Резултати от Персенк Ултра 2021

Между 20 и 22 август 2021 се проведоха няколко състезания от календара на Персенк Ултра. Орехово Рън, Орехово Ултра, Диво Прасе Ултра и Персенк Ултра.

За съжаление заради пожари в Родопите трасетата на Диво Прасе Ултра и Персенк Ултра бяха променени с цел осигуряване безопастност на участниците. Заради промените трасетата на двете дистанции бяха с около 5-10км по-къси и с около 900м по-малка положителна денивелация.

Персенк Ултра
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Nadezhda AngelovaJulistanWomenFinish(30.00 km)3:26:28
2Valeriya DimitrovaBrown TeamWomenFinish(30.00 km)3:27:11
3Stefana VasilevaWomenFinish(30.00 km)3:33:40
4Bela DulevaWomenFinish(30.00 km)3:53:43
5Denitsa Zaykovaadidas Runners SofiaWomenFinish(30.00 km)4:02:50
6Myriam ReischWomenFinish(30.00 km)4:13:46
7Николета КостоваWomenFinish(30.00 km)4:45:08
8Tsvetelina BenevaWomen 40+Finish(30.00 km)4:53:23
9Delyana TodorovaWomen 40+Finish(30.00 km)4:53:59
10Nedka TsanovaWomenFinish(30.00 km)4:56:28
11Stefka GanevaDT RUNNERSWomen 40+Finish(30.00 km)5:07:17
12Evelina Damyanova5kmrunWomen 40+Finish(30.00 km)5:25:45
13Tsveta KomitskaWomenFinish(30.00 km)5:38:17
14Maria VelichkovaWomenFinish(30.00 km)5:38:38
15Boyana SlavchevaWomenFinish(30.00 km)5:44:36
16Zdravka HinovaWomenFinish(30.00 km)5:46:59
17Emilia Pavlovaadidas Runners SofiaWomenFinish(30.00 km)5:48:26
18Anita DimitrovaWomenFinish(30.00 km)5:48:38
19Gergana MilanovaWomenFinish(30.00 km)5:48:47
20Mariela MichevaWomenFinish(30.00 km)5:49:27
21Rumy KushevaWomenFinish(30.00 km)6:00:36
22Boryana KostovaiRunWomen 40+Finish(30.00 km)6:21:27
23Krasimira KutsevaWomenFinish(30.00 km)6:23:35
24Sheny BenzeshWomenFinish(30.00 km)6:23:36
25Natalia PrissadovaWomen 40+Finish(30.00 km)6:34:47
26Lora FilipovaWomen 40+Finish(30.00 km)6:37:37
27Radosveta KirovaWomenFinish(30.00 km)6:50:29
28Milena NikolovaКОТКИТЕWomen 40+Finish(30.00 km)6:58:00
29Kristina KunchevaWomenFinish(30.00 km)7:08:16
30Vera SlavovaWomen 40+Finish(30.00 km)7:08:17
31Tanya CherpokovaWomen 40+Finish(30.00 km)7:08:57
32Veronica MilchevaWomenFinish(30.00 km)7:13:06
33Nadezhda StefanovUnlock Your HeroWomenFinish(30.00 km)7:13:06
DNSSheila SeilerWomen 40+--
DNSYoana DimitrovaWomen--
DNSElena GvozdeykovaWomen 40+--
DNSKrasimira KutsevaWomen--
DNSZlatomira Nikolovaadidas runners SofiaWomen--
DNSDenitsa DechevaWomen 40+--
DNSKrasimira GerasimovaLabradorWomen 40+--
DNSNadezhda StoyanovaBrownTeamWomen--
DNSKrasimira KralevaWomen--
DNSDimitrina DimitrovaWomen 40+--
DNSLalka Birindjieva-IlchevaAssenovgradWomen--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Evgeniy PopovБири4БаириMenFinish(30.00 km)2:59:21
2Daniel KubashlievЖулистанMenFinish(30.00 km)2:59:33
3Dimitar ZhelyazkovMenFinish(30.00 km)3:10:03
4Aleksandar HristovMenFinish(30.00 km)3:12:37
