Резултати от Коджа Кая 2021

Третото издание на първата напълно автономна (без подкрепителни пунктове) ултра в България Коджа Кая се проведе на 25 април 2021. Събитието се провежда в източна Стара планина. Стартът и финалът на всички трасета е в село Билка. Трасетата са с дистанции 12км, 14км SKY, 25км, 42км и 75км. Отделно има и скоростно изкачване на на вр. Коджа кая – 3.6 км / 500 м Д+.

iRun.bg
МястоИмеВремеРазлика
1Кристина Николова0:30:13-
2Десислава Цветанова0:32:05'+ 00:01:52
3Весела Стоянова0:34:17'+ 00:04:04
4Недка Русева0:48:50'+ 00:18:37
FOTВалентина Грозданова1:04:40'+ 00:34:27
МястоИмеВремеРазлика
1Кирил Николов0:21:50-
2Румен Стаматов0:26:49'+ 00:04:59
3Камен Недков0:27:17'+ 00:05:27
4Мартин Колев0:28:33'+ 00:06:43
5Славян Генчев0:28:43'+ 00:06:53
6Красен Колев0:28:45'+ 00:06:55
7Аспарух Вълчев0:29:00'+ 00:07:10
8Димитър Димитров0:29:51'+ 00:08:01
9Роман Сидоркин0:32:44'+ 00:10:54
10Димитър Николаев0:36:20'+ 00:14:30
11Йордан Грозданов0:46:06'+ 00:24:16
12Стефан Галибов0:46:50'+ 00:25:00
13Станчо Русев0:48:50'+ 00:27:00
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Margarita ObretenovaF40+ 11:26:48-
2Silviya DanchevaF40+ 21:31:08'+ 00:04:20
3Boyana Papazova1:34:39'+ 00:07:51
4Emiliya YordanovaF40+ 31:35:02'+ 00:08:14
5Galina KonstantinovaF40+ 41:39:45'+ 00:12:57
6Feya Dimitrova1:43:56'+ 00:17:08
7Denitsa Bozhanina1:48:30'+ 00:21:42
8Hristina Minkova1:52:26'+ 00:25:38
9Dahlia Petrushkova1:56:17'+ 00:29:29
10Tanya Dimitrova2:00:07'+ 00:33:19
11Toni Gancheva2:02:58'+ 00:36:10
12Emiliya Lambeva2:13:45'+ 00:46:57
13Margarita Hristova2:14:14'+ 00:47:26
14Mariya Kostadinova2:16:51'+ 00:50:03
15Irina PavlovaF40+ 52:17:17'+ 00:50:29
16Svetoslava Chanakova2:18:24'+ 00:51:36
17Mariya Karavasileva2:18:35'+ 00:51:47
18Iskra IvanovaF40+ 62:20:09'+ 00:53:21
19Valeriya StoevaF40+ 72:26:43'+ 00:59:55
20Maya TodorovaF40+ 82:28:59'+ 01:02:11
21Liliya Aleksandrova2:34:45'+ 01:07:57
22Nuray Mehmed2:40:46'+ 01:13:58
23Venelina YanevaF40+ 92:45:57'+ 01:19:09
24Darina ChakarovaF40+ 102:46:15'+ 01:19:27
25Rayna Kostova2:48:26'+ 01:21:38
26Boryana KostovaF40+ 112:48:27'+ 01:21:39
FOTNedyalka Mandeva3:03:00'+ 01:36:12
FOTMarina DimitrovaF40+ 123:06:00'+ 01:39:12
FOTTatyana KostadinovaF40+ 133:12:31'+ 01:45:43
FOTNikolina Teoharova-ZhechevaF40+ 143:15:07'+ 01:48:19
FOTIvanka Bankova3:28:01'+ 02:01:13
DNSGalina MihovaF40+
DNSIrina RadoslavovaF40+
DNSIvanka Dimitrova
DNSKatya Lukova
DNSMariya Ilieva
DNSMarta Pavlova
DNSTsvetomira Pavlova
DNSVeronika Markovich
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Rumen Stamatov1:17:16-
2Kaloyan Nikolov1:20:53'+ 00:03:37
