Резултати от Камчийски Пясъци 2021

На 3 юли 2021 за седма поредна година се проведе Камчийски пясъци. Най-дългият плаж в България между курортите Камчия и Шкорпиловци е домакин на състезанието.

Традиционно освен с бягане по пясъка, то участниците трябваше да прекосят устието на пълноводната река Камчия. Голяма част от състезанието се проведе под светлини на светкавиците от близка буря, която не връхлетя участниците, а послужи единствено за красив фон на снимките.

Зелена стъпка
МястоИмеГодиниОтбор5kmВреме
1Атанаска Атанасова42Хвъркощури0:25:260:52:48
2Валерия Георгиева Димитрова29Brown Team0:26:190:54:09
3Бояна Папазова30iRun0:27:020:56:20
4Василка Атанасова430:28:130:57:57
5Vanya Zhelyazkova Zheleva480:29:101:00:47
6Диана Бурова38Маймуните0:31:161:05:23
7Бояна Василева Славчева34Женени с деца - Варна0:31:531:05:54
8Христина Минкова390:32:421:07:27
9Нели Иванова45Team Beer Bastards Burgas0:31:421:07:48
10Ангелина Рашкова360:35:061:12:42
11Весела Христова Пенчева460:34:071:13:32
12Кристияна Стоева240:36:451:15:12
13Светлана Стефанова Профирова490:35:591:17:17
14Mariya Kostadinova280:39:281:17:37
15Николета Иванова Костова260:39:431:18:14
16Християна Пламенова Панайотова220:38:071:19:38
17Elitsa Karagyozova475kmrun Burgas0:36:201:20:03
18Ваня Новакова450:36:321:20:15
19Радина Вълканова21Зелена стъпка0:37:241:20:24
20Габриела Антонова Господинова220:38:111:20:25
21Aleksandra Selinsek32Gods of Walk0:38:441:22:40
22Виолета Данчева Калайджиева490:41:141:23:19
23Елена Гвоздейкова44Сини камъни0:36:051:23:29
24Ekaterina Kondeva300:35:101:23:29
25Екатерина Радославова Леондиева310:37:491:24:37
26Nadya Stefanov Stefanov26unlock your hero0:40:121:26:53
27Миглена Петрова Маринова490:39:561:28:36
28Гергана Тихолова Тихолова260:45:141:34:29
29Даниела Христова Станева510:49:391:46:08
30Димитрина Станкова Димитрова510:52:561:50:42
31Севдалина Карабоюкова КАРАБОЮКОВА430:39:371:54:15
32Недялка Мъндева Мъндева47СКО Сини камъни0:54:101:55:41
33Татяна Башева50Сини камъни1:02:281:58:14
DNSКатерина - Генова - Чергова34
DNSАнна Павелко34
DNSСилвия Стаменова Данчева43Сливенски отбор
DNSЙорданка Малковска37
МястоИмеГодиниОтбор5kmВреме
1Методи М МИХАЛЕВ35Flora bar & grill0:21:270:45:54
2Божидар Цочев33Ален Мак0:21:310:46:18
3Вели Алиев Исов37Бягам за здраве0:22:440:47:07
4Стоян Ганчев380:22:580:48:20
5Haris Kosta Kleantus39Ти гониш0:24:540:51:45
6НЕЙКО ПЕТРОВ ПЛАЧКОВ555KmRum0:25:440:53:09
7Владимир Пенев31Team PENEV0:25:350:53:40
8Павел Ангелов Йорданов445 км рън Бургас0:26:500:55:21
9Димитър Божков Янакиев40Тангра0:27:390:56:51
10Петър Петров Профиров480:27:200:57:06
11Станислав Владимиров Колев350:28:000:57:36
12Йордан Грозданов Грозданов580:27:570:57:37
13Венцислав Николов53Зелена стъпка0:28:320:58:06
14Rosen Dosev500:28:480:58:28
15Karl Huijbrechts Huijbrechts43Antwerp Running Crew0:28:380:58:29
16Martin Andonov340:28:510:59:48
17Емил Гергов370:29:071:00:29
18Бранимир Нинаркин340:32:221:02:59
19Милен Владимиорв Венев250:31:361:03:50
20Rostislav Zlatev420:30:231:03:51
21Павел Сидеров370:33:141:03:54
22Петър Буров40Маймуните0:31:241:05:21
23Adrian Nastase450:33:061:06:31
24Angel Banev44Red Oaks0:32:041:08:40
25Иван Иванов52Сини камъни0:32:271:08:56
26Щерю Георгиев Щерев440:33:461:10:49
27Svilen Radkov Radev38Averi Beers0:34:521:15:56
28Nikolay Krastev44adidas Runners Sofia0:37:371:16:35
29Емил Мартинов351:17:29
30Николай Балев29СК Фар / SC Lighthouse0:39:401:18:16
31STEFAN LAZAROV LAZAROV30Gods of Walk0:38:161:18:36
32Georgi Gavrilov655kmrun Burgas0:35:211:20:04