5Danny StonesMenFinish(30.00 km)3:22:00
6Michael GludMenFinish(30.00 km)3:26:29
7Alexander Toshevadidas Runners SofiaMenFinish(30.00 km)3:42:48
8Kalin BoevskiMenFinish(30.00 km)3:44:38
9Kaloyan LobutovAdidas Runners SofiaMenFinish(30.00 km)3:45:20
10Pavel Georgiev"Компас-Крос" РусеMenFinish(30.00 km)3:49:20
11Aleksandar YankovProject XMenFinish(30.00 km)3:51:24
12Boris ChakalovJulistanMenFinish(30.00 km)3:52:46
13Ivan DimitrovBrownTeamMenFinish(30.00 km)3:54:53
14Hristo GeorgievMenFinish(30.00 km)3:57:08
15Aleksandar StanevMenFinish(30.00 km)4:01:42
16Stiliyan StoyanovMen 40+Finish(30.00 km)4:02:06
17Valentin PetkovMen 40+Finish(30.00 km)4:03:06
18David KickingerMenFinish(30.00 km)4:13:45
19Yulian NikolovMenFinish(30.00 km)4:15:19
20Hristo GenadievMen 40+Finish(30.00 km)4:19:22
21Evelin Jechevadidas Runners SofiaMenFinish(30.00 km)4:28:34
22Danislav Iliev23kDMenFinish(30.00 km)4:31:30
23Ivaylo StefanovOrlovec 93MenFinish(30.00 km)4:35:03
24Nikolay PopovMen 40+Finish(30.00 km)4:37:52
25Nikolay ArsenovadidasRunnersSofiaMenFinish(30.00 km)4:38:27
26Yavor HristovMenFinish(30.00 km)4:49:32
27Ivaylo TsanovMen 40+Finish(30.00 km)4:53:44
28Krassimir Stephanov#NoSixFiveMenFinish(30.00 km)4:54:15
29Abbas SalameMen 40+Finish(30.00 km)4:56:09
30Iliyan PetkovMen 40+Finish(30.00 km)4:56:50
31Nedyalko KirovMen 40+Finish(30.00 km)5:02:11
32Radi HadjiyskiMenFinish(30.00 km)5:05:58
33Nayden NaydevMenFinish(30.00 km)5:06:46
34Ivan PetkovMenFinish(30.00 km)5:06:47
35Todor MinevMen 40+Finish(30.00 km)5:08:03
36Borislav FachikovMenFinish(30.00 km)5:11:29
37Atanas MinchevMenFinish(30.00 km)5:11:50
38Trifon HadzhiyskiMen 40+Finish(30.00 km)5:15:11
39Dimo ZhelevMenFinish(30.00 km)5:16:35
40Nestor DomuschievMenFinish(30.00 km)5:17:29
41Lyubomir SimeonovMenFinish(30.00 km)5:17:38
42Pravoslav MilenkovMarried with ChildrenMen 40+Finish(30.00 km)5:23:49
43Zhivko DuchevMen 40+Finish(30.00 km)5:24:37
44Georgi LichevMen 40+Finish(30.00 km)5:28:42
45Georgi PanicharskiMenFinish(30.00 km)5:28:42
46Ivan DonchevMen 40+Finish(30.00 km)5:28:48
47Yavor UzunovMenFinish(30.00 km)5:38:19
48Mladen PetrovMenFinish(30.00 km)5:38:38
49Zdravko SlavchevMenFinish(30.00 km)5:44:36
50Deyan PetrovMenFinish(30.00 km)5:45:40
51Kaloyan KondarevMenFinish(30.00 km)5:53:32
52Ivan PetroviXONDAMen 40+Finish(30.00 km)5:59:34
53Kostadin VelinovMenFinish(30.00 km)5:59:35
54Plamen SLAVOVadidas / Тичане Му е МайкатаMenFinish(30.00 km)6:00:15
55Svetlin AlexandrovMenFinish(30.00 km)6:22:52
56Iliyan PochileevMenFinish(30.00 km)6:22:52
57Genadi IvanovMenFinish(30.00 km)6:23:44
58Hristo KolevMenFinish(30.00 km)6:28:34
59Petar IvanovMenFinish(30.00 km)6:32:44
60Kiril ZhelyazkovMenFinish(30.00 km)6:32:44
61Georgi VodenicharovMen 60+Finish(30.00 km)6:35:18
62Tomislav FilipovMen 40+Finish(30.00 km)6:37:37