3Simeon Atanasov1:24:18'+ 00:07:02
4Mehmed Reyhan1:25:43'+ 00:08:27
5Yasen Kachinski1:34:31'+ 00:17:15
6Evgeni Ivanov1:35:24'+ 00:18:08
7Ismail Mustafa1:36:07'+ 00:18:51
8Osman Halil1:39:21'+ 00:22:05
9Petar DimovM45+ 11:40:46'+ 00:23:30
10Simeon Dimov1:40:47'+ 00:23:31
11Nikolay Kolev1:41:43'+ 00:24:27
12Antoan TodorovM45+ 21:44:34'+ 00:27:18
13Ahmed Ahmed1:47:07'+ 00:29:51
14Ventsislav Ivanov1:47:09'+ 00:29:53
15Vasil Todorov1:47:56'+ 00:30:40
16Ivaylo Tiholov1:48:17'+ 00:31:01
17Stefan GalibovM45+ 31:52:11'+ 00:34:55
18Ender Ismail2:01:46'+ 00:44:30
19Tsvyatko Nachev2:05:40'+ 00:48:24
20Dimityr Vylchev2:11:30'+ 00:54:14
21Yordan Gospodinov2:14:19'+ 00:57:03
22Plamen DonchevM45+ 42:14:38'+ 00:57:22
23Emil Martinov2:16:44'+ 00:59:28
24Svetlozar Dimitrov2:22:00'+ 01:04:44
25Martin Stamov2:26:43'+ 01:09:27
26Emil Boyadzhiyski2:29:27'+ 01:12:11
27Martin Panayotov2:40:50'+ 01:23:34
28Georgi Shopov2:59:41'+ 01:42:25
DNSDimitar Karamfilov
DNSFikri Mehmed
DNSHalibryam Sali
DNSMehmet MollaM45+
DNSStefan Kutsarov
DNSVasil Chimev
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Zlatina Gencheva2:15:04-
2Vasilena Uzunova2:15:26'+ 00:00:22
3Petya DimitrovaF40+ 12:22:32'+ 00:07:28
4Reni Valkanova2:27:55'+ 00:12:51
5Zlatka ZdravkovaF40+ 22:31:17'+ 00:16:13
6Kameliya Dimitrova2:36:06'+ 00:21:02
7Elena DimitrovaF40+ 32:36:17'+ 00:21:13
8Krasimira Kutseva2:37:05'+ 00:22:01
9Nurdzhan Ismail2:42:44'+ 00:27:40
10Kalina BachvarovaF40+ 42:42:53'+ 00:27:49
11Paulina KalchevaF40+ 52:44:48'+ 00:29:44
12Mira Georgieva2:47:22'+ 00:32:18
13Krasimira DonchevaF40+ 62:47:54'+ 00:32:50
14Veselina Dzhumalieva2:53:47'+ 00:38:43
15Kristina Chakarova2:56:23'+ 00:41:19
16Zlatina AltanchevaF40+ 72:58:08'+ 00:43:04
17Evelina DamyanovaF40+ 82:59:59'+ 00:44:55
18Desislava StoyanovaF40+ 93:01:56'+ 00:46:52
19Anita Borisova3:03:56'+ 00:48:52
20Hristina TsenovaF40+ 103:05:44'+ 00:50:40
21Sevdalina KaraboyukovaF40+ 113:08:29'+ 00:53:25
22Mariela Micheva3:09:34'+ 00:54:30
23Ivelina Mihaylova3:13:04'+ 00:58:00
24Rumyana Kadiyska3:15:08'+ 01:00:04
25Vanya Mihova3:18:48'+ 01:03:44
26Greta Momcheva3:18:54'+ 01:03:50
27Vesi VelinovaF40+ 123:18:55'+ 01:03:51
28Galya GeorgievaF40+ 133:19:28'+ 01:04:24
29Tzveta KoukourechkovaF40+ 143:23:36'+ 01:08:32
30Lyudmila BelchevaF40+ 153:56:51'+ 01:41:47
31Teodora TarevaF40+ 163:39:09-1 check(s)
DNSAntoniya Grigorova
DNSDiana GochevaF40+
DNSVanina Zhelezcheva
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Kiril Nikolov1:26:54-
2Dimitar Atanasov1:34:44'+ 00:07:50
3Vasil Atanasov1:45:08'+ 00:18:14
4Todor Popov1:47:35'+ 00:20:41
5Daniel Simeonov1:52:23'+ 00:25:29
6Georgi Latsin1:54:24'+ 00:27:30
