57:00'+6:45
13.Кристиян ТерзийскиСК Шампион24:02:00'+6:50
14.Стилян ХристовСК Шампион24:04:00'+6:52
15.Веселин ТопаловСК Шампион24:04:00'+6:52
16.Стилян ГраховСК Шампион24:05:00'+6:53
17.Михаил ЧакъровСК Шампион24:06:00'+6:54
18.Калоян ТодоровЮниверсал - София24:22:00'+7:10
19.Калоян ГърковЮниверсал - София24:22:00'+7:10
20.Георги ЛазаровЮниверсал - София24:22:00'+7:10
21.Костадин БельовСК Шампион24:46:00'+7:34
22.Красимир СираковХебър 191824:50:00'+7:38
23.Стилиян ПенчевПазарджик25:23:00'+8:11
24.Ангел НеновСК Торнадо Пазарджик26:22:00'+9:10
25.Станислав ДимитровСК Шампион26:29:00'+9:17
26.Мариян ПалевДжудо Пазарджик26:30:00'+9:18
27.Звезделин ИлиевСпортно училище Пазарджик26:49:00'+9:37
28.Кристиян ЙотовМПК Хебър26:49:00'+9:37
29.Емил ВълчевСпортно училище Пазарджик26:50:00'+9:38
30.Мирослав НенковМПК Хебър27:06:00'+9:54
31.Стоян СлавеновМПК Хебър27:07:00'+9:55
32.Цветомир МитевСпортно училище Пазарджик27:16:00'+10:04
33.Христо ВълковСпортно училище Пазарджик27:19:00'+10:07
34.Даниел КолчаковПазарджик28:23:00'+11:11
35.Стоян АнгеловСК Шампион28:27:00'+11:15
36.Йордан АндоновСК Шампион29:33:00'+12:21
37.Лъчезар ЧакъровСК Шампион29:54:00'+12:42
38.Димитър СотировСК Шампион29:54:00'+12:42
39.Стиван ГеоргиевСК Шампион29:54:00'+12:42
40.Емил МинчевСК Торнадо Пазарджик30:19:00'+13:07
41.Радослав ХристовСК Шампион30:23:00'+13:11
42.Стоян СърталийскиСК Шампион30:24:00'+13:12
43.Георги РангеловСК Шампион30:24:00'+13:12
44.Ангел ФранговСК Шампион30:24:00'+13:12
45.Никола БъндевСК Торнадо Пазарджик30:43:00'+13:31
46.Йордан БояджиевХебър 191830:49:00'+13:37
47.Иван ГиговХебър 191830:53:00'+13:41
48.Антон ВелчевСК Шампион30:55:00'+13:43
49.Кристиян ФранговСК Шампион31:39:00'+14:27
50.Борислав КръстевСК Борба-Пазарджик32:32:00'+15:20
51.Алекс НиколовТонус- спорт Пазарджик33:00:00'+15:48
52.Пол ЛаловСК Шампион34:04:00'+16:52
53.Илиян ИлиевСК Торнадо Пазарджик34:55:00'+17:43
54.Николай ЗочинСК Торнадо Пазарджик34:57:00'+17:45
55.Симеон ИвановСК Торнадо Пазарджик34:58:00'+17:46
56.Димитър НиколовСК Борба-Пазарджик34:59:00'+17:47
57.Кристиян ДимитровСК Шампион36:43:00'+19:31
58.Йордан БозевТорнадо-карате43:38:00'+26:26
Обиколка 2
59.Георги ИтовТорнадо18:56:00'+7:30
60.Георги АнгеловСК Торнадо Пазарджик20:25:00'+8:59
61.Ивайло ГеновСК Торнадо Пазарджик21:01:00'+9:35
62.Андрей АргировСК Торнадо Пазарджик23:04:00'+11:38
Обиколка 1
63.Димитър ДимитровХебър 19189:26:00'+3:59
64.Ангел МитанковХебър 191812:41:00'+7:14
65.Петьо ЛозановХебър 191812:42:00'+7:15
66.Кристиян ГеоргиевХебър 191812:42:00'+7:15
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Милица МирчеваАтлет - Мездра17:17:00--
2.Маринела НиневаЛокомотив - Дряново19:15:00'+1:58
3.Таня СтояноваАтлет - Мездра19:50:00'+2:33
4.Маринела ЦековаСофия21:46:00'+4:29
5.Йорданка ЯнковаДупница24:44:00'+7:27
6.Роксана Кирилова26:53:00'+9:36
7.Анелия ТошкинаСпортно училище Пазарджик28:00:00'+10:43
8.28:26:00'+11:09
9.Йорданка ДаниелсБенковски-Багминтон31:09:00'+13:52
10.Таня НиколоваБенковски-Багминтон35:30:00'+18:13
11.39:57:00'+22:40
Обиколка 2
12.26:27:00'+15:01
13.28:29:00'+17:03
14.Боряна ШоповаПазарджик30:19:00'+18:53
15.30:59:00'+19:33
16.31:02:00'+19:36
17.31:12:00'+19:46
18.31:13:00'+19:47
19.32:30:00'+21:04
Обиколка 1
20.13:23:00'+7:41
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Йоло НиколовОрхание - Ботевград15:59:00--
2.Стоян ВладковДряново16:01:002
3.Митко ЦеновСКЛА Митко Ценов16:06:007
4.Исмаил СенанджиУганда16:41:0042
5.Илия КуцаровСофия17:05:00'+1:06
6.Янислав ТодоровДунав -Русе18:26:00'+2:27
7.Емил ВеселовСпартак - Койнаре18:48:00'+2:49
8.Валентин ВълкановТангра- Варна19:53:00'+3:54
9.Стоян Ганчев19:57:00'+3:58
10.Божидар ФърцовПазарджик21:05:00'+5:06
11.Дейвид ДаниелсБенковски-Пазарджик21:10:00'+5:11
