Резултати от Kaufland Sofia Half Marathon 2021

На 28 август 2021 в събота вечер се проведе Kaufland Sofia Half Marathon 2021. Това е първо вечерно издание на състезанието и за поредна година с различно трасе спрямо предишното издание.

Състезанието предложи 3 дистанции като всяка от тях бе със старт от площад Народно събрание и финал на националния стадион Васил Левски. Най-дългата полумаратонска дистанции премина през кварталите Изгрев, Мусагеница, Младост, Дианабад и парк Борисова градина.

Kaufland Sofia Half Marathon
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Marinela TSEKOVA20:05:00--
2.Niya YOTOVAAsicsFrontRunner Bulgaria21:17:00'+1:12
3.Калина ХЛЕБАРСКА21:53:00'+1:48
4.Gergana HANDJIYSKA25:23:00'+5:18
5.Martina ZAGOROVA25:38:00'+5:33
6.Iva IVANOVA26:15:00'+6:10
7.Mariya HRISTOVA26:33:00'+6:28
8.Kristiyana TRAYKOVA27:30:00'+7:25
9.Ellie DJERAHOVAPerun27:32:00'+7:27
10.Zdravka BOUDINOVA27:38:00'+7:33
11.Irina KULIK28:02:00'+7:57
12.Viktoria IVANOVA28:04:00'+7:59
13.Ekaterina MOZHEYKOAdidasRunnersSofia28:19:00'+8:14
14.Regina UZUNOVAKaufland28:58:00'+8:53
15.Galina VRAGOVA29:01:00'+8:56
16.Tsvetelina ILIEVAKaufland Team29:07:00'+9:02
17.Yoanna STOICHKOVA29:09:00'+9:04
18.Katerina TAMBURKOVSKAТурбо охлюви29:13:00'+9:08
19.Yordanka CHAVORINA-KONDAREVAВраните29:23:00'+9:18
20.Маринела ТРИНГОВА29:30:00'+9:25
21.Martina STANCHEVA29:59:00'+9:54
22.Rumyana/rumyana HARALAMPIEVA/HARALAMPIEVAIBM30:07:00'+10:02
23.Mariya MILENOVAЖулистан30:11:00'+10:06
24.Кристина БАРУТСКА30:12:00'+10:07
25.Tsvetina TSVETANOVAAXSMarine30:15:00'+10:10
26.Mariana SHPITTSENSHTETER30:22:00'+10:17
27.Brigita DIMITROVA30:23:00'+10:18
28.Zvezdina ILIVANOVA30:40:00'+10:35
29.Ivana NAYDENOVAIBM Bulgaria30:48:00'+10:43
30.Сияна ДАНАИЛОВА30:52:00'+10:47
31.Trayana DONEVA31:37:00'+11:32
32.Antoaneta ATANASOVA31:54:00'+11:49
33.Ana HRISTOVA32:16:00'+12:11
34.Antoaneta ZOLINAKaufland32:19:00'+12:14
35.Marina KIROVARun4EU33:18:00'+13:13
36.Eva PAVLOVA33:44:00'+13:39
37.Boyka DIMOVASchwarz IT BG34:07:00'+14:02
38.Evdokiya CHAVGOVA34:07:00'+14:02
39.Desislava STANKOVA34:09:00'+14:04
40.Aelita SPIRIDONOVA36:01:00'+15:56
41.Mariya HRISTOVAЛабрадор36:17:00'+16:12
42.Gergana KRASTEVAКауфланд36:31:00'+16:26
43.Neli TSONOVAIBM36:42:00'+16:37
44.Evelina SIMEONOVAМиЕв36:47:00'+16:42
45.Tsvetelina NIKOLOVAIBM37:17:00'+17:12
46.Nicole ARSHINKOVA37:32:00'+17:27
47.Magdalena YANTAHTOVA38:19:00'+18:14
48.Plamena VLADIMIROVA38:20:00'+18:15
49.Silviya PETROVA38:21:00'+18:16
50.Ivelina IVANOVA38:26:00'+18:21
51.Teodora PETROVASchwarz IT39:02:00'+18:57
52.Marta VALCHANOVA43:06:00'+23:01