63Yonko PaskalevMenFinish(30.00 km)6:39:10
64Konstantin ConkovMenFinish(30.00 km)6:50:28
65Metodi CherpokovMen 40+Finish(30.00 km)7:08:57
66Radomir KolevCCCP-Само Спорт и Студена РакияMenFinish(30.00 km)7:12:42
67Rosen ZlatkovMenFinish(30.00 km)7:12:57
DNFIvan SlavchevФаворитMenKhabata(16.00 km)3:29:22
DNSAngel DimitrovДай му!Men--
DNSStoyan ChochkovMen 40+--
DNSAbbas SalameMen 40+--
DNSDimitar NedinskiMen 40+--
DNSPavel YordanovMen 40+--
DNSAndrey MarchevMen--
DNSGeorgi AtanasovMen--
DNSLyubomir PenevХоди пеша, бе!Men--
DNSAssen DechevMen 40+--
DNSPlamen ChernevMen--
DNSVladimir TsvetanovMen--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Snejana TerzievaWomenFinish(50.00 km)8:15:33
2Konstans HesapchievaWomenFinish(50.00 km)8:28:11
3Ani TomevaFree Dimension - ZlatitsaWomenFinish(50.00 km)8:37:57
4Martina RachevaПСС БанскоWomenFinish(50.00 km)8:48:19
5Iva StoyanovaWomenFinish(50.00 km)9:23:04
6Ваня КърпароваWomen 40+Finish(50.00 km)9:46:58
7Viliya MihovaWomenFinish(50.00 km)9:59:29
8Gergana AngelovaWomen 40+Finish(50.00 km)10:06:25
9Mihaela HristovaWomenFinish(50.00 km)10:28:58
10Nevena IlievaWomenFinish(50.00 km)10:51:32
11Maria GoritsovaWomenFinish(50.00 km)10:52:48
12Vanya StoyanovaWomenFinish(50.00 km)11:03:57
13Irina IvanovaFroloshWomenFinish(50.00 km)11:07:51
14Vera MitovaWomen 40+Finish(50.00 km)11:09:04
15Petya StatevaWomen 40+Finish(50.00 km)11:09:04
16Martina MilkovskaWomenFinish(50.00 km)11:22:35
17Zhenya VidelovaWomenFinish(50.00 km)11:46:54
18Veneta KurtevaWomen 40+Finish(50.00 km)11:54:05
19Aida OthmanWomen 40+Finish(50.00 km)11:57:44
OVTMariana ManolevaWomen 40+Finish(50.00 km)12:06:27
OVTIRINA PAVLOVAWomenFinish(50.00 km)12:10:50
OVTAna AngelovaWomen 40+Finish(50.00 km)13:18:57
OVTTanya KaraivanovaWomenFinish(50.00 km)14:43:11
DNFNina MilinovaWomenKhabata(16.00 km)5:18:07
DNSMonika HristovaWomen--
DNSSilviya MladenovaWomen--
DNSMaya MalkanovaWomen 40+--
DNSAnna StegnerCzasem biegamWomen 40+--
DNSNeli AnastasovaWomen--
DNSCveta GrigorovaWomen--
DNSMariana IvanovaWomen--
DNSValentina StoimenovaWomen--
DNSSheila SeilerWomen 40+--
DNSMaria TotevaWomen--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Alexander SpasovTeam Skisharki/ ЖулистанMenFinish(50.00 km)5:35:24
2Ivo AndreevMenFinish(50.00 km)6:26:41
3Yordan TODOROVMenFinish(50.00 km)6:31:56
4Evgeniy TsvetovTRSMenFinish(50.00 km)6:42:32
5Georgi DobrevКошмарно Къси КрачетаMenFinish(50.00 km)7:06:19
6Tzvetin GeorgievMenFinish(50.00 km)7:27:05
7Yancho KostoviRunMenFinish(50.00 km)7:28:13
8Anatoli AngelovMen 40+Finish(50.00 km)7:33:33
9Georgi LankovZlatitsa RunMenFinish(50.00 km)7:39:36
10Dimitar DimitrovMitakisMenFinish(50.00 km)7:40:47
11Zahari HusseinЖулистанMenFinish(50.00 km)7:42:38
12Yosif YosifovMenFinish(50.00 km)7:43:27
13Mladen ManolovMenFinish(50.00 km)7:52:28
