Резултати от Габрово Найт Рън 2021

На 24 септември 2021 в петък вечер се проведе първото издание на състезанието Габрово Найт Рън 2021.

Трасето в центъра на Габрово с дължина 6.55 км бе спечелен от Стоян Владков при мъжете и Девора Аврамова при жените.

Run Bulgaria

Класиране жени

МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Девора АВРАМОВАБерое Стара Загора22:35:00--
2.Елена ДИМИТРОВАЛокомотив Дряново24:56:00'+2:21
3.Билсерин СЮЛЕЙМАННови Пазар25:13:00'+2:38
4.Ивета БОНОВАСК Юниверсал София28:59:00'+6:24
5.Ясемин ЗАНКОВАГаброво29:01:00'+6:26
6.Вяра ИЛИЕВАБачо Киро29:46:00'+7:11
7.Кристияна БЛАЖЕВАГаброво30:25:00'+7:50
8.Венета ГЕОРГИЕВАГаброво30:25:00'+7:50
9.Елисавета ГИЛИНАГаброво31:57:00'+9:22
10.Петя ГАВРАИЛОВАГаброво32:38:00'+10:03
11.Анна-Мария ИГННАТОВАГаброво33:05:00'+10:30
12.Цвета КУМИТСКАУзана Габрово33:10:00'+10:35
13.Елеонора НИКОЛОВАКСО Узана33:12:00'+10:37
14.Михаела ЦОНЕВАГаброво33:17:00'+10:42
15.Донка ДЕНЧЕВА -ДИЧЕВАГаброво33:29:00'+10:54
16.Калина ПЕНЧЕВАГаброво34:18:00'+11:43
17.Мартина ЧОБАНОВАГаброво34:30:00'+11:55
18.Даниела ХРИСТОВАЕнтусиаст Габрово35:15:00'+12:40
19.Теменуга КОЛЕВАГаброво35:25:00'+12:50
20.Мариета ТЕРЗИЕВАГаброво36:06:00'+13:31
21.Габриела ХРИСТОВАГаброво36:12:00'+13:37
22.Виктория СТЕФАНОВАГаброво37:24:00'+14:49
23.Ана-Мария АНТОНОВАГаброво37:25:00'+14:50
24.Елена СЕРГОВАГаброво37:41:00'+15:06
25.Рая ИВАНОВАГаброво38:00:00'+15:25
26.Рая ЙРИСТОВАУзана Габрово38:00:00'+15:25
27.Женя ОЧКОВАГаброво38:06:00'+15:31
28.Анна ТЮФЕКЧИЕВАУзана Габрово38:16:00'+15:41
29.Симона УЗУНОВААйтос38:21:00'+15:46
30.Кристина РАДОМИРОВАГаброво39:04:00'+16:29
31.Надежда ПАНГЕЛОВАЕнтусиаст Габрово39:07:00'+16:32
32.Яна ВАСИЛЕВАГаброво39:08:00'+16:33
33.Симона ВИДЕНОВАУзана Габрово39:09:00'+16:34
34.Никол КАРАИВАНОВАУзана Габрово39:09:00'+16:34
35.Маргарита ЙОСИФОВАГаброво39:30:00'+16:55
36.Искра ДОЙЧИНОВАГаброво40:02:00'+17:27
37.Минка ГЕОРГИЕВАГаброво40:03:00'+17:28
38.Ралица КОЛЕВАГаброво40:22:00'+17:47
39.Яна ДОЧЕВАКСО Узана Габрово40:49:00'+18:14
40.Велина РАЧЕВАГаброво40:57:00'+18:22
41.Любка РАЙКОВАГаброво40:58:00'+18:23
42.Даниела ЯРЪМОВАГаброво41:03:00'+18:28
43.Екатирина ХРИСТОВАГаброво41:07:00'+18:32
44.Силвана ПЕНЕЛСКАГаброво41:55:00'+19:20
45.Сара ДЕНЕВАГаброво42:29:00'+19:54
46.Гинка ХРИСТОВАГаброво43:21:00'+20:46
47.Радостина АРЪШЕВАГаброво43:48:00'+21:13
48.Валентина СТАНЧЕВАГаброво43:54:00'+21:19
49.Мария ЗЕКОВАГаброво44:19:00'+21:44
50.Славенка ГЕОРГИЕВАГаброво44:42:00'+22:07
51.Ренета ЕНЧЕВАЕнтусиаст Габрово45:11:00'+22:36
52.Ева ГЮДЮЛЕВАГаброво45:19:00'+22:44
53.Александра ХАСЪРБАСАНОВАГаброво45:45:00'+23:10
54.Поля МАРИНОВАГаброво45:45:00'+23:10
55.Маня ЧИТАКОВАГаброво46:24:00'+23:49
56.Петя СТОЕВАУзана Габрово47:32:00'+24:57
57.Мартина ГРУЕВАВеселите Общинарки Габрово48:22:00'+25:47