53.Elisaveta ROSNEVAKammarton Run Club43:07:00'+23:02
54.Iva GEORGIEVAГеоргиеви47:20:00'+27:15
55.Bilyana BOYCHINOVA1:08:29'+48:24
56.Boryana KOSTADINOVA1:08:41'+48:36
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Стефан ЙОРДАНОВ17:54:00--
2.Dimitar STEFANOVЖулистан17:59:005
3.Pavlin TODOROVLokomotiv Drqnovo19:17:00'+1:23
4.Martin VARBANOV19:31:00'+1:37
5.Kaloyan TSANKOVLovech Runners19:38:00'+1:44
6.Konstantin BAMBEKOVadidas Runners Sofia19:48:00'+1:54
7.Georgi LANDZHEVВистеон20:01:00'+2:07
8.Borislav TSEKOV20:16:00'+2:22
9.Teodor NEDYALKOV21:55:00'+4:01
10.Георги ГЕОРГИЕВ22:26:00'+4:32
11.Calvin MICHIEKA22:26:00'+4:32
12.Ilko ZLATKOV22:54:00'+5:00
13.Dimitar ANGELOV23:31:00'+5:37
14.Borislav TOTEVSchwarz IT23:34:00'+5:40
15.Ivaylo KONDAREVВраните23:52:00'+5:58
16.Иван ВАСИЛЕВ25:06:00'+7:12
17.Ivan CHAKAROV25:08:00'+7:14
18.Alexander KUNEVThe Leafs25:10:00'+7:16
19.Filip GEORGIEV25:37:00'+7:43
20.Atanas KARAMANOLOVKaufland25:40:00'+7:46
21.Lyuben BEKRIEVKaufland Bulgaria25:45:00'+7:51
22.Plamen SLAVOVБЛИЦ25:51:00'+7:57
23.Dilyan VELICHKOVChaos25:56:00'+8:02
24.Георги КРУМОВ26:09:00'+8:15
25.Hristo BONINSKYBTA27:25:00'+9:31
26.Dimitar MILANOVIBM - Bulgaria27:59:00'+10:05
27.Dimitar BELEVKaufland Bulgaria28:44:00'+10:50
28.Ivan VALCHANOV JR.28:57:00'+11:03
29.Tsvetoslav TSVETANOV29:20:00'+11:26
30.Rumen RADOYTSEV29:37:00'+11:43
31.Цветан КЮЛАНОВ29:47:00'+11:53
32.Dmitriy LEDENEV29:49:00'+11:55
33.Valentin KOLEV29:59:00'+12:05
34.Simeon GEORGIEV30:06:00'+12:12
35.Yordan PETROV30:08:00'+12:14
36.Petya YANEVA30:11:00'+12:17
37.Hristo DANEV30:11:00'+12:17
38.Petko PETKOVRun4EU30:13:00'+12:19
39.Zhivko DIMOVIBM32:23:00'+14:29
40.Slavcho MITOVIBM32:24:00'+14:30
41.Ivelin LOBUTOV33:24:00'+15:30
42.Nikolay PASHKUROV34:34:00'+16:40
43.Veselin RUSINOVБЛИЦ34:41:00'+16:47
44.Pavel PETROVIBM37:16:00'+19:22
45.Dimitar GEORGIEVВечно Втори37:33:00'+19:39
46.Bozhidar CHOLAKOVТаласъми38:59:00'+21:05
47.Nikolay CHOLAKOVТаласъми39:25:00'+21:31
48.Stefan CHOLAKOVТаласъми39:29:00'+21:35
49.Ivan VALCHANOV43:06:00'+25:12
50.Mariya MADZHAROVA44:00:00'+26:06
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Tonya TONEVA41:18:00--
2.Rositsa PETROVAAsicsFrontRunner Bulgaria41:59:0041
3.Yolly IVANOVA5kmrun51:27:00'+10:09
4.Zoui HOLIDEY53:32:00'+12:14
5.Desislava MILANOVA53:45:00'+12:27
6.Teodora GOTSOVA54:19:00'+13:01
7.Desislava BALTOVA54:41:00'+13:23
8.Malika ATTIYA55:17:00'+13:59
9.Mihaela GANCHEVA55:22:00'+14:04
10.Darina KOLEVARun with me55:28:00'+14:10
11.Anna KRUMOVA55:49:00'+14:31
12.Desislava ZAHARIEVA56:39:00'+15:21
13.Marina STAMENOVAMelexis56:43:00'+15:25
14.Petya YOSIFOVA-HUNKINS56:45:00'+15:27