14Tihomir BlagoevMenFinish(50.00 km)7:52:39
15Цецо СтояновПерник cityMenFinish(50.00 km)7:52:40
16Georgi GochevMen 40+Finish(50.00 km)7:53:01
17Stoyan StoyanovPhi MoldsMenFinish(50.00 km)8:03:10
18NIKOLAY PISAROVGLARLEKUSMen 40+Finish(50.00 km)8:03:11
19Mumun SalimovMenFinish(50.00 km)8:10:37
20Emil YanchevDAI MU!MenFinish(50.00 km)8:10:37
21Petar IvanovMenFinish(50.00 km)8:15:01
22Valentin VasilevMenFinish(50.00 km)8:16:29
23Rumen IgnatovDirty TRIMen 40+Finish(50.00 km)8:20:08
24Nikolay MandadzhievMenFinish(50.00 km)8:20:14
25Georgi BogatinovBegachMen 40+Finish(50.00 km)8:21:12
26Stefan KerevMenFinish(50.00 km)8:32:04
27Simeon NinovMen 40+Finish(50.00 km)8:33:45
28Atanas KaraivanovЯките БицариMen 40+Finish(50.00 km)8:34:30
29Andrej CekovMenFinish(50.00 km)8:46:11
30Vladislav MarinovAdidas Runners SofiaMen 40+Finish(50.00 km)8:46:45
31Yordan MitevMen 40+Finish(50.00 km)8:47:24
32Kostadin ChehlarovMenFinish(50.00 km)9:10:26
33Stoyko StoychevGreen FootMen 40+Finish(50.00 km)9:24:10
34Vladimir KOSTOVQQRGMenFinish(50.00 km)9:24:10
35Nikolay KalchevMenFinish(50.00 km)9:33:12
36Yavor DimitrovFree Dimension ZlatitsaMenFinish(50.00 km)9:34:28
37Metodi SimeonovMenFinish(50.00 km)9:40:45
38Yordan ManevBiker BoysMenFinish(50.00 km)9:40:55
39Galin ValchevMenFinish(50.00 km)9:41:18
40Miroslav SakadzhievMenFinish(50.00 km)9:41:36
41Juliyan PetkovMenFinish(50.00 km)9:41:37
42PLAMEN MERAZOVMen 40+Finish(50.00 km)9:41:37
43Ivan IvanovASICS Frontrunner BulgariaMenFinish(50.00 km)9:45:25
44Konstantin KalchevLadies from HellMenFinish(50.00 km)9:46:09
45Galin GeorgievMenFinish(50.00 km)9:46:25
46Konstantin PartalozovKYMenFinish(50.00 km)9:47:07
47Tsvetomir DemerdzhievMenFinish(50.00 km)9:47:19
48Константин ГаневMenFinish(50.00 km)9:52:16
49Dimitar DelibaltovDebeliteMenFinish(50.00 km)9:59:30
50Ivan VasilevMen 40+Finish(50.00 km)9:59:37
51Georgi GeorgievGPlawbgMenFinish(50.00 km)9:59:57
52Alexander DechevMen 40+Finish(50.00 km)10:00:27
53Iliyan PetrovMenFinish(50.00 km)10:00:37
54Lyuben ChavdarovMen 40+Finish(50.00 km)10:06:17
55Deyan DimovMenFinish(50.00 km)10:06:19
56Radomir BozhkovBegunMen 40+Finish(50.00 km)10:16:18
57Georgi BojevMenFinish(50.00 km)10:18:21
58Stefan AleksievMenFinish(50.00 km)10:18:22
59Aleksandar RanevАЗИМУТMen 40+Finish(50.00 km)10:26:51
60Andreas BorgstadMenFinish(50.00 km)10:28:58
61Aleksandar IvanovMenFinish(50.00 km)10:30:16
62Plamen MarkovMenFinish(50.00 km)10:38:38
63Iuri MitcovMenFinish(50.00 km)10:38:50
64Galin GalchevMen 40+Finish(50.00 km)10:46:28
65Hristo HristovMen 40+Finish(50.00 km)10:46:45
66Oleg GeorgievMenFinish(50.00 km)10:51:33
67Yordan DimovShumen early runnersMen 40+Finish(50.00 km)10:52:43
68Tihomir GerganskiMen 40+Finish(50.00 km)10:52:50
69Pavel TodorovMenFinish(50.00 km)10:52:53
70Plamen HristovMenFinish(50.00 km)11:03:38