33Апостол Вълканов Апостолов500:41:161:23:19
34Димитър Христов Димитров420:39:591:23:42
35Андон Митев17СКО Туида Сливен0:39:021:28:15
36Орлин Добрев40Маймуните0:44:351:33:39
37Георги Иванов Шопов500:52:371:54:16
DNFСветлин Веселинов Стефанов27
DNSAndrey Chekov37
DNSЕмил Койчев Иванов485kmrun
DNSЦветан Цветанов Цветанов31
DNSСтефан Зефиров Галибов45
МястоИмеГодиниОтбор5км10.5км16.5кмФинал
1Силвия Данчева430:57:271:31:522:04:58
2Десислава Стоянова330:27:201:00:381:35:232:06:14
3Катя Павлинова Дженкова42Женени с деца0:27:541:01:101:34:572:07:07
4Виктория Saksanova360:30:441:05:171:43:072:16:09
5Радостина Иванова Иванова43Женени с деца/iRun0:27:491:03:021:40:442:16:57
6Феодора Димитрова Димитрова180:29:261:05:141:43:572:17:05
7Весела Стоя Stoyanova270:28:501:03:451:41:012:19:26
8Анна Пенева510:30:591:08:531:47:512:24:19
9KRASI KRASIMIROVA PETRUSHKOVA43Irun0:29:361:04:561:45:312:24:34
10Гергана Караперева390:33:061:12:131:51:172:25:26
11Калина Петрова Бъчварова400:32:331:10:181:49:432:26:15
12Наталия Атанасов Анцев220:34:121:09:411:49:052:27:50
13АЛБЕНА Цочева БОЯДЖИЕВА460:33:211:10:451:51:412:28:33
14Ана Карчева49Женени с деца0:32:501:11:021:52:262:33:22
15Василена Радева380:32:471:15:232:02:042:45:03
16Грета Ангелова Момчева39Зелена стъпка0:34:061:15:382:04:032:49:50
17Agnieska Horte300:41:431:23:372:11:152:56:55
18Станимира Георгиева Желязкова43Beer Bastards0:36:171:21:092:14:202:57:22
19Liah Robert Ahababian180:43:281:28:472:25:213:07:34
20Чая Красимирова Бешежкова180:43:321:29:152:25:263:07:35
21Denitsa Zarkova26Night Runners0:44:591:31:192:26:193:14:35
МястоИмеГодиниОтбор5км10.5км16.5кмФинал
1Румен Стаматов330:49:571:17:181:43:33
2Ангел Ангелов Ангелов28ASICSFrontRunnerBulgaria0:22:510:50:231:18:211:43:54
3Пламен Вълев Пенев21СКЛА Маратонец0:22:460:49:471:17:371:44:53
4Милен Тончев43СТЕНАТА0:23:370:52:071:20:261:47:26
5Димитър Стоянов Димитров470:25:190:53:281:21:501:49:08
6Георги Георгиев450:24:100:53:241:23:581:53:14
7Росен Тодоров Тодоров (Дзвера)27Зелена Стъпка0:22:380:50:181:23:481:54:41
8Евгений - Цветов34TRS0:24:310:54:031:25:471:56:25
9Виктор Братков35Adidas Runners Sofia0:24:330:54:341:28:101:59:05
10Александър Христов Димитров380:28:300:59:221:31:051:59:41
11Николай Писаров435km run BURGAS0:25:130:56:451:29:502:00:16
12Радослав Атанасов Радев42iRun0:26:160:55:411:29:162:00:51
13Zdravko Vasilev Slavchev36Married with children0:26:030:56:151:31:302:03:30
14Vasile Vasile Apetroaie55ACS RUN 4 LIFE0:25:320:59:261:31:542:04:29
15Мартин Димитров290:26:310:59:141:35:192:06:12
16Ionut Petcu390:25:580:56:541:32:412:07:57
17Христо Генадиев510:27:170:59:331:36:272:11:05
18Борис Максимов Качамаков42Женени с деца/IRun0:27:571:01:181:38:532:11:28
19Penyo Krotev260:29:581:04:201:40:252:12:23
20Agun Asan441:00:251:38:272:12:48
21Верослав Теофилов400:30:471:05:261:43:042:16:12
22Pravoslav Hristov Milenkov48Женени с деца0:29:141:03:501:42:072:16:22
23Станислав Красимиров Станчев38Надбягай се РУСЕ0:30:171:04:141:40:232:16:48
24Ивайло Георгиев340:28:421:04:031:41:462:16:51
25Иван Андреев Иванов54Зелена стъпка0:25:500:57:031:30:312:18:36
26Martin Stefanov39unlock your hero0:30:151:05:081:43:542:22:10
27Стоян Маринов230:30:101:04:451:44:112:24:11
28Милен Метев400:28:481:06:091:46:572:25:21
29Драгомир Станков Димитров460:30:201:04:221:47:052:26:14
30Димитър Стоянов Стоянов410:30:321:07:251:47:272:28:37
31Никола Пешков230:31:111:08:021:51:032:37:03
32Кирил Ботев310:29:561:07:171:51:202:38:58
33Бойко Бостанджиев420:37:181:18:232:03:412:45:41