15.Svetlana IVANOVA57:09:00'+15:51
16.Hristina ANDREEVATeam Shisharka59:15:00'+17:57
17.Yordanka STOYCHEVATeam Shisharka59:22:00'+18:04
18.Mariya LAZAROVA59:44:00'+18:26
19.Snezhana BEZUSКуцо, кьораво, сакато1:00:00'+18:42
20.Десислава ВАСИЛЕВА1:00:11'+18:53
21.Yoana KIRILOVA1:00:48'+19:30
22.Zhaneta TONCHEVA1:00:57'+19:39
23.Yoana BOGDANOVA1:01:09'+19:51
24.Borislava BAGALIYSKA1:01:15'+19:57
25.Raya SERGEEVA1:01:29'+20:11
26.Iren KRIVOSHIEVA1:01:43'+20:25
27.Petya SPASOVA1:02:36'+21:18
28.Rositsa GUROVAVisteon1:02:53'+21:35
29.Kalina KRUMOVAKiustendilsky slivi1:03:22'+22:04
30.Madlen TUTELIAN1:03:34'+22:16
31.Ralitsa SOFRONIEVA1:03:46'+22:28
32.Vanya IVANOVAKammarton Run Club1:04:03'+22:45
33.Mariya GEORGIEVA1:04:44'+23:26
34.Stiliyana BUKOVSKAKammarton Run Club1:04:45'+23:27
35.Maria PANAYOTOVA1:04:52'+23:34
36.Nadya AUAL1:04:52'+23:34
37.Tsvetelina HRISTOVAАтлетик - София1:05:37'+24:19
38.Evgeniya BALABANOVAТаласъми1:05:45'+24:27
39.Olya GOSPODINOVA1:05:50'+24:32
40.Radmila KRASTANOVA1:06:10'+24:52
41.Rosina GENOVA1:06:12'+24:54
42.Velichka CHANKOVA1:06:29'+25:11
43.Emanuela MOLLOVA1:06:45'+25:27
44.Teodora TEOFILOVA1:07:05'+25:47
45.Milena KUNCHEVASix Fingers1:07:09'+25:51
46.Monika GRIGOROVA1:08:02'+26:44
47.Ralina GEORGIEVAШкола за характери1:08:10'+26:52
48.Valentina DANIELSEN1:08:29'+27:11
49.Dobrina NIKOLOVA1:09:36'+28:18
50.Liliya LAZAROVA1:10:54'+29:36
51.Christiyana PAPAZOVA1:11:17'+29:59
52.Irina PETROVA1:11:33'+30:15
53.Aneliya GEORGIEVAKaufland1:11:36'+30:18
54.Boryana CONLON1:12:15'+30:57
55.Vanya KUYUMDZHIEVABegach1:12:39'+31:21
56.Ivona RADEVAДебелите Старчета1:13:04'+31:46
57.Tsenka BOBCHEVA1:13:16'+31:58
58.Aneliya MUTAFCHIYSKAIBM1:13:17'+31:59
59.Mariya VALKOVAТ&М²1:13:32'+32:14
60.Tatyana GEORGIEVAТ&М²1:13:32'+32:14
61.Ani ANGELOVAVivacom running team1:15:43'+34:25
62.Rositsa ANGELOVA1:19:00'+37:42
63.Adriana KRIZHOVSKA1:19:11'+37:53
64.Monika KOVACHKA-DIMITROVA1:29:57'+48:39
DSQMilena MILENOVATYENT BULGARIADSQDSQ
DSQDomnikiia KARAHUTSADSQDSQ
DSQСофия ЙОРДАНОВАDSQDSQ
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Angel ANGELOVASICSFrontRunnerBulgaria35:40:00--
2.Nanko KAZAKOVЧирпан бяга37:58:00'+2:18
3.Yusr YASIN38:38:00'+2:58
4.Aleksandar TOSHEVadidas Runners Sofia39:10:00'+3:30
5.Stefan KASEVSofia Green Tour40:32:00'+4:52
6.Aleksandar STOILOV40:45:00'+5:05
7.Milko TODOROV41:49:00'+6:09
8.Mihail YANKOV41:54:00'+6:14
9.Emil TODOROV41:57:00'+6:17
10.Ivelin IVANOV42:20:00'+6:40
11.Kaloyan DIMITROV42:28:00'+6:48
12.Georgi VASILEV43:14:00'+7:34
13.Pavel IVANOVKaufland43:19:00'+7:39
14.Momchil SHOYLEV44:24:00'+8:44
15.Sava GEORGIEV44:31:00'+8:51