7Emilian Voinov1:56:21'+ 00:29:27
8Dimitar Dimitrov1:56:50'+ 00:29:56
9Georgi Petkov1:58:17'+ 00:31:23
10Delyan Ganev1:59:43'+ 00:32:49
11Hristo Altanchev2:00:28'+ 00:33:34
12Aleksandar StefanovM45+ 12:00:31'+ 00:33:37
13Hristo RaynovM45+ 22:01:26'+ 00:34:32
14Emil Atanasov2:02:22'+ 00:35:28
15Stanimir Stankov2:02:53'+ 00:35:59
16Georgi GochevM45+ 32:02:59'+ 00:36:05
17Neyko PlachkovM45+ 42:04:03'+ 00:37:09
18Aleksandar StoyanovM45+ 52:06:07'+ 00:39:13
19Nikolay Stamboliyski2:06:16'+ 00:39:22
20Atanas Parashkevov2:08:44'+ 00:41:50
21Berkay Halil2:14:10'+ 00:47:16
22Sami Sami2:14:12'+ 00:47:18
23Martin Lilov2:14:56'+ 00:48:02
24Simeon Venev2:15:04'+ 00:48:10
25Georgi Karavasilev2:15:12'+ 00:48:18
26Blagovest Petrov2:19:55'+ 00:53:01
27Nikola Nikolov2:21:01'+ 00:54:07
28Vladimir Mihaylov2:21:32'+ 00:54:38
29Boyan Kolev2:22:28'+ 00:55:34
30Raiko Nikolov2:26:20'+ 00:59:26
31Hristo Ratsev2:27:44'+ 01:00:50
32Deyan TsenovM45+ 62:27:52'+ 01:00:58
33Zdravko Slavchev2:31:18'+ 01:04:24
34Pavel AltanchevM45+ 72:31:20'+ 01:04:26
35Evlogi VelichkovM45+ 82:31:47'+ 01:04:53
36Nikolay Nakov2:36:28'+ 01:09:34
37Viktor Simeonov2:42:05'+ 01:15:11
38Zhivomir Valchev2:43:12'+ 01:16:18
39Milen Petrov2:43:35'+ 01:16:41
40Todor Mitsov2:43:37'+ 01:16:43
41Nikolay KalchevM45+ 92:51:01'+ 01:24:07
42Simeon Petkov2:51:14'+ 01:24:20
43Nikolay Tomov2:52:33'+ 01:25:39
44Sergey Ushakov2:52:56'+ 01:26:02
45Mihail Nikolov2:54:07'+ 01:27:13
46Atanas DimitrovM45+ 102:55:21'+ 01:28:27
47Georgi Karageorgiev2:55:29'+ 01:28:35
48Stanislav Petushev2:56:07'+ 01:29:13
49Caren Hazarian2:59:40'+ 01:32:46
50Georgi Terzov2:59:46'+ 01:32:52
51Iliyan Dzhisov3:02:19'+ 01:35:25
52Mariyan MinkovM45+ 113:02:24'+ 01:35:30
53Martin Kolev3:03:16'+ 01:36:22
54Kamen Kanev3:11:42'+ 01:44:48
55Georgi Delev3:13:04'+ 01:46:10
56Kiril Antonov3:14:16'+ 01:47:22
57Kostadin Stefaniev3:19:15'+ 01:52:21
58Georgi Nachev3:19:23'+ 01:52:29
59Apostol Todorov3:21:50'+ 01:54:56
60Ivan Ivanov3:23:39'+ 01:56:45
61Stefan Stoyanov3:27:03'+ 02:00:09
62Todor Kondarev3:33:06'+ 02:06:12
63Efrem Dubrovin3:47:51'+ 02:20:57
64Pavlin Petrov3:56:33'+ 02:29:39
FOTZlatko BelchevM45+ 124:08:36'+ 02:41:42
FOTBoris ZlatevM45+ 135:06:43'+ 03:39:49
DNFNikolay SlavchevM45+2:33:46-2 check(s)
DNSDragimir Terziev
DNSIsmail Hikmet
DNSSxabi Mustafa
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Atanaska AtanasovaF40+ 13:09:34-
2Valeriya Dimitrova3:15:52'+ 00:06:18
3Evelina Zlatanova3:32:08'+ 00:22:34
4Desislava DimovaF40+ 23:37:09'+ 00:27:35
5Petya Minkova3:42:44'+ 00:33:10
6Galina Hristova3:46:05'+ 00:36:31
7Dimitrina ChervenlievaF40+ 33:50:01'+ 00:40:27