Класиране мъже

МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Стоян ВЛАДКОВЛокомотив - Дряново19:41:00--
2.Георги ГЕРГОВСтратеш Атлетик Ловеч20:00:0019
3.Сава ТОДОРОВДунав Русе20:31:0050
4.Иван АНДРЕЕВМТ Рънинг Тийм20:39:0058
5.Кристиян ИВАНОВБерое Стара Загора21:14:00'+1:33
6.Станислав РАШКОВАтлетика 201222:15:00'+2:34
7.Николай НИКОЛОВЛокомотив - Дряново22:26:00'+2:45
8.Едис ИХСАН23:24:00'+3:43
9.Тервел ДРАГОЕВУзана Габрово23:44:00'+4:03
10.Георги ДЕНКОВГаброво24:39:00'+4:58
11.Йордан СТОЙКОВСтратеш Атлетик Ловеч24:48:00'+5:07
12.Красен БОТЕВОрловец 9325:04:00'+5:23
13.Виктор АНГЕЛОВБК Чардафон25:09:00'+5:28
14.Борис АЛЕКСИЕВМладост Благоевград25:13:00'+5:32
15.Ивайло ДРАГОЕВУзана Габрово25:47:00'+6:06
16.Боримир АЛЕКСИЕВБК Чардафон25:49:00'+6:08
17.Борис СВЕТИЕВБерое Стара Загора26:04:00'+6:23
18.Лазар МИЛАНОВБерое Стара Загора26:04:00'+6:23
19.Божидар ПЕНЧЕВГаброво26:14:00'+6:33
20.Борил БЕЛЧИНОВБерое Стара Загора26:38:00'+6:57
21.Павлин ПЕТРОВБерое Стара Загора26:47:00'+7:06
22.Пламен МЕРАЗОВГаброво26:48:00'+7:07
23.Димитър ЕНЕВОрловец Габрово26:51:00'+7:10
24.Калоян КРУМОВБотевград26:55:00'+7:14
25.Алекс ПАВЛОВГаброво26:58:00'+7:17
26.Павел ПЕНЧЕВБК Чардафон26:59:00'+7:18
27.Димитър ВЪРБАНОВ27:28:00'+7:47
28.Станимир ТОДОРОВГаброво27:29:00'+7:48
29.Георги ДОБРИНОВГаброво27:41:00'+8:00
30.Мартин ХРИСТОВГаброво27:55:00'+8:14
31.Николай АРСЕНОВГаброво27:57:00'+8:16
32.Ивелин ИВАНОВГаброво28:19:00'+8:38
33.Кристиян КОСТОВБК Чардафон28:22:00'+8:41
34.Николай НЕНОВОрловец Габрово28:28:00'+8:47
35.Йордан ИВАНОВГаброво28:29:00'+8:48
36.Васил ГУДЖЕВГаброво28:39:00'+8:58
37.Иван ДЯНКОВГаброво28:49:00'+9:08
38.Христо НИКОЛОВОрловец Габрово28:58:00'+9:17
39.Христо БЕЛЧЕВГаброво29:17:00'+9:36
40.Даниел НИКОВГаброво29:27:00'+9:46
41.Денислав ДРАШКОВТот Атлет Габрово29:59:00'+10:18
42.Асен СТАТЕВГаброво30:05:00'+10:24
43.Пламен МИТЕВЕнтусиаст Габрово30:09:00'+10:28
44.?? ??30:09:00'+10:28
45.Петър КУЗЕВГаброво30:12:00'+10:31
46.Димитър ДИМИТРОВГаброво30:17:00'+10:36
47.Мартин ХРИСТОВЕнтусиаст Дряново30:19:00'+10:38
48.Иван ДИМИТРОВГаброво30:22:00'+10:41
49.Петко ДИМИТРОВГаброво30:22:00'+10:41
50.Марио КОЛЕВГаброво30:37:00'+10:56
51.Кристиян ХРИСТОВГаброво30:57:00'+11:16
52.Христо НЕНКОВГаброво30:58:00'+11:17
53.Величко ЛЕФТЕРОВЕнтусиаст Габрово31:09:00'+11:28
54.Стефан ЙОСИФОВГаброво31:13:00'+11:32
55.Ивайло АТАНАСОВГаброво31:21:00'+11:40