16.Kaloyan NIKOLOV44:50:00'+9:10
17.Petar VALCHANOV5kmrun45:10:00'+9:30
18.Plamen YANKOV45:46:00'+10:06
19.Димитър ГОСПОДИНОВ46:09:00'+10:29
20.Dimitar MANDARLIEVCommerzbank AG46:15:00'+10:35
21.Kiril STOEV46:17:00'+10:37
22.Vasil CHAVGOV47:12:00'+11:32
23.Dimitar LESHTAROVБърз ОльоФ47:26:00'+11:46
24.Atanas SAMOKVAREV47:39:00'+11:59
25.Iliya GENOV47:45:00'+12:05
26.Nikola BUSHNYAKOVCommerzbank AG47:46:00'+12:06
27.Kristian VIRCHEV48:18:00'+12:38
28.Kristiyan RAHNEVTeam Shisharka48:48:00'+13:08
29.Viktor METODIEV49:14:00'+13:34
30.Milen METEVмиЕв49:20:00'+13:40
31.Dimitar TODOROV49:27:00'+13:47
32.Georgi IVANOVKaufland49:29:00'+13:49
33.Asen VATEVТаласъми49:32:00'+13:52
34.Emil ENEVCorteva49:33:00'+13:53
35.Andrey IVANOV50:29:00'+14:49
36.Mihail BONCHEV50:42:00'+15:02
37.Bozhidar DIMITROV51:36:00'+15:56
38.Miko STEFANOVТрите прасенца51:38:00'+15:58
39.Petyo DIMITROVТрите прасенца51:39:00'+15:59
40.Nedko NEDEV51:40:00'+16:00
41.Dimitar SOTIROV52:17:00'+16:37
42.Dmytro MOROZ52:21:00'+16:41
43.Christian IVANOV52:31:00'+16:51
44.Kaloyan KOLEVZomBie Run53:10:00'+17:30
45.Valeri MECHEV53:19:00'+17:39
46.Trifon BACHIYSKI53:44:00'+18:04
47.Plamen MOMCHILOVKaufland53:48:00'+18:08
48.Zdravko IVANOVASICS FrontRunner Bulgaria53:57:00'+18:17
49.Kristian NIKOLOV54:00:00'+18:20
50.Hristo HRISTOVGuardians of the GayLaxy54:03:00'+18:23
51.Kircho KIREV54:03:00'+18:23
52.Hristo KOPARANOVThe Guardians of the GayLaxy54:04:00'+18:24
53.Angel PETRICHANSKIТичане му е майката54:05:00'+18:25
54.Viktor VELKOVEbem&Begam54:14:00'+18:34
55.Walter WOLFKaufland54:15:00'+18:35
56.Georgi GEORGIEVГеоргиеви54:20:00'+18:40
57.Mihail KAVROSHILOV54:27:00'+18:47
58.Preslav PETKOVSchwarz IT54:30:00'+18:50
59.Petar KUZMIN54:32:00'+18:52
60.Petar KOTSEVRun with me55:28:00'+19:48
61.Mihail MARKOVБегач55:29:00'+19:49
62.Krasimir KAMENOV55:29:00'+19:49
63.Krasimir BALABANOVТаласъми55:42:00'+20:02
64.Martin LILOVKaufland56:16:00'+20:36
65.Anton STOEV56:17:00'+20:37
66.Димитър ДИМОВ56:30:00'+20:50
67.Ivalin KOSTADINOVKammarton Run Club56:35:00'+20:55
68.Ivelin TSVETKOV56:43:00'+21:03
69.Ivan POPOV5kmrun57:01:00'+21:21
70.Plamen KARASHTRANOV57:04:00'+21:24
71.Rosen PETKOV57:15:00'+21:35
72.Aleksandar POPOVKammarton Run Club57:29:00'+21:49
73.Konstantin IOTZOV57:37:00'+21:57
74.Stanislav BOTEV58:01:00'+22:21
75.Daniel IVANOV58:13:00'+22:33
76.Petar NEDYALKOV58:17:00'+22:37
77.Zlatko DEDOV58:19:00'+22:39
78.Iliyan MIROSLAVOVBEGACH58:20:00'+22:40
79.Nikola NAUMOVSKIVisteon58:34:00'+22:54
80.Huben HUBANOV58:54:00'+23:14
81.Krasimir SHISHMANOVKammarton Run Club59:23:00'+23:43
82.Stamen TOTEV59:29:00'+23:49