8Mariyana IvanovaF40+ 44:00:17'+ 00:50:43
9Vesela Stoyanova4:01:08'+ 00:51:34
10Vasilena Dimitrova4:03:21'+ 00:53:47
11Sevelina Kirova4:04:11'+ 00:54:37
12Veselina IvanovaF40+ 54:11:41'+ 01:02:07
13Nadezhda Dilova4:20:43'+ 01:11:09
14Desislava Gorcheva4:23:38'+ 01:14:04
15Yurka SimeonovaF40+ 64:23:53'+ 01:14:19
16Stiliyana PetrovaF40+ 74:24:58'+ 01:15:24
17Irena Tsankova4:29:51'+ 01:20:17
18Pavlina BrautigamF40+ 84:36:09'+ 01:26:35
19Ani Gaydarova4:41:25'+ 01:31:51
20Boyana Slavcheva4:43:08'+ 01:33:34
21Daniela Mincheva4:46:40'+ 01:37:06
22Dimitrina Nikolova4:56:23'+ 01:46:49
23Stefka Stoichkova5:02:18'+ 01:52:44
24Yoana Dimitrova5:07:36'+ 01:58:02
24Denitsa Panayotova5:07:36'+ 01:58:02
26Nikoleta Kostova5:08:25'+ 01:58:51
27Svetlana KirovaF40+ 95:10:24'+ 02:00:50
28Ralitsa Ilieva5:13:38'+ 02:04:04
29Vanya NovakovaF40+ 105:17:38'+ 02:08:04
30Diana Burova5:17:54'+ 02:08:20
31Stanimira ZhelyazkovaF40+ 115:18:09'+ 02:08:35
32Sevda Markova5:24:40'+ 02:15:06
33Mariana Velcheva5:26:20'+ 02:16:46
34Slavena Lazarova5:32:14'+ 02:22:40
35Anna Maneva5:48:10'+ 02:38:36
FOTLalka Birindzhieva-Ilcheva6:35:38'+ 03:26:04
DNFAleksandrina Todorova3:27:23-4 check(s)
DNFViktoriya Toncheva2:45:20-5 check(s)
DNFZornitsa Yolova2:47:42-5 check(s)
DNSBogdana Andonova
DNSGergana AngelovaF40+
DNSGreta Noeva
DNSKonstantsa Ivanova
DNSSofia Michailidou
DNSVeronica Milcheva
DNSZdravka Hinova
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Stiliyan Avramov2:37:48-
2Kolyo Raychinov2:45:08'+ 00:07:20
3Ventsislav Trifonov2:58:21'+ 00:20:33
4Todor MadzharovM45+ 13:01:53'+ 00:24:05
5Stefan Mihov3:03:41'+ 00:25:53
6Atanas Karaivanov3:07:46'+ 00:29:58
7Pavel Georgiev3:10:50'+ 00:33:02
8Marin Georgiev3:16:02'+ 00:38:14
9Radoslav Bayraktarov3:17:57'+ 00:40:09
10Slavyan Markov3:21:49'+ 00:44:01
11Tsvetan Tsvetanov3:21:55'+ 00:44:07
12Kalin Rusev3:22:54'+ 00:45:06
13Aleksandar Dafinov3:25:13'+ 00:47:25
14Iliyan TsachevM45+ 23:25:26'+ 00:47:38
15Ivan Galabinov3:26:43'+ 00:48:55
16Ivan Dimitrov3:27:50'+ 00:50:02
17Nikolay Pisarov3:27:51'+ 00:50:03
18Aleksandar Kadiev3:28:20'+ 00:50:32
19Filip Nasar3:33:29'+ 00:55:41
20Ivan Mihalev3:35:45'+ 00:57:57
21Yordan GrozdanovM45+ 33:36:18'+ 00:58:30
22Kostadin Todorov3:38:46'+ 01:00:58
23Petyo KolevM45+ 43:40:29'+ 01:02:41
24Andrey Nakov3:40:43'+ 01:02:55
25Svetlozar NenovM45+ 53:40:55'+ 01:03:07
26Tsvetan Stamenov3:42:48'+ 01:05:00
27Dimitar DimitrovM45+ 63:44:07'+ 01:06:19
28Hristo Boev3:47:27'+ 01:09:39
29Stefan Deliivanov3:52:07'+ 01:14:19
30Daniel Ivanov3:52:15'+ 01:14:27
31Stiliyan KirovM45+ 73:54:14'+ 01:16:26
32Vladimir KostovM45+ 83:55:42'+ 01:17:54