56.Радослав ХУБАНОВГаброво31:28:00'+11:47
57.Никола БИНТЕВГаброво31:31:00'+11:50
58.Александър БОРИСЕНКОГаброво31:32:00'+11:51
59.Димитър АНГЕЛОВГаброво31:47:00'+12:06
60.Тодор ДОНКОВЕнтусиаст Габрово31:47:00'+12:06
61.Павлин ПАВЛОВГаброво31:51:00'+12:10
62.Кристиян СТЕФАНОВГаброво31:54:00'+12:13
63.Андреян ДЕКОВГаброво31:56:00'+12:15
64.Виктор ХРИСТОВУзана Рънс31:57:00'+12:16
65.Георги ПАШОВГаброво31:59:00'+12:18
66.Николай ПЕНЧЕВГаброво32:05:00'+12:24
67.Йоан РОСТИСЛАВОВГаброво32:18:00'+12:37
68.Боян АСТАРЖИЕВГаброво32:35:00'+12:54
69.Андриян ЦОНЕВГаброво32:37:00'+12:56
70.Ивайло ХРИСТОВГаброво32:39:00'+12:58
71.Антонио СТАНКОВБК Чардафон32:54:00'+13:13
72.Ивайло КАРАКОЛЕВГаброво32:59:00'+13:18
73.Ивайло ВЕЛИЧКОВГаброво33:03:00'+13:22
74.Стоян ДАЧЕВГаброво33:10:00'+13:29
75.Михаил СПАСОВГаброво33:14:00'+13:33
76.Иван БОНЕВГаброво33:21:00'+13:40
77.Цветомир ДИМИТРОВГаброво33:58:00'+14:17
78.Алесандър ДИМИТРОВГаброво34:03:00'+14:22
79.Николай КОЛЕВГаброво34:07:00'+14:26
80.Себастиан ВАСИЛЕВГаброво34:18:00'+14:37
81.Даниел ЦВЯТКОВГаброво34:30:00'+14:49
82.Петър КРЪСТЕВклуб по ориентиране34:35:00'+14:54
83.Михаил МИНЧЕВГаброво34:38:00'+14:57
84.Симеон ЖЕЛЕВГаброво34:40:00'+14:59
85.Димитър ГЕОРГИЕВГаброво34:42:00'+15:01
86.Борислав МАРЕВГаброво34:45:00'+15:04
87.Денис ВАНКОВГаброво35:05:00'+15:24
88.Тодор КАМБУРОВГаброво35:06:00'+15:25
89.Огнян ДИМИТРОВГаброво35:07:00'+15:26
90.Николай АНГЕЛОВГаброво35:09:00'+15:28
91.Николай МЪНЧЕВГаброво35:12:00'+15:31
92.Стефан ХАЛКИНГаброво35:17:00'+15:36
93.Иван ХАЛКИНГаброво35:17:00'+15:36
94.Мариан ДОНКОВГаброво35:17:00'+15:36
95.Венцеслав ВЕЛИЧКОВЕнтусиаст Габрово35:25:00'+15:44
96.Красимир ПОПОВГаброво35:31:00'+15:50
97.Христо ТЕРЗИЕВГаброво35:38:00'+15:57
98.Алекс БОЕВСКИГаброво35:38:00'+15:57
99.Станислав ИЛИЕВГаброво35:39:00'+15:58
100.Валентин ПЕТРОВГаброво35:39:00'+15:58
101.Мирослав ЙОРДАНОВЕнтусиаст Габрово35:57:00'+16:16
102.Николай ДИМИТРОВГаброво36:02:00'+16:21
103.Александър ХРИСТОВГаброво36:05:00'+16:24
104.Кристиян МИНКОВГаброво36:08:00'+16:27
105.Стефан СТОЯНОВГаброво36:10:00'+16:29
106.Калин МИТЕВУзана Рунс36:31:00'+16:50
107.Мирослав ЧЕНКОВЕнтусиаст Габрово36:44:00'+17:03
108.Денислав ХРИСТОВГаброво36:48:00'+17:07
109.Христо СПАСОВГаброво36:54:00'+17:13
110.Илиян ДОНЧЕВГаброво36:55:00'+17:14
111.Ивайло ЯЛЪМОВГаброво36:56:00'+17:15
112.Симеон КАЛИЧКОВГаброво37:22:00'+17:41
113.Християн СТАТЕВОрловец 9337:23:00'+17:42