83.Stefan ATANASSOVКътински шогун59:59:00'+24:19
84.Vladimir YORDANOV1:00:01'+24:21
85.Nikolay CHOLAKOVIBM1:00:19'+24:39
86.Dimitar KOSTOV1:00:34'+24:54
87.Kiril YOVEVwebselo.com1:01:07'+25:27
88.Kiril KIRILOV1:01:30'+25:50
89.Stefan YORDANOV1:01:33'+25:53
90.Angel HRISTOVVivacom running team1:01:48'+26:08
91.Emil MARINOV1:02:26'+26:46
92.Dragomir ATANASOV1:02:28'+26:48
93.Miroslav MILEV1:02:31'+26:51
94.Nako DERMENDZHIEV1:02:33'+26:53
95.Hristo DEKOVMelexis1:02:38'+26:58
96.Krasimir GEORGIEVVivacom running team1:02:45'+27:05
97.Martin MARINOV1:02:48'+27:08
98.Todor STOEV1:03:41'+28:01
99.Plamen KALCHEV1:03:46'+28:06
100.Nikola KIREV1:04:05'+28:25
101.Simeon KOMITOV1:04:06'+28:26
102.Dimitar SIMOV1:04:26'+28:46
103.Danail HRISTOV1:04:55'+29:15
104.Tsvetan RAYKOVBegach1:05:32'+29:52
105.Martin DIMANOV1:05:54'+30:14
106.Ventsislav STOYKOV1:06:19'+30:39
107.Ivan NIKOLOVMiself Included1:06:43'+31:03
108.Petko IVANOVSix Fingers1:07:09'+31:29
109.Viktor PENEVvisteon1:07:16'+31:36
110.Vasil GROZEVVeloSigners, Begach, Deaf 73+1:07:30'+31:50
111.Dzhaner REDZHEBIBM1:07:32'+31:52
112.Evgeniy TODOROVIBM1:07:50'+32:10
113.Svilen SAVOV1:08:02'+32:22
114.Filip SOTIROV1:08:31'+32:51
115.Dimitar SMILYANOVBegach1:08:33'+32:53
116.Stanislav STOYANOV1:09:14'+33:34
117.Kiril PEYCHEVKaufland1:09:16'+33:36
118.Vladislav KRASTEV1:09:37'+33:57
119.Daniel ORSZAG1:09:55'+34:15
120.Vladimir MITKOVКлуб на грубите джентълмени1:10:01'+34:21
121.Ivan MADZHAROV1:10:19'+34:39
122.Krastyo DUNTCHEV1:10:28'+34:48
123.Hristo GANCHEV1:10:40'+35:00
124.Yordan MITEV1:10:46'+35:06
125.Boyan ZHEKOV1:11:01'+35:21
126.Valyo STOYKOV1:11:07'+35:27
127.Svilen GEORGIEV1:12:14'+36:34
128.Francis CONLON1:12:15'+36:35
129.Ivo UMLENSKIIBM1:12:56'+37:16
130.Nikolay RADEVДебелите Старчета1:13:06'+37:26
131.Ivelina YONEVAK.Aloha1:13:49'+38:09
132.Dobri YONEVK.Aloha1:13:49'+38:09
133.Ivan PACHOVwebselo.com1:14:09'+38:29
134.Nikola MILADINOVRun4EU1:17:08'+41:28
135.Boyko IVANOV1:17:31'+41:51
136.Ivan BATACHKI1:19:00'+43:20
137.Evgeni DIMITROV1:19:37'+43:57
138.Miroslav STEPANOV1:24:16'+48:36
139.Ivaylo KEREMIDARSKI1:24:17'+48:37
140.Stanimir STOEV1:27:08'+51:28
141.Dimitar IVANOVKiustendilsky slivi1:32:17'+56:37
DSQYani STOEVSix FingersDSQDSQ
DSQJie LIDSQDSQ
DSQTrayan MIHAYLOVDSQDSQ
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Boryana POPOVA-TSVETKOVA1:42:31--
2.Teodora PETKOVA1:43:2655
3.Pamela NAYDENOVA1:47:50'+5:19
4.Svetlana TODOROVA1:49:20'+6:49
5.Raya TSVETKOVA1:51:30'+8:59
6.Elena AKALIYSKAКуцо, кьораво, сакато1:54:32'+12:01
7.Tatyana TRIFONOVAKaufland1:55:30'+12:59
8.Liliya CHOLAKOVAТаласъми1:59:08'+16:37