34Георги Орлинов Балулов - Мечката43Жадна Мечка0:37:221:19:182:03:512:45:41
35Дими Йоги40Yoga for Fun0:35:501:24:142:10:522:56:54
36Александър Благоев410:38:051:27:462:21:503:10:03
DNSПетко Константинов Дилчев44adidas Runners Sofia
DNSviktor svetoslavov peikov35Beroe
DNSDimitar Tzankov Dimitrov35Mitakis
DNSVladislav Marinov43Adidas Runners Sofia
DNSGiovanbattista Fichera37Adidas Runners Sofia
DNSСтоян Иванов Йонков45
МястоИмеГодиниОтборВреме
Момичета
1Hristina Todorova13Черно море-Атлетик0:09:04
2Мая Стефанова Русева10СКЛА "Черно Море-Атлетик-Варна"0:09:23
3Nikoleta Petrova12Тангра0:09:57
4Сияна Юлиан Бонева12СК "Супер спорт-Варна"0:09:59
5Станимира Димитрова130:10:06
6Габриела Кирякова120:10:15
7Teodora Angelova Cholakova12Tangra0:10:21
8Теодора Атанасова Петкова11СК "Супер спорт-Варна"0:10:33
9Христиана Руменова Николова140:10:53
10Росина Минкова110:11:05
11Виктория Пламенова Велчева11СК "Супер спорт-Варна"0:11:27
12Николета Дянкова140:11:43
13Ева Пламенова Петкова11СК "Супер спорт-Варна"0:12:39
14Ралица Владимирова Дончева12СК "Супер спорт-Варна"0:13:04
15Никол Руменова Кънчева12СК "Супер спорт-Варна"0:13:05
16Мария Пенева12Зелена стъпка0:15:22
17Антоанета Атанасова Ралева11СК "Супер спорт-Варна"0:15:50
18Моника Илиянова Момчева90:19:09
19Мишел Рашкова40:19:25
20Вихра Сидерова50:19:46
21Мила Димитрова40:22:58
DNSДеа Цветелинова Иванова85 km run
DNSRaq Todorova Todorova10СК супер спорт Варна
DNSЕлена Кочева Младенова11СК "Супер спорт-Варна"
Момчета
1Aleks Pavlov Pavlov12Pavlovi0:08:37
2Борис Деян Янев12СК "Супер спорт-Варна"0:08:42
3Ивайло Мъндев14СКО Сини камъни0:09:59
4Окан Ибрямов Ибрямов130:10:17
5Виктор Димитров90:10:31
6Александър Борисов Пенев130:10:32
7Даниел Руменов Николов100:10:54
8Тимофей Цветов70:11:08
9Александър Андреев Данаилов11СК "Супер спорт-Варна"0:11:20
10Момчил Петков80:12:52
11Александър Тонов80:13:04
12Николай Димитров Василев140:13:08
13Даниел Димитров80:13:26
14Стефан Панделиев70:13:53
15Робин Купър7Ястреб0:14:05
16Матей Радев9Зелена стъпка - малките комети0:14:06
17Орлин Георгиев Балулов8Жадна Мечка0:14:29
18Мартин Минков80:14:58
19Леон Купър5Ястреб0:15:39
20Nikolay Banev9Red Oaks0:15:48
21Kristian Pavlov Pavlov4Pavlovi0:17:21
22Калоян Георгиев Каравасилев70:18:24
23Владислав Колев70:18:24
24Тихон Цветов40:19:49
25Христо Димитров Христов90:21:19
DNSКристиян Янев9Черно море-Атлетик
DNSЮлиан Николаев Дженков9Женени с деца
DNSКонстантин Николаев Дженков7Женени с деца
DNSМилен Здравков Славчев8Женени с деца - децата
DNSВалентин Димитров Стоянов8

Вижте още

5 ползи от загрявката преди бягане

5 ползи от загрявката преди бягане

Загрявката преди бягане е важна. Независимо дали става дума за състезание или за обикновена тренировка. Важи и за повечето спортове, а не само конкретно за бягането. В следващите редове можете да видите първо 5 ползи от затрявката преди бягане, а след това и 5 съвета...

Резултати от The Big Tech Run 2021

Резултати от The Big Tech Run 2021

На 28 ноември 2021 се проведе шестото издание на The Big Tech Run. Състезанието се проведе традиционно на територията на Sofia Tech Park и предложи на участниците избор от две дистанции - 5 или 10 км. 5 лева от цената на всяка такса за участие бяха дарени на Народно...

Резултати от XL Бонсови поляни 2021

Резултати от XL Бонсови поляни 2021

На 21 ноември 2021 се проведе XL Бонсови поляни. Състезание по планинско бягане, организирано от 5kmrun. Трасето и тази година традиционно бе създадено от Спортен клуб по ориентиране Валди - София. Както подсказва името на състезанието, то се проведев района на...