33Nishan Takvoryan4:00:02'+ 01:22:14
34Dimitar Dimitrov4:01:16'+ 01:23:28
35Ivan Ivanov4:01:32'+ 01:23:44
36Georgi Ivanov4:04:09'+ 01:26:21
37Valentin Dinev4:04:10'+ 01:26:22
38Galin Valchev4:04:21'+ 01:26:33
39Ivo TsvetkovM45+ 94:04:49'+ 01:27:01
40Pravoslav MilenkovM45+ 104:10:28'+ 01:32:40
41Rostislav Vasilev4:10:33'+ 01:32:45
42Radoslav Radev4:11:39'+ 01:33:51
43Nikolay Dimitrov4:12:23'+ 01:34:35
44Ivan Ilchev4:13:41'+ 01:35:53
45Rostislav Zlatev4:15:18'+ 01:37:30
46Petar Babev4:16:06'+ 01:38:18
47Georgi DobrevM45+ 114:16:43'+ 01:38:55
48Radoslav Kostadinov4:17:12'+ 01:39:24
49Plamen Stefanov4:18:42'+ 01:40:54
50Jecho Marinov4:18:46'+ 01:40:58
51Pavel Mihaylov4:19:17'+ 01:41:29
52Pavel Yordanov4:19:47'+ 01:41:59
53Hristo MetevM45+ 124:20:28'+ 01:42:40
54Penyo Krotev4:20:42'+ 01:42:54
55Dimitar Dimitrov4:22:48'+ 01:45:00
56Aleksandar Rusev4:22:51'+ 01:45:03
57Steliyan Zhekov4:23:33'+ 01:45:45
58Agop Agopyan4:23:55'+ 01:46:07
59Momchil Grozev4:24:35'+ 01:46:47
60Dimitar Terziev4:24:38'+ 01:46:50
61Tsvetan Stoyanov4:25:07'+ 01:47:19
62Zhivko Zhelyazkov4:25:21'+ 01:47:33
63Dimitar Nikolaev4:26:45'+ 01:48:57
64Emil Gergov4:28:25'+ 01:50:37
65Petar AtanasovM45+ 134:29:11'+ 01:51:23
66Daniel Dimitrov4:29:32'+ 01:51:44
67Yordan Dimov4:30:47'+ 01:52:59
68Plamen Panayotov4:31:48'+ 01:54:00
69Miroslav Dimanov4:32:04'+ 01:54:16
70Georgi Lasin4:32:29'+ 01:54:41
71Nedyalko StamovM45+ 144:37:34'+ 01:59:46
72Radoslav Tenev4:38:41'+ 02:00:53
73Shteryu Shterev4:40:37'+ 02:02:49
74Vasil Ganchev4:41:26'+ 02:03:38
75Petar PetrovM45+ 154:44:04'+ 02:06:16
76Plamen Hristov4:44:21'+ 02:06:33
77Georgi PenevM45+ 164:45:34'+ 02:07:46
78Todor Stoyanov4:46:28'+ 02:08:40
79Dobromir Genov4:47:02'+ 02:09:14
80Mariyan Barov4:47:07'+ 02:09:19
81Milen Bandakov4:49:30'+ 02:11:42
82Evgeni GenovM45+ 174:50:21'+ 02:12:33
83Ivan Popov4:50:35'+ 02:12:47
84Artin Magardichyan4:51:27'+ 02:13:39
85Mehmed Shaban4:51:37'+ 02:13:49
86Pavel Kostadinov4:52:13'+ 02:14:25
87Yani Radev4:53:37'+ 02:15:49
88Vladimir Daskalov4:55:08'+ 02:17:20
89Kaloyan Zhelev4:56:28'+ 02:18:40
90Ivaylo Mihov4:56:35'+ 02:18:47
91Ilko BuyuklievM45+ 185:04:42'+ 02:26:54
92Bozhidar ZhechevM45+ 195:06:13'+ 02:28:25
93Tihomir Ivanov5:07:52'+ 02:30:04
94Plamen Yordanov5:07:58'+ 02:30:10
95Evgeni StefanovM45+ 205:12:23'+ 02:34:35
96Nikolay Hristov5:13:04'+ 02:35:16
97Ivan AtanasovM45+ 215:15:24'+ 02:37:36
98Petar Burov5:17:51'+ 02:40:03
99Hamza Kimi5:20:43'+ 02:42:55
100Encho EnchevM45+ 225:20:56'+ 02:43:08
101Andon GornakovM45+ 235:26:00'+ 02:48:12
102Dian Iliev5:26:24'+ 02:48:36
102Aleksandar Velchev5:26:24'+ 02:48:36
104Yordan Yordanov5:27:13'+ 02:49:25