71Borislav HlebnikovMenFinish(50.00 km)11:03:57
72Stanislav MarchevMen 40+Finish(50.00 km)11:05:54
73Mihail FroloshkiFroloshMen 40+Finish(50.00 km)11:07:53
74Petar FilevMenFinish(50.00 km)11:09:04
75Fiodor KaloevRunMoldovaMen 40+Finish(50.00 km)11:19:38
76Borislav SimplichevMenFinish(50.00 km)11:23:16
77Denislav SimplichevMenFinish(50.00 km)11:23:17
78Plamen StefanovMenFinish(50.00 km)11:30:15
79Jecho MarinovMenFinish(50.00 km)11:30:15
80Emil GergovMenFinish(50.00 km)11:30:51
81Dimitar BratovanovКошмарно Къси КрачетаMenFinish(50.00 km)11:30:51
82Димитър ЯнакиевMenFinish(50.00 km)11:30:57
83Radi GeorgievMen 40+Finish(50.00 km)11:35:07
84Petar PetrovMen 40+Finish(50.00 km)11:37:20
85Mihail NikolovMen 40+Finish(50.00 km)11:37:20
86Rostislav ZlatevMenFinish(50.00 km)11:37:20
87Kaloyan StankovMenFinish(50.00 km)11:42:03
88Svetoslav ILIEVBegachMen 40+Finish(50.00 km)11:42:04
89Ekhman Faris MahmudMen 40+Finish(50.00 km)11:47:35
90Rosen TodorovMenFinish(50.00 km)11:48:55
91Todor GeorgievMenFinish(50.00 km)11:50:22
92Martin RadevMenFinish(50.00 km)11:50:27
93Alexandar Stanilov5kmrunMen 40+Finish(50.00 km)11:52:15
94IVAN KULINCHEVMen 40+Finish(50.00 km)11:54:06
OVTHristo GyuzlevMen 40+Finish(50.00 km)12:06:26
OVTSteliyan ZhekovMenFinish(50.00 km)12:10:52
OVTPavlin VaskovMen 40+Finish(50.00 km)12:23:19
OVTNicola YordanovMunicipality DalgopolMenFinish(50.00 km)12:24:21
OVTMartin DimanovMenFinish(50.00 km)13:18:58
OVTRusi TotevMenFinish(50.00 km)13:19:00
DNFBlagoy DechevMenPersenk Hut(36.70 km)7:56:25
DNFIvan RadevBiker BoysMenWonder Bridges(24.70 km)7:16:03
DNFDimitar HristovMen 40+Wonder Bridges(24.70 km)9:04:06
DNFMiloslav KutsevMenKhabata(16.00 km)2:43:21
DNFNikolay GrudovMen 40+Khabata(16.00 km)2:48:33
DNFMihail Koychev5kmrunMenKhabata(16.00 km)2:52:17
DNFTsvetoslav IlievMen 40+--
DNSAhmed Ahmed - FaraonaJulistanMen--
DNSosman cem ozcanShirk RunnersMen--
DNSTAYFUN CANSASFİTMen 40+--
DNSMETODI RIZOVMen 40+--
DNSSelcuk AkbabaMen--
DNSHendrik IlchmannMen--
DNSMiloslav KutsevMen--
DNSVasko VristovMen 40+--
DNSIvaylo ZhelevMen--
DNSMitko MitkovMen 40+--
DNSIvan IvanovMen--
DNSTodor PopovIRunMen 40+--
DNSDimitar GeorgievMen 40+--
DNSMaksim StoimenovJulistanMen--
DNSVasil ChimevMen--
DNSPanayot PanayotovQQRGMen 40+--
DNSDaniel GospodinovMen 40+--
DNSDobrin BurovMen--
DNSBerzoi SergiuMen 40+--
DNSIvan TrifonovMen--
DNSSimeon StoichkovGreenWay TeamMen--
DNSJaroslaw WojciechowskiCzasem BiegamMen 40+--
DNSJarosław ZiemniakMen 40+--
DNSIvan ShopovMen 40+--
DNSAndrey NakovMen 40+--
DNSYordan DimitrovMen--
DNSГеорги ЛучевMen--
DNSPIERRE MOURCETMen 40+--
DNSPenyo KrotevMen--
DNSStamen TotevMen--
DNSIvan Gechev3rd Eye VisionMen--
DNSJoro PetrovMen 40+--
DNSStoyko StoychevЗелена стъпкаMen 40+--
DNSTeodor TotevMen--
DNSDimitar YanakievMen--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Galina HristovaWomenFinish(100.00 km)16:55:45