12.Димитър ДавидовМаратонец Пазарджик21:15:00'+5:16
13.Димитър КестеновСК Олимпиец21:29:00'+5:30
14.Красимир КовачевСупер Марио - Пазарджик21:34:00'+5:35
15.Мартин БърбановСофия21:44:00'+5:45
16.Боян БойчевЛокомотив София21:49:00'+5:50
17.Желаско ЖелевСофия21:57:00'+5:58
18.Христо СолаковПазарджик22:04:00'+6:05
19.Иван ПоповСофия22:08:00'+6:09
20.Даримир ГеневПазарджик22:29:00'+6:30
21.Иван АндреевСпортно Училище Пазарджик22:47:00'+6:48
22.Ангел ЩеревСпортно Училище Пазарджик23:12:00'+7:13
23.Христан ЗарковПазарджик23:25:00'+7:26
24.Ангел ИлиевПазарджик23:32:00'+7:33
25.Стоян НориевСпортно Училище Пазарджик24:19:00'+8:20
26.Атанас МинчевСпортно Училище Пазарджик24:51:00'+8:52
27.Венцислав СтанчевПазарджик25:31:00'+9:32
28.Кристиян НачевСпортно Училище Пазарджик25:45:00'+9:46
29.Ангел ПетричанскиТичане му е майката - Пазарджик25:59:00'+10:00
30.Васил ЛукаевПазарджик26:29:00'+10:30
31.Стоян КовачевСупер Марио - Пазарджик26:46:00'+10:47
32.Росен ЙончевПазарджик27:37:00'+11:38
33.Илиян ПочилеевПловдив27:51:00'+11:52
34.Николай ХристовПазарджик28:01:00'+12:02
35.Богдан ДимчевТорнадо -Пазарджик28:36:00'+12:37
36.Петър ЯневПазарджик28:38:00'+12:39
37.Ецо ЕцивДетелина29:28:00'+13:29
38.Николай РалчевПазарджик30:31:00'+14:32
39.Ивайло ИвановПазарджик31:35:00'+15:36
40.31:43:00'+15:44
МястоОтборВремеПост 1Пост 2Пост 3Пост 4
1Атлет-Мездра22:06:00Йоло Николов 5:51:00Георги Гергов 5:11:00Милица Мирчева 5:48:00Маринлела Нинева 5:16:00
2Running Team22:57:00Митко Ценов 6:17:00Стоян Владков 5:14:00Петя Ковачева 6:18:00Диана Роглева 5:08:00
3Черноморец23:49:00Биосирин Сюлейман 6:18:00Йордан Петров 5:22:00Наталия Кременска 6:36:00Валентин Бълканов 5:33:00
4Жулистан24:03:00Ахмед Ахмед 6:52:00Памела Ени 5:24:00Мирослав Спасов 6:32:00Ина-Гергана Бойчева 5:15:00
5Юниверсал- София25:52:00Мартин Чекански 6:02:00Йорданка Янкова 7:50:00Десислава Лазарова 6:36:00Иван Иванов 5:24:00
6Шампион 127:42:00Виктория Пенева 8:01:00Мария Лазарова 7:45:00Радослав Христов 6:19:00Емил Грозданов 5:37:00
7София27:48:00Маринела Цекова 5:32:00Мартин Върбанов 8:42:00Жаклин Желева 6:39:00Илия Куцаров 6:55:00
8СК Олимпиец 129:41:00Михаела Стефанова 8:16:00Кристина ДенинА 7:55:00Теодор Петров 7:12:00Любомир Германов 6:18:00
9Шампион 230:18:00Наталия Шопова 7:52:00Симона Керезова 7:57:00Стилян Христов 7:18:00Васил Топалов 7:11:00
10Шампион 333:15:00Теодора Маринова 8:42:00Сара Мари 9:42:00Костадин Бельов 7:42:00Кристиан Терзийски 7:09:00
11СК Олимпиец 234:24:00Ива Кантарджиева 7:59:00Цветелина Тодорова 7:42:00Ален Груев 9:31:00Даниел Куртаков 9:12:00
12СК Олимпиец 335:08:00Радостина Куртакова 8:37:00Виктория Кузева 9:21:00Габриел Петров 8:24:00Никола Гергиев 8:46:00

Вижте още

5 ползи от загрявката преди бягане

5 ползи от загрявката преди бягане

Загрявката преди бягане е важна. Независимо дали става дума за състезание или за обикновена тренировка. Важи и за повечето спортове, а не само конкретно за бягането. В следващите редове можете да видите първо 5 ползи от затрявката преди бягане, а след това и 5 съвета...

Резултати от The Big Tech Run 2021

Резултати от The Big Tech Run 2021

На 28 ноември 2021 се проведе шестото издание на The Big Tech Run. Състезанието се проведе традиционно на територията на Sofia Tech Park и предложи на участниците избор от две дистанции - 5 или 10 км. 5 лева от цената на всяка такса за участие бяха дарени на Народно...

Резултати от XL Бонсови поляни 2021

Резултати от XL Бонсови поляни 2021

На 21 ноември 2021 се проведе XL Бонсови поляни. Състезание по планинско бягане, организирано от 5kmrun. Трасето и тази година традиционно бе създадено от Спортен клуб по ориентиране Валди - София. Както подсказва името на състезанието, то се проведев района на...