105Stoyan Ivanov5:27:47'+ 02:49:59
106Mihail MihaylovM45+ 245:29:54'+ 02:52:06
107Ivaylo Georgiev5:40:02'+ 03:02:14
108Yordan DimitrovM45+ 255:41:20'+ 03:03:32
109Venelin Stoyanov5:48:20'+ 03:10:32
110Anton Petrov5:51:19'+ 03:13:31
111Aleksandar Zhigaursov5:51:20'+ 03:13:32
112Nikolay Noev5:52:55'+ 03:15:07
113Iliyan Pochileev5:55:24'+ 03:17:36
FOTPlamen AtanasovM45+ 266:00:21'+ 03:22:33
FOTMartin Petrov6:31:58'+ 03:54:10
FOTKalin Velchev6:40:48'+ 04:03:00
FOTKalin Tsvetkov7:12:20'+ 04:34:32
DNFMartin Atanasov1:15:38-6 check(s)
DNSStefan IvanovM45+4:47:46-6 check(s)
DNSAlecsander Krustev
DNSAleksandar Mihaylov
DNSAnton Koev
DNSBoyan Minev
DNSChavdar Sabev
DNSDan RusuM45+
DNSDimitar Ivanov
DNSDimitrios TsolakisM45+
DNSGeno Uvardov
DNSIvan Stefanov
DNSLyudmil BozhkovM45+
DNSMarin Zahariev
DNSMihail Koychev
DNSMihail Mihaylov
DNSMiroslav Sakadzhiev
DNSNikolay Nachev
DNSOleg Georgiev
DNSOleksandr Chasnik
DNSOrlin Dobrev
DNSPetyo Mitrev
DNSPlamen NedevM45+
DNSStan Kalov
DNSStoyan Pavlov
DNSStoycho Stanchev
DNSSvetlin Aleksandrov
DNSTeodor Ivanov
DNSTsvetan Ivanov
DNSVentsi Mladenov
DNSVladimir Dimitrov
DNSYordan Koprinkov
DNSZhivko ZhelevM45+
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Mariya Nikolova4:52:53-
2Boryana NikolchevaF40+ 15:45:05'+ 00:52:12
3Gergana MalchevaF40+ 26:20:34'+ 01:27:41
4Evgeniya Avramova-StoyanovaF40+ 36:20:54'+ 01:28:01
5Polina Petrova6:26:59'+ 01:34:06
6Denka AbrashevaF40+ 46:36:55'+ 01:44:02
7Polly Ivanova6:45:04'+ 01:52:11
8Katya DzhenkovaF40+ 56:47:51'+ 01:54:58
9Radostina IvanovaF40+ 66:49:20'+ 01:56:27
10Miglena PetkovaF40+ 76:51:08'+ 01:58:15
11Kristina AnchevaF40+ 86:59:46'+ 02:06:53
12Viliya Mihova7:22:47'+ 02:29:54
13Dimitrina Dokimova7:28:25'+ 02:35:32
14Elena TodorovaF40+ 97:31:08'+ 02:38:15
15Ventsislava TsachevaF40+ 107:39:57'+ 02:47:04
16Ana KarchevaF40+ 117:44:57'+ 02:52:04
17Radost KolevaF40+ 128:46:24'+ 03:53:31
FOTMiroslava Kostova9:56:15'+ 05:03:22
DNFNadezhda StanilivaF40+5:35:59-5 check(s)
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Plamen Penov4:52:23-
2Ivan Gochev5:01:11'+ 00:08:48
3Kamen Nedkov5:03:11'+ 00:10:48
4Dimitar Mitev5:20:28'+ 00:28:05
5Evgeniy Popov5:23:41'+ 00:31:18
6Plamen Marinov5:28:56'+ 00:36:33
7Viktor Zambarov5:46:39'+ 00:54:16
8Toni Petkov5:47:04'+ 00:54:41
9Tsonio PenevM45+ 15:47:39'+ 00:55:16
10Manoil Peev5:52:29'+ 01:00:06
11Nikolay NikolovM45+ 25:58:26'+ 01:06:03
12Stoyan Stoyanov6:07:43'+ 01:15:20
13Krum Krastev6:08:34'+ 01:16:11
14Hristo Georgiev6:13:30'+ 01:21:07
15Yancho Kostov6:17:08'+ 01:24:45
16Ivailo Mishev6:23:04'+ 01:30:41
17Ivailo Kostadinov6:31:01'+ 01:38:38