2Desislava NikolovaWomenFinish(100.00 km)19:29:50
3Tzveta KoukourechkovaWomen 40+Finish(100.00 km)20:12:30
4Ivanka PetovaWomen 40+Finish(100.00 km)23:31:44
5Stanimira ZhelyazkovaBeer BastardsWomen 40+Finish(100.00 km)25:17:52
6Sonia KadievaWomen 40+Finish(100.00 km)28:14:48
DNSBelinda SouthwellWomen--
DNSKristina NikolovaWomen--
DNSNeli AngelovaWomen--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Geno UvardovMenFinish(100.00 km)11:45:14
2Velichko ManolovMenFinish(100.00 km)13:06:12
3Martin MitinMenFinish(100.00 km)13:21:18
4ANTON ATANASOVMen 40+Finish(100.00 km)14:23:43
5Lachezar TodorovMRъNMenFinish(100.00 km)14:38:24
6Georgi KarchevGreenLifeMen 40+Finish(100.00 km)14:40:49
7Manoil PeevMenFinish(100.00 km)14:53:34
8Fatih HyuseinovMenFinish(100.00 km)14:57:17
9Veselin PaperovMen 40+Finish(100.00 km)14:57:17
10Zlatin RoevMenFinish(100.00 km)15:31:25
11Vasil VasevMen 40+Finish(100.00 km)15:48:37
12Lyuben LyubenovMenFinish(100.00 km)15:48:37
13Daniel IvanovMenFinish(100.00 km)16:01:45
14Danil NikolovMenFinish(100.00 km)16:01:45
15Vladimir ZarkovMen 40+Finish(100.00 km)16:02:14
16Balazs KreiterUTSZBMen 40+Finish(100.00 km)16:19:42
17SIMEON STEFANOVMenFinish(100.00 km)16:34:25
18Alexander AngelovMenFinish(100.00 km)16:55:52
19Nikolay PetrovBEGACHMen 40+Finish(100.00 km)17:11:42
20Radoslav TodorovMen 40+Finish(100.00 km)17:11:43
21Aleksandar PopovMenFinish(100.00 km)17:12:08
22Miroslav KarabonevMenFinish(100.00 km)17:29:50
23Alexander DanchevMen 40+Finish(100.00 km)17:33:10
24Petar PanayotovЯмболMen 60+Finish(100.00 km)17:37:35
25Stefan MihaylovMen 40+Finish(100.00 km)17:48:09
26Kalin RusevMenFinish(100.00 km)17:52:46
27Attila LipniczkyMen 40+Finish(100.00 km)17:55:14
28Mladen SakadzhievMenFinish(100.00 km)18:29:39
29Yavor HristovMenFinish(100.00 km)18:42:08
30valentin KrystevMen 40+Finish(100.00 km)18:43:29
31Stoyan ShumkarovMen 40+Finish(100.00 km)19:30:45
32Vladislav DekovMenFinish(100.00 km)19:31:00
33Yakim PehlivanovMenFinish(100.00 km)19:32:18
34Martin StefanovUnlock your heroMenFinish(100.00 km)19:32:19
35Asen PeychevMen 40+Finish(100.00 km)19:50:52
36Stoyan LambovMen 40+Finish(100.00 km)19:50:53
37Krum NeykovZlatitsa RunMenFinish(100.00 km)20:20:54
38Boyan PetkovMen 40+Finish(100.00 km)21:03:28
39Evlogi VelichkovMen 40+Finish(100.00 km)21:03:30
40Evgueni KoukourechkovMen 40+Finish(100.00 km)22:12:06
41Veselin KaraivanovMen 40+Finish(100.00 km)23:24:44
42Dimitar MihaylovБългарско сдружение ЛимфомMenFinish(100.00 km)23:32:32
43CODRIN CONSTANTINMenFinish(100.00 km)23:33:33
44Peter PetkovMenFinish(100.00 km)23:48:15
45Hristo KoparanovMen 40+Finish(100.00 km)23:49:53
46Dragomir DimitrovMen 40+Finish(100.00 km)28:58:44
DNFpierre-yves MOURCETMen 40+Orehovo(48.00 km)8:47:00