9.Elena STOYANOVA1:59:36'+17:05
10.Radina RAYCHEVAЛабрадор1:59:57'+17:26
11.Petya STATEVA2:01:09'+18:38
12.Magdalena MEDAROVA2:04:54'+22:23
13.Albena IVANOVA2:06:20'+23:49
14.Elena CHOBANKOVA2:06:40'+24:09
15.Dobrinka MIHAYLOVAVivacom running team2:07:02'+24:31
16.Lora STANCHEVAFOSTATA2:07:23'+24:52
17.Anna VANCHEVAAsics FrontRunner2:07:48'+25:17
18.Sofiya NIKOLOVA2:07:54'+25:23
19.Liliya SIMOVAA.S&L.S.2:10:59'+28:28
20.Katerina DIMITROVA2:12:17'+29:46
21.Kalina DOMUSCHIEVA2:13:11'+30:40
22.Desislava STOIMENOVA2:14:08'+31:37
23.Dobrina ENEVA2:14:11'+31:40
24.Stiliana MIHAYLOVA2:15:45'+33:14
25.Kremena KALINOVAКътински шогун2:15:54'+33:23
26.Marina GALEVARunPrincess2:16:22'+33:51
27.Martina DROBENOVAТрътла2:18:57'+36:26
28.Emiliya SLAVOVA2:19:20'+36:49
29.Martina MILKOVSKA2:21:07'+38:36
30.Marta DRONEVABegach2:23:16'+40:45
31.Vesela LALOVAкуцо кьораво сакато2:23:16'+40:45
32.Mariya IVANCHOVAAzimut2:26:43'+44:12
33.Stefaniya LAMBREVA2:27:07'+44:36
34.Militza DIMITROVA2:27:55'+45:24
35.Tanya POPOVA2:27:57'+45:26
36.Boryana SUGAREVA5kmrun2:28:00'+45:29
37.Mariya ZEKOVABegach2:34:34'+52:03
38.Krasimira GERASIMOVAЛАБРАДОР2:35:14'+52:43
39.Emiliya GANEVA2:45:06'+1:02:35
40.Boyka ARSOVA5km Run2:46:06'+1:03:35
DSQDaniela DINCHEVADSQDSQ
DSQTsvetelina PANAYOTOVAAXSMarineDSQDSQ
DSQMila DIMITROVAБотанициDSQDSQ
DSQMilena PETKOVADSQDSQ
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Georgi ZHEKOVОтряд юнаци1:14:47--
2.Deyan KOLEVKaufland1:26:45'+11:58
3.Alexander VLADIMIROVebem&begam1:27:13'+12:26
4.Emil MIHOV1:32:32'+17:45
5.Stanimir STATEVVivacom running team1:33:31'+18:44
6.Petar PANAYOTOV1:35:51'+21:04
7.Ivo ZLATEVVivacom running team1:35:56'+21:09
8.Zlatil ZLATILOV1:36:10'+21:23
9.Ivan IVANOVASICS FrontRunner Bulgaria1:37:34'+22:47
10.Aleks NEDEV1:38:25'+23:38
11.Vladimir VATOV1:38:41'+23:54
12.Ivaylo MARINOV1:38:54'+24:07
13.Aleksandar STANEVChaos1:38:54'+24:07
14.Radoslav PANAYOTOVBegach1:39:41'+24:54
15.Anton TUZHAROVIBM1:40:27'+25:40
16.Mladen MANOLOV1:40:41'+25:54
17.Jens KEMMANN1:40:51'+26:04
18.Hristo GENADIEV1:41:15'+26:28
19.Plamen BOGOEVМедик1:41:55'+27:08
20.Stefan MANDEVBegach1:41:57'+27:10
21.Nikolay IVANOVAdidas runners Sofia1:42:08'+27:21
22.Sadko PISIN5km run1:42:09'+27:22
23.Александър НЕСТОРОВ1:42:20'+27:33
24.Konstantin VAZHAROV1:43:18'+28:31
25.Karen TATEOSYAN1:43:41'+28:54
26.Stanislav TSANEV1:43:41'+28:54
27.Vasil VELICHKOVASICS FrontRunner Bulgaria1:43:42'+28:55
28.Dec TUDOR1:44:24'+29:37
29.Ventsislav STOYANOVBegach1:44:30'+29:43
30.Ivan IVANOV1:44:46'+29:59
31.Vihren MANEV1:45:12'+30:25
32.Deyan DIMOVAXSMarine1:45:32'+30:45
33.Veliko GABEROV1:45:44'+30:57