18Aleksandar Chalakov6:31:06'+ 01:38:43
19Yulian Nikolov6:36:53'+ 01:44:30
20Boris Kachamakov6:37:04'+ 01:44:41
21Atanas PetrovM45+ 36:44:38'+ 01:52:15
22Marin Kermedchiev6:45:12'+ 01:52:49
23Yordan Stoilov6:48:06'+ 01:55:43
24Maksim Bozhilov6:54:04'+ 02:01:41
25Vladislav Marinov7:04:17'+ 02:11:54
26Mladen Sakadzhiev7:11:49'+ 02:19:26
27Stoyko Stoychev7:22:22'+ 02:29:59
28Iliyan Iliev7:23:07'+ 02:30:44
29Hristo Tsigarov7:23:11'+ 02:30:48
30Bozhidar Dimitrov7:23:12'+ 02:30:49
31Viktor Gramadski7:29:47'+ 02:37:24
32Andrej Cekov7:30:32'+ 02:38:09
33Plamen Velkov7:31:10'+ 02:38:47
34Nikola NikolovM45+ 47:39:36'+ 02:47:13
35Stoyan Stoyanov7:39:37'+ 02:47:14
36Radoslav Todorov7:40:11'+ 02:47:48
37Vladislav Zlatev7:41:38'+ 02:49:15
38Borislav Dimitrov7:43:14'+ 02:50:51
39Valentin Voynov7:45:35'+ 02:53:12
40Nikola Yordanov7:49:34'+ 02:57:11
41Ivelin Zlatev7:49:38'+ 02:57:15
42Valentin Mitev7:50:07'+ 02:57:44
43Asen Peychev7:50:16'+ 02:57:53
44Ivaylo Tsanov7:56:00'+ 03:03:37
45Dimitar Stoyanov8:06:35'+ 03:14:12
46Dimitar Delibaltov8:08:16'+ 03:15:53
47Plamen Markov8:16:04'+ 03:23:41
48Dian Dimov8:19:18'+ 03:26:55
49Borislav PopovM45+ 58:23:41'+ 03:31:18
50Stanil DobrevM45+ 68:25:43'+ 03:33:20
51Miloslav Kutsev8:29:56'+ 03:37:33
52Nedelko AnchevM45+ 78:31:03'+ 03:38:40
53Georgi Botushev8:31:57'+ 03:39:34
54Kiril Tsanev8:33:19'+ 03:40:56
55Krasimir PamporovM45+ 88:41:39'+ 03:49:16
56Angel Cholakov8:45:30'+ 03:53:07
57Mark Georgiev8:51:04'+ 03:58:41
58Aleksandar Georgiev8:52:29'+ 04:00:06
59Plamen StoyanovM45+ 98:59:18'+ 04:06:55
FOTDimitar Mihaylov9:00:04'+ 04:07:41
FOTOgnyan Novakov9:21:18'+ 04:28:55
DNFTodor Gramatikov5:00:20-7 check(s)
DNSAydan Arif
DNSDimitar TonchevM45+
DNSDiyan Yazmadzhiyan
DNSIlian Vitkov
DNSIliya Valchev
DNSIliyan Topalov
DNSIskren Stanev
DNSKosta Karamarinov
DNSMihail Minev
DNSRadi GeorgievM45+
DNSSamuil Velinov
DNSTihomir Filipov
DNSVasil Yordanov
МястоНомерИмеГодиниВремеРазлика
1739 BULNeli Angelova11:18:12-
2703 BULAneta RalchevaF40+ 111:50:10'+ 00:31:58
3758 BULValentina TodorovaF40+ 211:55:33'+ 00:37:21
4706 BULDesislava Tsvetanova13:11:43'+ 01:53:31
5724 BULKristina Nikolova14:00:03'+ 02:41:51
DNF753 BULSonya NikolovaF40+7:51:46-8 check(s)
DNS730 BULMaya TanevaF40+
МястоИмеГодиниВремеРазлика
1Rosen Rusev9:16:24-
2Pirin GalovM45+ 19:40:44'+ 00:24:20
3Pavlin RaychevM45+ 29:40:48'+ 00:24:24
4Mladen Gaytandzhiev9:55:13'+ 00:38:49
5Ivaylo KeremedchievM45+ 310:01:00'+ 00:44:36
6Konstantin Atanasov10:22:29'+ 01:06:05
7Ivan Dimitrov10:33:19'+ 01:16:55
8Mladen Antonov10:35:00'+ 01:18:36
9Plamen Balzhiev10:39:58'+ 01:23:34
10Georgi Pehlev10:54:50'+ 01:38:26