DNFGeorgi ManchevMen 40+Byala Cherkva(25.00 km)5:07:16
DNSABDULLAH NALBANTOGLUSASFITMen--
DNSEmre TufekciogluShirk RunnersMen 40+--
DNSMEHMET ALTINSASFİTMen--
DNSOguzhan emre SingerSASFITMen--
DNSBahadir ozan SingerSASfitMen--
DNSHÜSEYİN TEPİKOĞLUKOŞU DÜNYAMIZMen 40+--
DNSMilen ShopovMen 40+--
DNSHristo BoevDetroit Runners BGMen--
DNSPetko KoshinskiMen--
DNSDimitar DimitrovMitakisMen--
DNSDimitar DimitrovПаляк ПерникMen--
DNSVeselin TrachevMen 40+--
DNSIvan KunchevPalqk PernikMen--
DNSGeorgi StoichkovMen--
DNSViktor MihaylovPalyak PernikMen--
DNSivaylo ivanovЖулистанMen--
DNSVentsislav VelkovMen--
DNSStoyan IvanovSCO Compass RadnevoMen--
DNSIvan GalabinovMen--
DNSTodor MadzharovAugusta runnersMen 40+--
DNSNikolay ChavdarovMen--
DNSBoyan MarkovMen--
DNSBoil DechevMen--
DNSTodor AtevMen 40+--
DNSMumun SalimovMen--
DNSGeorgi SimeonovQuillsMen--
DNSMiroslav BorisovMen 40+--
DNSAleksandar DafinovDTrunnersMen--
DNSStiliyan KirovMen 40+--
DNSIvan IvanovMen--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Gergana MalchevaWomen 40+Finish(150.00 km)27:33:32
2Maya TanevaWomen 40+Finish(150.00 km)30:33:48
3Simona RaychevaFFFWomenFinish(150.00 km)31:58:11
4Miglena PetkovaWomen 40+Finish(150.00 km)34:08:51
5Pravda NaydenovaWomenFinish(150.00 km)42:15:49
6Mariya IvanchovaAzimutWomenFinish(150.00 km)42:54:38
DNFValentina GeorgievaWomenWonder Bridges(75.00 km)15:27:02
DNSDesislava GabrovskaiRunWomen 40+--
DNSPolina PetrovaWomen--
DNSMariana KomitskaWomen 40+--
МястоИмеОтборКатегорияПоследен пунктВреме
1Hristo MinkovxcosportsMenFinish(150.00 km)20:41:06
2Dimitar MarinovDecathlon BulgariaMenFinish(150.00 km)20:41:06
3Lyudmil TodorovMenFinish(150.00 km)23:44:08
4Teodor GeorgievMenFinish(150.00 km)25:09:53
5Plamen Manovracecalendar.bgMenFinish(150.00 km)25:33:32
6Tsetsi TsenkulovskiЛудия конMen 40+Finish(150.00 km)25:53:50
7Tsvetan BakardzhievSvishtiplazMen 40+Finish(150.00 km)27:25:46
8Nikola NikolovMen 40+Finish(150.00 km)27:27:35
9PETAR ANDREEVMen 40+Finish(150.00 km)28:05:38
10Ivaylo YotovMen 40+Finish(150.00 km)28:18:30
11Dimitar DimitrovMen 40+Finish(150.00 km)28:18:30
12Andrey AndreevMen 40+Finish(150.00 km)28:18:31
13Yanko FeratovMenFinish(150.00 km)30:33:54
14Nikolai HristovMen 40+Finish(150.00 km)30:34:44
15Kiril DakovMenFinish(150.00 km)30:56:57
16Martin PetrovMenFinish(150.00 km)31:44:28
17Ivan SimeonovMen 60+Finish(150.00 km)32:16:30
18Krasimir DimitrovLovech runnersMenFinish(150.00 km)32:47:44
19Martin MartinovMenFinish(150.00 km)32:54:03
20Lozan BizovMen 40+Finish(150.00 km)35:47:24
21Ivaylo BeevMen 40+Finish(150.00 km)37:14:40
22Nikolay GankovMenFinish(150.00 km)37:14:40
23Georgi BogdanovMenFinish(150.00 km)37:33:16
24Mitko MitkovFrodo GodechMen 40+Finish(150.00 km)37:33:17
25Lyuben KenanovMen 60+Finish(150.00 km)37:35:57
26Danail RangelovTrakiaMen 40+Finish(150.00 km)37:35:58