34.Emil LAZOV1:45:48'+31:01
35.Metz METZ1:46:28'+31:41
36.Petar VASILEV1:46:50'+32:03
37.Evgeniy TSVETOVTRS1:46:51'+32:04
38.Daniel PETROV1:47:08'+32:21
39.Petar PEKALIEVKaufland1:47:37'+32:50
40.Hristo ANGELOV1:48:18'+33:31
41.Desislav DONKOV1:48:26'+33:39
42.Nikola RALCHEV1:48:37'+33:50
43.Valeri DOYCHINOVШКОЛА ЗА ХАРАКТЕРИ1:48:45'+33:58
44.Georgi CHOLAKOVBegach1:49:01'+34:14
45.Ivaylo GRANCHAROV1:50:18'+35:31
46.Kiril HARALANOV1:50:37'+35:50
47.Aleksandar FUTEKOV1:50:42'+35:55
48.Davide MARTINELLI1:51:00'+36:13
49.Andrea FRARE1:51:06'+36:19
50.Lyubomir DIMITROV1:51:07'+36:20
51.Ivan HARALAMPIEV5kmrun1:51:15'+36:28
52.Borislav BUMBAROV5kmrun1:51:34'+36:47
53.Nikolay TRAMBEV1:51:54'+37:07
54.Aleksandar BAHCHEVANOVШкола за характери1:52:55'+38:08
55.Fero FERAD1:53:02'+38:15
56.Dimitar KARZHIN1:53:32'+38:45
57.Kenneth VAN SCHOOTEN1:53:36'+38:49
58.Vadim CHERGOVASICS FrontRunner Bulgaria1:53:42'+38:55
59.Konstantin PARTALOZOVVivacom running team1:53:47'+39:00
60.Peter STOYANOVVivacom running team1:54:13'+39:26
61.Stoimen IVANOV1:54:54'+40:07
62.Yasen PANAYOTOVVisteon1:55:01'+40:14
63.Rosen GEORGIEV1:55:57'+41:10
64.Teodor DIMITROVSchwarzIT1:57:01'+42:14
65.Jacob HOLMAN1:57:47'+43:00
66.Aleksandar SIMEONOV1:58:14'+43:27
67.Krassimir TRENEV1:58:28'+43:41
68.Vasil VASILEVVivacom running team1:58:32'+43:45
69.Ivo DASKALOV1:59:03'+44:16
70.Dimitri DUBUISSON1:59:08'+44:21
71.Dimitar MILUTINOV1:59:16'+44:29
72.Momchil IGNATOV1:59:35'+44:48
73.Светослав СТОЯНОВ1:59:38'+44:51
74.Petar GOSPODINOV2:00:11'+45:24
75.Philip FRESE2:00:34'+45:47
76.Ivan FRESEFreie Universität Berlin2:00:34'+45:47
77.Dimitar BRATOVANOVКошмарно Къси Крачета2:00:59'+46:12
78.Ivan ATANASOVШкола за характери2:01:26'+46:39
79.Vasil GRANCHAROV2:03:00'+48:13
80.Toshko POPOV2:03:11'+48:24
81.Peter ZAHOV2:03:11'+48:24
82.Dimitar DIMITROVVivacom running team2:03:17'+48:30
83.Viktor STANCHEV2:04:53'+50:06
84.Galin GALCHEV2:05:29'+50:42
85.Константин ПЕТРОВ2:05:29'+50:42
86.Borislav BORISOV2:05:30'+50:43
87.Lyuboslav SPASOV2:05:31'+50:44
88.Mihail MIHAYLOV2:06:48'+52:01
89.Stanislav MARCHEVTeam Kaufland2:07:42'+52:55
90.Borislav BOZHANKOV2:07:46'+52:59
91.Pavlin TABASHKI2:07:51'+53:04
92.Tsvetan IVANOV2:08:39'+53:52
93.Denis POPCHEV2:08:40'+53:53
94.Ivan GALEVKaufland2:09:25'+54:38
95.Ivan STANCHEV2:09:28'+54:41
96.Svätopluk KUSALAŠneci v běhu2:09:34'+54:47
97.Denis NEYCHEV2:09:35'+54:48
98.Dimitar DINCHEV2:10:21'+55:34
99.Delyan MANCHEVSix Fingers2:10:56'+56:09
100.Aleksey SPASOVA.S&L.S.2:11:00'+56:13
101.Georgi NIKOLOV2:11:04'+56:17
102.Vasil BLAGOEV2:11:13'+56:26
103.Ivan MISHEV2:11:21'+56:34