11Velin Dilov11:11:12'+ 01:54:48
12Hristo Ivanov11:23:55'+ 02:07:31
13Aleksey VasilevM45+ 412:13:50'+ 02:57:26
14Milen Tonchev12:35:41'+ 03:19:17
15Lyudmil Todorov12:49:12'+ 03:32:48
16Roman SidorkinM45+ 513:00:42'+ 03:44:18
17Dimitar Stoyanov DimitrovM45+ 613:07:24'+ 03:51:00
18Tsetsi TsenkulovskiM45+ 713:09:01'+ 03:52:37
19Todor Prokopov13:09:45'+ 03:53:21
20Hristo GoshevM45+ 813:25:15'+ 04:08:51
21Marin PetrovM45+ 913:25:17'+ 04:08:53
22Nikolay MarangozovM45+ 1013:27:36'+ 04:11:12
23Aleksandar Popov13:39:46'+ 04:23:22
24Krasimir Dimitrov13:40:28'+ 04:24:04
25Lyubomir Genov13:43:43'+ 04:27:19
26Nikolay Kyuchukov13:45:36'+ 04:29:12
27Martin KolevM45+ 1114:00:05'+ 04:43:41
28Georgi Dobrev14:02:25'+ 04:46:01
29Nikolay IvanovM45+ 1214:06:28'+ 04:50:04
30Tsvetelin Zamfirov14:12:57'+ 04:56:33
31Nikola NikolovM45+ 1314:13:01'+ 04:56:37
32Emiliyan Borikov14:18:55'+ 05:02:31
33Milen ShopovM45+ 1414:20:52'+ 05:04:28
34Krasimir Zhekov14:28:28'+ 05:12:04
35Velizar Kanarini14:37:29'+ 05:21:05
DNFHasan SakalovM45+11:30:01-3 check(s)
DNFGeorgi Sivev12:16:50-3 check(s)
DNFMircea Anton CorbanM45+12:50:39-3 check(s)
DNFMitko MitkovM45+10:37:59-4 check(s)
DNFNikolay Dermendzhiev4:59:31-6 check(s)
DNFKrum Radev7:36:31-6 check(s)
DNFGeorgi Bogdanov7:41:47-6 check(s)
DNFDimitar Panteleev8:11:55-6 check(s)
DNFTodor Georgiev10:38:04-6 check(s)
DNFMomchil MomchilovM45+5:39:32-9 check(s)
DNSAsen TonevM45+
DNSDamyan Stoychev
DNSDimitar Kutev
DNSIonut Petcu
DNSMihail Klenov
DNSNikolay Nikolaev
DNSPavel Hubenov
DNSPlamen NoykovM45+

Вижте още

Резултати от Маратон Кюстендил 2021

Резултати от Маратон Кюстендил 2021

На 19 септември 2021 се проведе Маратон Кюстендил. Дистанциите на състезанието са две - полумаратон 21.0975 км и класически маратон 42.195 км. Трасето е със старт финал площад „Велбъдж“ пред община Кюстендил и представлява една обиколка от 21км.[table id=281...

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2021

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2021

На 12 септември 2021 се проведе XL Драгалевци Dynamic. Състезание от XLkmrun календара на 5kmrun. Трасето се намира в района на Туристически Информационен Център „Витоша“, Драгалевци. На същата дата в района на София се проведе и друго подобно състезание по планинско...

Резултати от BACK TO NATURE: RUN+ WIN

Резултати от BACK TO NATURE: RUN+ WIN

На 12 септември 2021 се състоя състезанието по планинско бягане BACK TO NATURE: RUN+ WIN. Състезанието се проведе в района на Панчарево, София като предложи две трасета - 7км и 14км. Събитието бе благотворително – част от събраната сума ще бъде изразходвана за дарение...