27Stoyan LecheviRunMenFinish(150.00 km)37:58:15
28Velko GerasimovLabradorMen 40+Finish(150.00 km)37:58:15
29KONSTANTINOS SIDERISFrontistirio Alfa SkyrunnersMen 40+Finish(150.00 km)40:11:09
30Teodor NanevTeoWokerMen 40+Finish(150.00 km)40:55:54
31Boycho StaykovMenFinish(150.00 km)42:15:48
32Radoslav TenevMenFinish(150.00 km)42:15:49
33Gergi GospodinovMenFinish(150.00 km)42:15:50
34Dimitar StoyanovMen 40+Finish(150.00 km)43:55:33
DNFGeorgi Gavrilovgrandis99Men 60+Byala Cherkva(113.00 km)13:30:34
DNFAnton ManovMenByala Cherkva(113.00 km)24:22:36
DNFStoyan MavrodievVegAmazeMen 40+Orehovo(101.00 km)11:47:16
DNFBorislav BozhankovMenOrehovo(101.00 km)12:29:14
DNFIvaylo KeremedchievStote VoevodiMen 40+Orehovo(101.00 km)13:31:47
DNFIliyan ManchevMen 40+Orehovo(101.00 km)19:57:23
DNFMiroslav PenkovMen 40+Orehovo(101.00 km)20:30:31
DNFAleko AtanasovMen 40+Orehovo(101.00 km)23:35:37
DNFHristo GoshevMen 40+Orehovo(101.00 km)24:13:57
DNFMarin PetrovMen 40+Orehovo(101.00 km)24:14:23
DNFPavel KostadinovMen 40+Orehovo(101.00 km)27:17:30
DNFBorislav PopovMen 40+Persenk Hut(84.00 km)21:29:14
DNFCharlie SharpeRunning Riot CoachingMenHvoyna(38.50 km)5:04:33
DNFMilko MilchevPunk`s not deadMen 40+--
DNSVelizar KanariniMen--
DNSGeorgi Balulov - MechkataBears of Blue Stones MountainMen--
DNSVasil GeorovMen--
DNSRoman SidorkinMen 40+--
DNSDimitar DimitrovMordorMen 40+--
DNSHristo HristovMen--
DNSPetko NovakovMen--
DNSVasileios ManetasPatras Alpine Club ''Olenos"Men 40+--
DNSivaylo ivanovЖулистанMen--
DNSGeorgi ZazdrovMen 40+--
DNSGalin MarinovMen--
DNSAlexander DanchevMen 40+--
DNSGeorgi PehlevMen--
DNSRadoslav NastevMen--
DNSLyubomir GenovЛудият конMen 40+--
DNSVladimir MilushevMen 40+--
DNSCODRIN CONSTANTINMen--
DNSIvaylo YotovMen 40+--

Вижте още

5 ползи от загрявката преди бягане

5 ползи от загрявката преди бягане

Загрявката преди бягане е важна. Независимо дали става дума за състезание или за обикновена тренировка. Важи и за повечето спортове, а не само конкретно за бягането. В следващите редове можете да видите първо 5 ползи от затрявката преди бягане, а след това и 5 съвета...

Резултати от The Big Tech Run 2021

Резултати от The Big Tech Run 2021

На 28 ноември 2021 се проведе шестото издание на The Big Tech Run. Състезанието се проведе традиционно на територията на Sofia Tech Park и предложи на участниците избор от две дистанции - 5 или 10 км. 5 лева от цената на всяка такса за участие бяха дарени на Народно...

Резултати от XL Бонсови поляни 2021

Резултати от XL Бонсови поляни 2021

На 21 ноември 2021 се проведе XL Бонсови поляни. Състезание по планинско бягане, организирано от 5kmrun. Трасето и тази година традиционно бе създадено от Спортен клуб по ориентиране Валди - София. Както подсказва името на състезанието, то се проведев района на...