104.Dimitar DIMITROV2:11:29'+56:42
105.Michael LINKSchwarz IT Bulgaria2:13:32'+58:45
106.Dimitar SEYKOVLeeroy Jenkins2:13:35'+58:48
107.Teodor RUZHEV2:15:27'+1:00:40
108.Ivan STANOEV2:15:28'+1:00:41
109.Nikolay KALCHEV2:15:41'+1:00:54
110.Haitao JINHuawei2:16:09'+1:01:22
111.Mihail KUNCHEVRude gentlemen2:16:24'+1:01:37
112.Стефан СТОЯНОВ2:16:33'+1:01:46
113.Ivan KOLEV2:16:52'+1:02:05
114.Стоил СТОИЛОВ2:16:56'+1:02:09
115.Ivan KOUMANOVLABRADOR2:18:04'+1:03:17
116.Denislav DIMITROVSchwarz IT Bulgaria2:19:39'+1:04:52
117.Tsvetelin TSVETANOV2:19:46'+1:04:59
118.Rosen LYUBENOV2:20:04'+1:05:17
119.Martin DIMITROVFOSTATA2:22:02'+1:07:15
120.Angel ANGELOVFOSTATA2:22:05'+1:07:18
121.Stanimir KALCHEV2:22:15'+1:07:28
122.Дан ПЕТРОВ2:24:10'+1:09:23
123.David HUNKINS2:25:28'+1:10:41
124.Hristo HRISTOVRun2gether Squad2:26:07'+1:11:20
125.Shter DAMBOV2:27:54'+1:13:07
126.Vasi KRASTANOV2:28:12'+1:13:25
127.Gospodin LALEVFOSTATA2:28:27'+1:13:40
128.Ivailo IVANOV2:30:16'+1:15:29
129.Tsvetomir NIKOLOVВелогоряни2:35:30'+1:20:43
130.Nikolay MARINOVВелоГоряни2:35:41'+1:20:54
131.Ivelin TENEVЧерешка2:35:59'+1:21:12
132.Aleksandar BLAGOEVJedi2:36:15'+1:21:28
133.Nikolay KRASTEV2:38:49'+1:24:02
134.Desislav STOYANOVБегач2:41:05'+1:26:18
135.Victor KALAYDJIEV2:43:53'+1:29:06
136.Stefan LAZAROV2:45:38'+1:30:51
137.Dragomir DRAGANOV3:17:41'+2:02:54
138.Evgeniy KNIZHAROV3:18:07'+2:03:20
DSQTony BYRNEDSQDSQ
DSQCarlos MOYA ROZASDSQDSQ
DSQVitosh DOYNOVБотанициDSQDSQ
DNFNikolay EFREMOVЛокомотив ДряновоDNFDNF

Вижте още

Какво е маратон – информация, история и съвети

Какво е маратон – информация, история и съвети

Какво е маратон? Маратонът е състезание по бягане, което много хора искат да завършат. За някои е мечта да успеят да завършат един маратон. За други е да избягат маратон за определено време и да подобрят предишното си най-добро време. Колко е дълъг един маратон?...

Резултати от Тракийски Царе – Thracian Run 2021

Резултати от Тракийски Царе – Thracian Run 2021

На 3 октомври 2021 се проведоха няколко състезания по бягане. Тракийски Царе - Thracian Run бе едно от тях. Основната цел на събитието е да се популяризират спорта, физическата активност и опознаването на красотата на гр. Казанлък и околностите, нарична още Розова...

Резултати от XL Щафета Врана 4 х 3 х 2.5км 2021

Резултати от XL Щафета Врана 4 х 3 х 2.5км 2021

На 3 октомври 2021 се проведе третото за годината щафетно състезание, организирано от 5kmrun. След вечерната щафета в Борисовата градина през април и щафетата по двойки в Ботаническата градина през юли, дойде ред и за парк дворец Врана. Регламентът представлява 4 души...