114.Хриситян КОЛЕВГаброво37:34:00'+17:53
115.Цветомир БИЖЕВЕнтусиаст Габрово37:45:00'+18:04
116.Христо КАРАИВАНОВУзана Габрово38:16:00'+18:35
117.Теодор ВЪРБАНОВТрявна38:27:00'+18:46
118.Николай КИРОВГаброво38:35:00'+18:54
119.Богомил ПАНКОВГаброво38:36:00'+18:55
120.Антон ВЕРДИНАРОВГаброво38:36:00'+18:55
121.Теодор МИХОВГаброво38:39:00'+18:58
122.Михаил ЛАЛЕВГаброво38:49:00'+19:08
123.Огнян ЙОНЧЕВГаброво38:51:00'+19:10
124.Констатин КИРОВГаброво38:54:00'+19:13
125.Стефан СТОЙЧЕВГаброво38:58:00'+19:17
126.Борислав ХРИСТАНОВСевлиево39:08:00'+19:27
127.Васил ВЕЛЧЕВГаброво39:11:00'+19:30
128.Димитър ЙОСИФОВГаброво39:30:00'+19:49
129.Лукан МАНЕВГаброво39:36:00'+19:55
130.Ивайло ИВАНОВГаброво39:45:00'+20:04
131.Денис ХУБЕНОВГаброво39:48:00'+20:07
132.Станко СТАНКОВГаброво39:57:00'+20:16
133.Христо КОЕНДЖИЕВГаброво40:04:00'+20:23
134.Николай СТЕФАНОВГаброво40:16:00'+20:35
135.Цветан ВАСИЛЕВГаброво40:24:00'+20:43
136.Мирослав СИМЕОНОВГаброво41:12:00'+21:31
137.Констатин ВАСИЛЕВГаброво41:55:00'+22:14
138.Въльо СТОЙКОВГаброво мастърс42:48:00'+23:07
139.Върбан ТЕОФАНОВБК Чардафон43:10:00'+23:29
140.Христо ХРИСТОВГаброво43:26:00'+23:45
141.Стоян ПЕТРОВГаброво43:53:00'+24:12
142.Александър БОРИСОВГаброво44:18:00'+24:37
143.Николай НИКОЛОВSE running team45:17:00'+25:36
144.Христофор ДЕЕВСКИГаброво45:58:00'+26:17
145.Стефан ЧИТАКОВГаброво46:24:00'+26:43

Вижте още

5 ползи от загрявката преди бягане

5 ползи от загрявката преди бягане

Загрявката преди бягане е важна. Независимо дали става дума за състезание или за обикновена тренировка. Важи и за повечето спортове, а не само конкретно за бягането. В следващите редове можете да видите първо 5 ползи от затрявката преди бягане, а след това и 5 съвета...

Резултати от The Big Tech Run 2021

Резултати от The Big Tech Run 2021

На 28 ноември 2021 се проведе шестото издание на The Big Tech Run. Състезанието се проведе традиционно на територията на Sofia Tech Park и предложи на участниците избор от две дистанции - 5 или 10 км. 5 лева от цената на всяка такса за участие бяха дарени на Народно...

Резултати от XL Бонсови поляни 2021

Резултати от XL Бонсови поляни 2021

На 21 ноември 2021 се проведе XL Бонсови поляни. Състезание по планинско бягане, организирано от 5kmrun. Трасето и тази година традиционно бе създадено от Спортен клуб по ориентиране Валди - София. Както подсказва името на състезанието, то се проведев района на...